Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 41

Temat: Źle to wygląda !!!!

  1. #1
    fajnyziom
    Konto usunięte

    Źle to wygląda !!!!

    Chodzi mi o to że gdy np: taki Mateusz poziomek atakuje 30 poziom , to niech od razu przegrywa walkę, bo coraz więcej jest takich sytuacji ktoś sobie wbija poziom powiedzmy 32 i atakuje go 50 to już wie ten 32 poziom że nie wygra z nim sam bo niema takiego uzbrojenia lub tylu gemów że by mógł go pokonać a tym bardziej może nie zdążyć nikt mu z pomocą .... Rozważam takie coś jak np:Zniszczenie i zombi przed jego koleją żeby nawet nie zdążył zrobić ruchu lub by od razu przegrywał walkę... żeby ten 50 poziom wiedział że już więcej nie zaatakuje mniejszy poziom i by te mniejsze poziomy mogli sobie spokojnie wbijać poziom a nie jeszcze bardziej się denerwować

    Ja sam nie atakuje słabszych poziomów bo nie chcę robić sobie wrogów a tym bardziej nie chcę być słabeuszem ....

    proszę odpowiedzi

  2. #2
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Na nie...
    Mozesz przecież nie chodzić tam gdzie są bójki lub expić wbić ten 50 i odegrać się. Każdy był kiedyś atakowany i jakoś sobie poradził ty też dasz rade.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Ulga? Właśnie po tą są mapki z bójkami itp. nie przejdzie nie ma mowy.

  4. #4
    fajnyziom
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dżebulaaf Zobacz post
    Ulga? Właśnie po tą są mapki z bójkami itp. nie przejdzie nie ma mowy.
    Ale to nie dla mnie jest potrzebne tylko dla tych niskich poziomów ... Chyba nikt by nie chciał być atakowany na każdym kroku przez Większe od siebie poziomy , bo jak go zaatakuje 50 to on weźmie powiedzmy sobie taki 42 poziom a tamten następny 50 poziom i teraz mi powiedz czy to jest sprawiedliwa walka 2 mniejsze poziomy na 2 większe poziomy . Albo mi się wydaje że wy tego nie chcecie bo wam to by przeszkadzało w bójce z niskim poziomem !!!!!!
    Ostatnio edytowane przez fajnyziom ; 31-05-2013 o 12:50

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Boże, ile jeszcze zrobisz debilnych tematów odn. głupich zmian? ILE?

    NA NIE. Czemu? Bo bójki są dozwolone.
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    ja mam 26 lvl nie jednokrotnie dostałem wciry w bójce od wyższych lvl'i, ale mnie to nie zniechęca dostane raz wcira mam obronke na 1h i mogę expić sobie dalej na lepszym expowisku... mnie takie rzeczy owszem czasem denerwują, ale jak ma się low lvl najlepiej jest zawszę mieć ze sobą jakiegoś kumpla w pobliżu na takie wypadki i koniec.

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    ja mam 26 lvl nie jednokrotnie dostałem wciry w bójce od wyższych lvl'i, ale mnie to nie zniechęca dostane raz wcira mam obronke na 1h i mogę expić sobie dalej na lepszym expowisku... mnie takie rzeczy owszem czasem denerwują, ale jak ma się low lvl najlepiej jest zawszę mieć ze sobą jakiegoś kumpla w pobliżu na takie wypadki i koniec.
    A za miesiąc sam bedziesz 50 lvlem i bił słabszych. Tak działa ten system i jest na to zezwolenie.
    Bididididid!

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    no właśnie to jest takie błędne koło które sam akceptuje. Chociaż czasem denerwuje xD
    A za miesiąc 50 nie wbije raczej 30 któryś ale 50 to za max 3 miechy ew 2.5 miecha

  9. #9
    fajnyziom
    Konto usunięte
    [QUOTE=Krycha;143036]Boże, ile jeszcze zrobisz debilnych tematów odn. głupich zmian? ILE?

    Mnóstwo , tyle ile będzie tego potrzebne

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Fajny zakończ Quota w Edycji bo sam kod tylko jest ;P

  11. #11
    Nie wiem skąd co jakiś czas biorą się tacy misjonarze. Przestałam już wierzyć w te szczytne idee i głoszenie sprawiedliwości. Ostatnio był taki jeden, pacyfista, bójki są be i w ogóle, ale i tak mu to nic nie pomogło bo bluzgał niemożebnie i wyzywał, trzeba się zastanowić co jest tym "złem", czy bójki, czy to że niektórzy deklarują dorosłość a są dzieciakami z przedszkola.
    Fajnyziom, motto dla Ciebie: "ferro et igni"

  12. #12
    gownoajdaiofsk
    Konto usunięte
    Na nie.Czemu?Bo nie

  13. #13
    fajnyziom
    Konto usunięte
    Esqui nie znam włoskiego czy hiszpańskiego pisz po Polsku to wtedy zrozumiem O.O

  14. #14
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał fajnyziom Zobacz post
    Esqui nie znam włoskiego czy hiszpańskiego pisz po Polsku to wtedy zrozumiem O.O
    a google gryzą? to łacina ignorancie - "ogniem i mieczem".
    brak możliwości "gnębienia" low lveli jest zła, bo wtedy 20-30 levele będa kozaczyć, wyzywać od najgorszych i utłuc im tyłka nie będzie można.
    Jak nowy gracz myśli to sie zakoleguje z kimś dobrym który będzie go bronił.

  15. #15
    fajnyziom
    Konto usunięte
    Do zamknięcia bo widzę że zaraz będę miał z -1000 punktów reputacji , bo ciągle coś dodaje ale przynajmniej wpadam na jakieś pomysły nie to co inni tylko by punkty ujemne oddawali bo sami boją się tych punktów !!!!!!!!!!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •