Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Kowal na miejscu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2011
    Postów
    42

    Post Kowal na miejscu

    Wiele ludzi na pewno denerwuję gdy mają jakiś item z plusem że po "parunastu" walkach jest on bardzo zużyty, a niektórym nie opłaca się wracać do miasta tylko po to. Więc proponuję wprowadzić opcję naprawienia przedmiotu gdziekolwiek jesteśmy ale będzie to kosztowało więcej oczywiście.

    Opis sytuacji: Gdy ktoś jest np na syrenach i chce naprawić jakiś item w najlepszym przypadku zmarnuje tylko 10 pkt cennej energii:
    10 pkt ~ 35minut

    Licząc że ktoś wraca się co 2 dni przez to możemy liczyć że w tygodniu 3 razy:
    30 pkt~105 minut w tygodniu~a to naprawdę dużo

  2. #2
    Kwiatek
    Konto usunięte
    ja jeszcze nie wiem czy to się opłaca bo nie mam żadnego eq z + , ale myślę że to się chyba sprawdzi

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Znaczy naprawianie za energię w przeliczniku 1 energii = 3,5 minuty czasu?
    I przez ten czas item jest niezniszczalny, a po tym czasie jest zepsuty tak jak był wcześniej czy w 100%?
    W sumie niegłupie, ale do dopracowania
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2011
    Postów
    42
    na 100% jest to dopracowania i ja się zastanawiałem nad dwoma propozycjami:
    1) Za energie naprawiamy item
    2) Za energie wykupujemy czas przez, który danego itemu nie można bardziej zużyć

  5. #5
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    1) Za energie naprawiamy item
    10 eny za naprawe itemu to napewno nie. 10 eny=około2-3k co stanowi około 5-10% kosztów naprawy itemu.
    A poza tym jak sobie to wyobrażasz? Siadasz na "dupi*" i naprawiasz item sobie sam ? Jeśli tak to przydał by sie tez jeszce komentarz "godzinę póżniej".

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Już naprawdę nie róbcie z siebie ofiar losu. Z każdego miejsca można w pół minuty dojść do najbliższego miasta. Ewentualną energię zużyje się na teleport.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2011
    Postów
    42
    a tak po za tematem dostałem od któregoś z Panów minusa za to że dałem pomysł czegoś ciekawego czy mogę poznać powód tego minusa?

  8. #8
    Pirrat
    Konto usunięte
    Minusy dają dla 2minut śmiechu jacy są fajni. Ja bym widział to trochę inaczej, w nowym upku, niech powstanie umiejętność płaterza czy innego człowieka tego typu, dzięki czemu można by naprawiać samemu własne eq kosztem energii - czasu. Kowal ma to do siebie, że to ty do niego musisz przyjść a nie on do Cb

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Opis sytuacji: Gdy ktoś jest np na syrenach i chce naprawić jakiś item w najlepszym przypadku zmarnuje tylko 10 pkt cennej energii:
    10 pkt ~ 35minut
    10 pkt energii = teleport z Jeziora do miasta i z miasta do Jeziora.

    Na nie.
    Bididididid!

  10. #10
    Muzo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Już naprawdę nie róbcie z siebie ofiar losu. Z każdego miejsca można w pół minuty dojść do najbliższego miasta. Ewentualną energię zużyje się na teleport.
    Tu jest mowa o Jeziorze, a z jeziora przy Żółwiu nie dojdziesz w pół minuty bez straty energii


    Ogólnie pomysł niezły, jakaś alternatywa kowala..

  11. #11
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jestem na nie. Może na wyższych levelach, po zdobyciu odpowiednich umiejętności kowalskich w grze, a sam przedmiot naprawiany byłby specjalnym młotem kowalskim do nabycia w niemałej cenie w sklepie, mógłby występować także jako drop z konkretnego minibossa.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •