Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: 1 darmowy outfit

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74

    1 darmowy outfit

    Moim pomysłem jest wprowadzenie 1 darmowego outfia na jakiej zasadzie by to działało:
    Outfit byłby po normalnej cenie 10 MF, po wbiciu 20 lvl'a byśmy go sobie mogli wybrać, ale pojawiło by się nam takie coś:

    Osiągnąłeś Poziom 20
    Wybierz Outfita:
    [Wszystkie Obrazki Outfitów za 10 MF]
    a pod nimi 2 opcje:
    Wybieram tego Outfita[kiedy mamy zaznaczonego daje go nam]
    chce odebrać outfita za 20 MF na 40 poziomie[ Szansa na 20 lvl'u przepada, ale wróci na 40 na Outa za 20 MF]

    Oczywiście obydwie opcje można napisać w lepszy sposób ja nie miałem na to dziś pomysłu :P
    Lvl do odblokowania można by podnieś o 5 w obu przypadkach

    Jak znam życie to wszyscy na nie, ale jak by weszło to by się wam tak ryje cieszyły jak nie wiem.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2013
    Postów
    42
    Na nie, jest chyba z 8 darmowych outfitów, tyle starczy. Outy premium są premium i takie powinny pozostać.

    Jak znam życie to wszyscy na nie, ale jak by weszło to by się wam tak ryje cieszyły jak nie wiem.
    Jestem na nie ale jak wejdzie to lans outfitami zostawiam dla takich dzieciaków jak Ty.
    Ostatnio edytowane przez Tifosifoto ; 31-05-2013 o 19:14

  3. #3
    Nikon
    Konto usunięte
    na nie
    10mf to bardzo mało
    pewnie nie stać cie więc napisałeś ten temat

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na nie. Na 1 lvlu dostałeś aż 6 darmowych! Widzisz ile dostałes? A nie doceniasz. Chcesz nowe - kup.
    Bididididid!

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Na nie. Na 1 lvlu dostałeś aż 6 darmowych! Widzisz ile dostałes? A nie doceniasz. Chcesz nowe - kup.
    Skoro już tak chcą mieć outfity za lv to te standardowe dać ze 2 na początek, a reszta niech się odblokowuje co 10 leveli

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Skoro już tak chcą mieć outfity za lv to te standardowe dać ze 2 na początek, a reszta niech się odblokowuje co 10 leveli
    Hahaha, dobry plan .

    *wbija 20 lvl* OOOO TERAZ BEDE CHODZIŁ TYM Z ZIELONYMI WLOSAMI!!111one
    Bididididid!

  7. #7
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Skoro już tak chcą mieć outfity za lv to te standardowe dać ze 2 na początek, a reszta niech się odblokowuje co 10 leveli
    na tak
    tylko niech te 2 outy będą losowe aby była różnorodność

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Skoro już tak chcą mieć outfity za lv to te standardowe dać ze 2 na początek, a reszta niech się odblokowuje co 10 leveli
    Najlepszy pomysł! przestaną powstawać wciąż te same propozycjeD

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Nie nie chodzi mi o to że mnie nie stać na 10 MF xD Jasne mogę sobie kupić outa za 10 MF i się lansować ale po kij mi to jak sobię mogę za 100 kupić bo mi się bardziej podoba Chodzi mi tylko o to by niektórzy mogli się wyróżnić. Chociaż pomysł z 2 Outami oraz resztą która odblokuje się później też nie jest zły.

  10. #10
    Tuhajbej
    Konto usunięte
    Nie rozumiem tylko, czego się tak ekscytujecie tymi outfitami. Niewyraźne, małe, kiczowate, a wy tak bardzo chcecie je mieć i wymyślacie głupie propozycje z nadzieją, że zostaną wprowadzone, a wy będziecie mieli darmowy strój i będziecie się cieszyć jak małe dzieci. Jeśli chcecie coś mieć, musicie zapłacić, a jeśli wam szkoda pieniędzy to trudno. Proponuję, żeby zabronić zgłaszania propozycji dotyczących outfitów.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •