Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Propozycja o zwiększenie punktów energii

  1. #1
    Fevioo
    Konto usunięte

    Pomysł Propozycja o zwiększenie punktów energii

    Witam
    Chciałbym zaproponować zwiększenie punktów energii. ponieważ jest ich stanowczo za mało (ok. 200) gdy jest gracz który chciałby wbić bardzo duży poziom w krótkim czasie, niestety nie udaje mu się to. dlaczego? dlatego że jest za mało punktów energii mi na przykład starcza to zaledwie na 40minut. Jak już nie mam energii nie ma co robić bo poziomu nie wbije, pieniędzy nie zdobędę bo do tego są potrzebne pkt. Trzeba czekać ok. 3minuty na 1 pkt energii. Znam wiele osób co ''wkurza'' że jest tak mało tych punktów więc proszę o zwiększenie tych punktów energii lub przynajmniej zmniejszenie czasu odnowy punktów. Mam nadzieję że rozpatrzycie moją propozycje poprawnie.

    Jeśli jest ktoś kto się z tym zgadza prosze o pozytywane komentarze pod tematem

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Powiększ sobie za mfy
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    No niestety, jak chcesz coś więcej osiągnąć w tej grze, tu musisz zapłacić, i to słono.

  4. #4
    Nikon
    Konto usunięte
    jak będziesz ekonomicznie postępować to z łatwością kupisz mf na targu które możesz wydać na limit
    propozycja jest bez sensu bo gra musi zarabiać

  5. #5
    Shunsui
    Konto usunięte
    Nie mówmy,że trzeba słono płacić bo admini już wam wystarczająco w du**ko wleźli.Propozycja według mnie jest bez sensu i znając życie później będzie płacz,że wbiło się level a upka nie ma.Pomyślcie trochę bo porównując energię z energią,która była w MF2 to macie tu raj.Jak chcesz więcej energii to płacisz-jak nie chcesz płacić to grasz i skupujesz MF na targu(proste).Pozdrawiam.

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Energii jest dokładnie tyle ile być powinno.

  7. #7
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    powiększmy energie 5x a zmniejszmy drop też 5x. Już widzę narzekania Na NIE!!!

  8. #8
    Punkty energii nie zostaną zwiększone.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •