Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Pełen Ekran

  1. #1
    NagaSaki
    Konto usunięte

    Pełen Ekran

    Myślę, że niektórzy grają na laptopach i mają małe ekrany i muszą przewijać stronkę w dół żeby odpisać na czacie więc moglibyście ustawić opicie pełen ekran czy coś ??
    Jak myślicie dobry pomysł ?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Przypuszczam, że masz na klawiaturze przyciski takie jak F1, F4 czy też F11 dzięki któremu możemy właśnie grać w trybie pełnoekranowym.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Na tak.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Albo jakiś alternatywny układ paneli dla ekranów panoramicznych. Znam ten ból przewijania
    Nie piszcie, żeby zmniejszać obraz, bo to wygląda kijowo.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    Temat powinien się nazywać "Pełny ekran"

    Jestem za.

  6. #6
    Nikon
    Konto usunięte
    jestem za
    po prawej i lewej stronie mam pełno miejsca a żeby coś na czacie napisać muszę przewijać

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    No tak. Muszę zawsze paski ukrywać jak gram.
    Bididididid!

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Pełny ekran w przeglądarce można ustawić samodzielnie, natomiast zmiana układu interfejsu na pro-panoramiczny to inna kwestia.
    Zgadzam się oczywiście z uwagami - szczególnie, że trend się zmienił i standardowa rozdzielczość pionowa ekranów (szczególnie w laptopach) zamiast rosnąc, cofnęła się do 768px.

  9. #9
    Karii
    Konto usunięte
    żaden z tych przycisków nie dziala

  10. #10
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    jak najbardziej na tak. sam gram na lapku i chat niedosc ze maly,to musze zjezdzac w dol. a co do F11 to nie uzywam bo gram w kilka gier przegladarkowych na raz wiec nie ma bata zebym ciagle wchodzil i wychodzil z tego trybu

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2016
    Postów
    22
    U mnie to akurat się tak składa, bo mam 24 calowy monitor (w sumie to jest all-in-one xd Nie polecam takich kompów), przez co gra jest mała. Przez co sobie przybliżyłem wciskając "Ctrl" i rolkę na myszkę przekręcam, i daję sobie na 125% i perfekcyjnie pasuje. Już 150% za dużo a 110% dalej mało xd Co ciekawe, też na forum tutaj mam 125%

  12. #12
    Believer
    Konto usunięte
    Odświeżam

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Pełny ekran w przeglądarce można ustawić samodzielnie
    .

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •