Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 41 z 41

Temat: Źle to wygląda !!!!

  1. #31
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    można by dodać osiągnięcie "zdrajca" oraz "coś przeciwnego do obrońca słabszych" z tego tematu https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-podczas-bitwy oraz zmodyfikować zdolność wyrok śmierci
    Odczepcie się od wyroku , bo to nie on jest winien tylko brak myślenia osób biorących pomoc

  2. #32
    fajnyziom
    Konto usunięte
    Można zamknąć

  3. #33
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    a jeśli 52lvl zaatakuje 50 to też bije low lvl?? na nie!! każdy bije kogo chce i gdzie chce w miejscówkach z bójkami...

  4. #34
    master orion
    Konto usunięte
    Administracja ma wszystko w 4 literach liczy sie tylko kasa jak to u polaczków. Im wiecej kasy wydasz tym szybciej bedziesz miec 50 lvl co jest rąbnietym pomysłem i wypaczeniem wogóle gry. Poza tym skoro jest blokada na expo i leci tylko czesc dlaczego punkty AP dalej wchodzą otórz powód jest banalny znowu kasa. Bo taki 50 grajacy rok czy 2 bedzie miał 100x wuiecej punktów ap niz ten co gra 2 miesiace i tez ma 50 lvl. GRA NIE DOPRACOWANA I DZIECI Z PORTFELEM WYPCHANYM KOZACZA JAK TO U POLACZKÓW. silnik nie pokazuje wartości ani przeliczeń walk wszystko z góry jest wiadome. kolejne do poprawy bo jest przeliczane tuz przed walka a nie w jej trakcie. Kod niedopracowany optymalizacji na przgladarki brak ale cóż najważniejsza jest kasa i zeby 50 lvle mogły sie na...italac na słabszych. Tu potrzeba ludzi do roboty co 4 gracz łamie regulamin lub go obchodzi znów administracja nic z tym nie robi bo liczy sie ich kasa jakie to polskie żadnych zasad tylko kasa. Gra dobra ale system beznadziejny założenia beznadzieje pomysły i wdrażanie ich trawa wieczność a kasa leci. Dzieci graja bo taką maja ochotę dokupowanie punktów energii porioniony pomysł ale znów kasa żądzi wszystkim a administracjaznowu zonk bo kasa.

    PS.
    a jeśli 52lvl zaatakuje 50 to też bije low lvl?? na nie!! każdy bije kogo chce i gdzie chce w miejscówkach z bójkami...
    i to napisał kolo co gra ponad pół roku wezdzie bo mnie śmiech ogarnia normalnie czy tu średnia wiaku i pomyślunku jest na poziomie 13 lat. nie ma to jak hejterzy tak trzymac

    @down
    up. wypraszam sobie używania słowa "polaczek". Godzi to w moją patriotyczną duszę.
    Reszty nie komentuje bo nie będę dyskutować z kimś kto nie ma szacunku do swojego narodu.
    PS. Patriotyczną dusze a za grosz honoru nie masz MFy gardze ludzimi co wywalaja kase na takie pierdółki jak ta gra i to własnie pasuje jak ulał do okreslenia POLACZKI Z KASĄ wszyscy wielcy tej gry beda sie obrażać ale taka jest prawda bez MF byli byscie zwykłymi gaczami i przede wszystkim noobami a ze mozna sobie kupic MF i lvl nadgonić w 2 dni albo rozdac jeszcze raz wszystkie punkty to kozaczki mając 13 lat uwarzają sie za wielkich w grze a w realu dno. Nie ma to jak hejterzy którzy uwarzaja ze ta gra jest wspaniała co jest nie prawda dla mnie to kolejn polski bubel gdzie własciciel nastawiony jest tylko na zysk
    Ostatnio edytowane przez master orion ; 10-06-2013 o 11:03

  5. #35
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    up. wypraszam sobie używania słowa "polaczek". Godzi to w moją patriotyczną duszę.
    Reszty nie komentuje bo nie będę dyskutować z kimś kto nie ma szacunku do swojego narodu.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    31
    Kontrowersyjny temat nadużywania siły będzie nieodłącznym elementem tego forum, więc skoro jest często poruszany to może w końcu czas zastanowić się czy na pewno musi być tak jak jest do tej pory. Nie chciałbym brać udziału w tej kłótni jednak nurtuje mnie jedno pytanie:
    Krycha na 1szej stronie napisał:
    "A za miesiąc sam bedziesz 50 lvlem i bił słabszych. Tak działa ten system i jest na to zezwolenie. "
    W mojej głowie nasuwa się pytanie i jest ono kierowane do ogółu tego forum:
    Czy mógłby ktoś mi podać jeden (no może trzy) argument/y działające na korzyść założeniu, że nieodłącznym elementem tej gry musi być nadużywanie siły przez graczy wobec niższych lvli? Nie akceptuję argumentu - 'trzeba się dostosować', z racji, ze wlasciciele gry stosują reklamę na innych portalach, także to stronie podażowej zależy na zdobyciu popytu na usługę(proszę też o nie zaczynanie sporu związanego z tym aspektem). Skoro wzbudza to agresje; celem niektórych graczy staje się zdobycie 50lvl'a w celu męczenia niższych z racji, że i on miał wcześniej takie problemy; czy na prawdę musi tak wyglądać duch tej gry?
    Ostatnio edytowane przez Ekonomista ; 10-06-2013 o 12:08

  7. #37
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ja tam jak na nowo wbijałem lvl 50 nie miałem żadnych problemów z atakami, było ich kilka na mnie, ale co z tego?
    A może po prostu grając w to już trochę się tym zbytnio nie przejmowałem.
    Tak czy siak to element gry, od początku gry tak jest, kiedyś było nawet gorzej, ale nigdy nie było to problemem, więc nie widzę powodu aby to zmieniać.
    Tym bardziej, że w początkowych lokacjach, jak i w fabularnych bójki są wyłączone.

    czy na prawdę musi tak wyglądać duch tej gry?
    To tylko zależy od graczy i ich mentalności.
    Co do czaszek i innych takich to myślę, że jeszcze więcej graczy by się skusiło na polowanie na niskich graczy ;)

  8. #38
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    ale taka jest prawda bez MF byli byscie zwykłymi gaczami i przede wszystkim noobami
    Ok, nie jestem noobem bo kupowałem MFy, świetna logika. Naucz się pisać i przede wszystkim - pograj trochę dłużej.

    W grze nic się nie zmieni, więc jak Ci się nie podoba, to samobójstwo jest zawsze możliwością.
    Bididididid!

  9. #39
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Administracja ma wszystko w 4 literach liczy sie tylko kasa jak to u polaczków. Im wiecej kasy wydasz tym szybciej bedziesz miec 50 lvl co jest rąbnietym pomysłem i wypaczeniem wogóle gry. Poza tym skoro jest blokada na expo i leci tylko czesc dlaczego punkty AP dalej wchodzą otórz powód jest banalny znowu kasa. Bo taki 50 grajacy rok czy 2 bedzie miał 100x wuiecej punktów ap niz ten co gra 2 miesiace i tez ma 50 lvl. GRA NIE DOPRACOWANA I DZIECI Z PORTFELEM WYPCHANYM KOZACZA JAK TO U POLACZKÓW. silnik nie pokazuje wartości ani przeliczeń walk wszystko z góry jest wiadome. kolejne do poprawy bo jest przeliczane tuz przed walka a nie w jej trakcie. Kod niedopracowany optymalizacji na przgladarki brak ale cóż najważniejsza jest kasa i zeby 50 lvle mogły sie na...italac na słabszych. Tu potrzeba ludzi do roboty co 4 gracz łamie regulamin lub go obchodzi znów administracja nic z tym nie robi bo liczy sie ich kasa jakie to polskie żadnych zasad tylko kasa. Gra dobra ale system beznadziejny założenia beznadzieje pomysły i wdrażanie ich trawa wieczność a kasa leci. Dzieci graja bo taką maja ochotę dokupowanie punktów energii porioniony pomysł ale znów kasa żądzi wszystkim a administracjaznowu zonk bo kasa.

    PS.
    a jeśli 52lvl zaatakuje 50 to też bije low lvl?? na nie!! każdy bije kogo chce i gdzie chce w miejscówkach z bójkami...
    i to napisał kolo co gra ponad pół roku wezdzie bo mnie śmiech ogarnia normalnie czy tu średnia wiaku i pomyślunku jest na poziomie 13 lat. nie ma to jak hejterzy tak trzymac

    @down
    up. wypraszam sobie używania słowa "polaczek". Godzi to w moją patriotyczną duszę.
    Reszty nie komentuje bo nie będę dyskutować z kimś kto nie ma szacunku do swojego narodu.
    PS. Patriotyczną dusze a za grosz honoru nie masz MFy gardze ludzimi co wywalaja kase na takie pierdółki jak ta gra i to własnie pasuje jak ulał do okreslenia POLACZKI Z KASĄ wszyscy wielcy tej gry beda sie obrażać ale taka jest prawda bez MF byli byscie zwykłymi gaczami i przede wszystkim noobami a ze mozna sobie kupic MF i lvl nadgonić w 2 dni albo rozdac jeszcze raz wszystkie punkty to kozaczki mając 13 lat uwarzają sie za wielkich w grze a w realu dno. Nie ma to jak hejterzy którzy uwarzaja ze ta gra jest wspaniała co jest nie prawda dla mnie to kolejn polski bubel gdzie własciciel nastawiony jest tylko na zysk
    Masz jakiś kompleks?
    Polaczkowatością to jest właśnie zaglądanie do cudzego portfela.
    Nazywasz noobami osoby, które utrzymują tę gre? I jeszcze narzekaj na brak upka, skoro wydawanie pieniędzy na grę to jest zło.
    Każdy swoje pieniądze może wydawać na co chce i Tobie nic do tego.

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    @master orion

    Najwięcej zyskują ci co grają dużo i długo, logicznym jest, że taki nowicjusz jak ty nie będzie dobrym graczem w jeden miesiąc. Są oczywiście punkty MF dzięki którym można znacznie szybciej wbić lvl. 100x więcej AP nikomu nie jest potrzebne, w obecnej sytuacji zyski z nabijania gemów są strasznie niskie... Co do ataków na niższe lvl to jest jakiś problem, ale bardziej wynikający z braku dostosowania tych graczy do walk. Zorganizowane grupy bijące i sabotujące, głupota(brak wiedzy) broniących, zdolność "Wyrok Śmierci" sprawiają, że nie ma chętnych do pomocy takim graczom.

  11. #41
    Bójki to nieodłączny aspekt tej gry, atakowanie słabszych to niestety efekt uboczny.
    Przedstawiona propozycja jest absurdalna, trzeba sobie radzić inaczej, być czujnym,
    nie zostawiać postaci choćby na moment w lokacjach z bójkami, chodzić "stadami",
    zbijać expa w mniej uczęszczanych porach dnia itd

    Jest też również pozytywny aspekt takich bójek, dostajesz darmowego prota, a w czasie godziny
    można wiele zrobić

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •