Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: gemy i zdolnosci > brak AP

  1. #31
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Vel Zobacz post
    wam to juz sie naprawde w glowach pokielbasilo, po co komplikowac skoro jest dobrze tak jak jest? tyle czasu jakos nikt nie narzekal a teraz nagle placz nie wiadomo o co, jak jest za latwo w grze to sie robi zbyt nudno i sie odchodzi z wytlumaczeniem " ale nudy w tej grze nie ma co robic", jak nie masz co robic to nabijaj gemy, laz na igrzyska, low ryby cokolwiek gemy i tak predzej czy pozniej sie nabije, jest pierscien specjalisty to i tak duze ulatwienie, wezcie sie za siebie to widze ze tylko marudzic potraficie, Tomi ma i tak za duzo na glowie zeby jakimis durnymi pomyslami sie zajmowac, jak powiedzial w zakleciach moze rozwazyc ale zdolki i gemy odpadaja bo ich cena bedzie rowna 0
    Wyzsze levele stoja w miejscu maja czas na rozwieniecie i kupno zdolnosci, bo i tak nie ma upka fabularnego, exp prawie sie nie nabija,
    nizsze levele no coz tutaj lezy problem gdzie exp leci normalnie ,

  2. #32
    musaraj
    Konto usunięte
    Sam pomieszałem coś z trującym Atakiem i walcząc PvP na 20+ lv biłem na 1*, teraz na 25 biję na 2* i dalej próbuję wbijać trzecią... ale nie robię z tego powodu tematów na forum. Żyję.

    Cytat Napisał Vel Zobacz post
    laz na igrzyska, low ryby cokolwiek gemy
    W tych miejscach mogłeś sobie polskich znaków nie odpuszczać, bo minutę próbowałem zrozumieć tylko te parę słów.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Sam pomieszałem coś z trującym Atakiem i walcząc PvP na 20+ lv biłem na 1*, teraz na 25 biję na 2* i dalej próbuję wbijać trzecią... ale nie robię z tego powodu tematów na forum. Żyję.
    Chodzi mi o to zeby wszyscy mieli rowne szanse w walkach.
    Pozatym tu wywodzi sie inna w takim razie teza,
    Ze albo jest za wysokie AP do nabijania, albo za malo AP daja potworki. Do tego dochodzi jeszcze jedno za szybko sa zdobywane poziomy ?
    Na wyzszych levelach gdzie exp jest obnizony widac ze jakos umiem "uzbierac" na zdolnosci, na nizszych juz nie zbytnio by zdazyc kupic eg czy zdolnosc na dany level.
    Bedac dluzej na danym levelu mam wiecej szans na "upolowanie" czegos, no i nabijanie AP
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 28-06-2013 o 12:04

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie:
    - gemy: obniżenie AP o kilka(naście) % (tych na 50Lv)
    - zaklęcia: gwiazdki wbijane poprzez poziom (całkowite wywalenie AP)
    - zdolności: aktywne od razu po nauczeniu, tak aby po zdobyciu zwoju (często trudno dostępnego, kosztownego) był natychmiast z niego pożytek - dotyczy zdolności, którym trzeba wbić 1* aby używać.

    Teraz czekamy na ostateczną opinię admina...

  5. #35
    Pirrat
    Konto usunięte
    Zmieńmy wszystko i niech ta gra będzie dla debili, bo ku temu zmierza. Tyle w temacie.

  6. #36
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    Chodzi mi o to zeby wszyscy mieli rowne szanse w walkach.
    Wszyscy mają równe szanse w walkach. Każdy ma takie same prawa i podchodzi pod te same zasady. Niezależnie, czy masz 5kk złota, 200 G, masz 70 rankingu czy 2000, na 15 lvlu możesz się nauczyć Trującego Ataku, a poniżej 15 nie możesz. I też masz tyle samo Ap do nabicia co inny gracz. To jest równość.

    Każda w inną stronę idąca definicja równości prowadzi do wypaczeń, a w konsekwencji - do paradoksów ( walka jest nierówna, bo on ma więcej szybkości, a ja więcej obrony, więc szanse na wygraną nie są równe).

    @MapY- ok, można obniżyć AP gemów o 2% (tylko wtedy będą takie "nieokrągłe" liczby), to Cię satysfakcjonuje?

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Wprowadzić skill/przyzwyczajenie/cokolwiek do każdej z broni wojownika, po tym jak kilku magów się zresetuje i będzie chciało grać wojem i po tygodniu ich narzekań można będzie już usunąć AP z zaklęć i jego odpowiednik z broni tak czy tak będą równe szanse, a po usunięciu odpowiednika z broni nie będzie wyglądało to idiotycznie
    a żeby wojownik nie musiał do wszystkiego osobno nabijać (mag może wbijać all zaklęcia na raz) to może jednak lepiej jak będzie to przypisane nie do każdej broni z osobna, tylko do grup 1-5;6-10;11-15 itd.
    Ostatnio edytowane przez Mita bank ; 30-06-2013 o 03:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •