Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Drop złota zależny od + uzbrojenia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59

    Drop złota zależny od + uzbrojenia

    Jak wiadomo, iż im wyższy + uzbrojenia tym wyższe koszty naprawy, dlatego przydałby się jakiś bonus do zdobywanego złota który by zależał od sumy + aktywnego uzbrojenia gracza.

    Wyższy koszt naprawy jest uzasadniony korzyściami płynącymi z walk w uzbrojeniu z +, jednak ta korzyść odnosi się głównie do walk PvP/TvT, na których kokosów nie zbijamy z powodu ilości tych walk. Nie biorę tutaj pod uwagę żetonów, które mają na celu zachęcenie do PvP i zwrot kosztów run, kamieni itp. Oczywiście można powiedzieć, że jest możliwość expienia w zwykłym uzbrojeniu, ale chyba nie po to się bawimy w kowalstwo, aby ubierać najlepsze rzeczy tylko w niedziele do kościoła.

    Nie znam współczynnika kosztu naprawy względem + uzbrojenia, dlatego nie przedstawię przykładowego bonusu do zdobywanego złota, jednak pragnę podkreślić, iż ideą pomysłu nie jest zrównanie kosztu naprawy eq +1 i +7, a jedynie zmniejszenie kosztów napraw i zmniejszenie różnicy w tych kosztach zależnej od +.

  2. #2
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Na nie.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2013
    Postów
    42
    propsuje Coni

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na nie. Eq z plusem daje przewagę w expieniu, naprawa to koszty ponoszone przez tę przewagę. W sumie i tak znikome koszty.
    Bididididid!

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Też na nie.

  6. #6
    Przykładowy Raport
    Konto usunięte
    Nikt nie karze expić eq z + xD... :P Załatw Sb eq do expa bez + i exp bez potrzeby napraw, co oczywiście nie da tego samego efektu, ale w końcu w tym momencie piszemy o zalezności Golda, więc jak najbardziej zaoszczędzisz... :P Jeśli natomiast chcesz expić w dobrym eq z wysokim +(bonusem) niestety, ale musisz za to bulić... :P
    Albo jedno albo drugie - wwybór należy do Ciebie, a ja jestem stanowczo na NIE

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Skoro do expienia mam nosić eq bez + to jaki w ogóle sens ma ulepszanie?
    Jak dla mnie dużo za droga jest naprawa. Jak ktoś chce wbijać gemy statusowe to ma nie lada problem z finansami.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Też jestem na nie

    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Na nie. Eq z plusem daje przewagę w expieniu, naprawa to koszty ponoszone przez tę przewagę. W sumie i tak znikome koszty.
    Nie zgodzę się z tym, koszty są masakryczne, przykładowo nie mam eq do respienia orka i bije orki w +6/7 to złoto z dropów potworków nie jest w ztanie pokryć samego zużycia eq, co dopiero mikstury... dokładanie do słabego interesu. EQ z + jest do pvp, minibosów i do zabawy w ulepszanie, expienie jest opłacalne tylko w +0

  9. #9
    naprawa jednego dobrego itemka to ~30k, masz takich kilka to już wydatek 100k, więc tanio nie jest, no ale nie ma problemu żeby nosić jakiś zamiennik, albo bić w zepsutym
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59
    Expienie w zepsutym eq w lokalizacjach z bojkami nie jest chyba najlepszym rozwiazaniem

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie zgodzę się z tym, koszty są masakryczne, przykładowo nie mam eq do respienia orka i bije orki w +6/7 to złoto z dropów potworków nie jest w ztanie pokryć samego zużycia eq, co dopiero mikstury... dokładanie do słabego interesu. EQ z + jest do pvp, minibosów i do zabawy w ulepszanie, expienie jest opłacalne tylko w +0
    Nie wiedziałem że aż takie.

    Btw - od czego zależy ilość golda za naprawiane eq? Od lvla naprawiającego, poziomu itemu, poziomu ulepszenia (+1, a +3) czy może jakiś mix kilku?
    Bididididid!

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post

    Btw - od czego zależy ilość golda za naprawiane eq? Od lvla naprawiającego, poziomu itemu, poziomu ulepszenia (+1, a +3) czy może jakiś mix kilku?
    Od poziomu itemka, jego plusa oraz aktualnego poziomu dropu.

    Zaplanowana reforma kowala urealni też nieco koszt naprawy eq. Wejście tych zmian nie wcześniej niż wraz z upkiem.

  13. #13
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Od poziomu itemka, jego plusa oraz aktualnego poziomu dropu.

    Zaplanowana reforma kowala urealni też nieco koszt naprawy eq. Wejście tych zmian nie wcześniej niż wraz z upkiem.
    To sobie poczekamy. Pamiętajcie również, że do dobrego expienia nie tylko potrzebne jest eq. Ważny jest również skrypt którego nie musicie naprawiać za kasę.

  14. #14
    TrueStory
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/143195022

    Tak się expi w eq +0 i nabija 7 gemów statusowych

    SOAD chciałby pozdrowic
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 29-05-2013 o 18:21

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Muszynianka Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/143195022

    Tak się expi w eq +0 i nabija 7 gemów statusowych

    SOAD chciałby pozdrowic
    A co mają magowie powiedzieć?
    Nic nam nie daje nietykalności, a zdolności obszarowe nie dość, że słabsze zabierają ogrom many (multi atak jest bez many).

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •