Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Temat: Zmiana profesji

  1. #1
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte

    Zmiana profesji

    Proponowałbym dodać możliwość jednokrotnego użycia wyexpienia zaklęć (nie zdolności) przy zmianie profesji z wojownika na maga. Było wiele narzekań, że z maga na wojownika łatwiej się przenieść.

    Miałoby to wyglądać następująco.

    Zmieniamy profesję z wojownika na maga, wybieramy postać, płacimy itp.

    Po zmianie profesji należałoby mieć wykupione zaklęcia (o czym byłaby informacja w komunikacie), bo komunikat wyskakiwałby od razu po zmianie profesji.

    Można by było odłożyć też wyexpienie na później. Na przykład idziemy kupić zaklęcia i dopiero używamy.

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na nie. Każdy musiał zawsze expić i nikt nie miał z tym problemu. Wyexpienie wszystkich zaklęć (a można to robić jednocześnie) to kwestia 2 miesięcy normalnego grania.
    Bididididid!

  3. #3
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Na nie. Każdy musiał zawsze expić i nikt nie miał z tym problemu. Wyexpienie wszystkich zaklęć (a można to robić jednocześnie) to kwestia 2 miesięcy normalnego grania.
    Jakie tam 2 miesiące Z pierścieniem specjalisty wyexpisz 3 zaklęcia na 50 lvl w 2-3 tygodnie

  4. #4
    Respected
    Konto usunięte
    Dla mnie jest to celowa korzyść ze strony twórców dla woja - może dowolnie zmieniać atrybuty bez konsekwencji i wbijania zaklęć, wystarczy kupić broń z odpowiednim atrybutem...
    Mag niestety, ale jeśli chce zmienić zaklęcie na takie z innym atrybutem musi najpierw te zaklęcie nabić... :/

  5. #5
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jeśli już coś miałoby być zmieniane to najprostszym rozwiązaniem byłaby możliwość zdejmowania zaklęć niezależnie od gwiazdki. Każdy będzie mógł sobie to nabite zaklęcie sprzedać innym graczom tak jak w mfo2 .

  6. #6
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Albo zróbmy AP dla broni wojownika, aby mag też nie miał za łatwo, bo nie dość, że mają za dobrze to jeszcze cwaniakują.
    Hi hi hi.

    Na przykład, żeby założyć włócznie na 50lvl trzeba mieć odpowiedni tam jakiś kamyk Włóczni nabity na ten poziom, a bez niego nie da się ubrać broni, joł.
    Kamyk włóczni 1* 1/5/10/15/20 broni, kamyk włóczni 2* 25/30/35/40/45, kamyk włóczni 3* 50/55/60/65/70 czy jak tam jest w zaklęciach.
    Miłej zmiany profesji magowie ;)
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 18-05-2013 o 21:36

  7. #7
    Blesso
    Konto usunięte
    Świetny pomysł Coni, podoba mi się, tak właśnie ma być, tak ma być właśnie.

  8. #8
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Albo zróbmy AP dla broni wojownika, aby mag też nie miał za łatwo, bo nie dość, że mają za dobrze to jeszcze cwaniakują.
    Hi hi hi.

    Na przykład, żeby założyć włócznie na 50lvl trzeba mieć odpowiedni tam jakiś kamyk Włóczni nabity na ten poziom, a bez niego nie da się ubrać broni, joł.
    Kamyk włóczni 1* 1/5/10/15/20 broni, kamyk włóczni 2* 25/30/35/40/45, kamyk włóczni 3* 50/55/60/65/70 czy jak tam jest w zaklęciach.
    Miłej zmiany profesji magowie
    Najlepszy pomysł ever. Kocham Coniego <33333333

  9. #9
    Pirrat
    Konto usunięte
    NIE wszelkim zmianom.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59
    Zarówno mag i woj muszą nabijać zdolności, na 50lvl zmień profesje i masz nowe czary i po kłopocie.

  11. #11
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    A jak max lvl będzie 60 czy 70 to co wtedy?
    Jak macie pisać bezsensowne pierdoły to najlepiej zachowajcie je dla siebie.
    I po kłopocie.

  12. #12
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    A jak max lvl będzie 60 czy 70 to co wtedy?
    Jak macie pisać bezsensowne pierdoły to najlepiej zachowajcie je dla siebie.
    I po kłopocie.
    Skoro uważasz, że wojownik jest lepszy to nie zmieniaj profesji i nie rób problemu.

  13. #13
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Po pierwsze, nie widzę powiązania z tematem.
    Po drugie, czemu wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem (uważam)?
    Po trzecie, propozycja (PN) ma na celu ułatwienie zmianę profesji co jest przydatne dla każdego gracza i nie ma nic do rzeczy kto kim gra.
    Po czwarte, propozycja moja ma na celu utrudnienie zmianę profesji magowi na wojownika, tak aby był w tej samej sytuacji co wojownik - uczciwie.
    Po piąte, kolejny bezsensowny post.
    Po szóste, zanim znów coś napiszesz - przemyśl to najpierw 2 razy.

    Pozdrawiam

  14. #14
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jak najbardziej za Coniacz. Mi to nie przeszkadza, a utrudniłoby tym, którzy zmieniają na woja "bo ma łatwiej na początku" .
    Bididididid!

  15. #15
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Po pierwsze, nie widzę powiązania z tematem.
    Po drugie, czemu wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem (uważam)?
    Po trzecie, propozycja (PN) ma na celu ułatwienie zmianę profesji co jest przydatne dla każdego gracza i nie ma nic do rzeczy kto kim gra.
    Po czwarte, propozycja moja ma na celu utrudnienie zmianę profesji magowi na wojownika, tak aby był w tej samej sytuacji co wojownik - uczciwie.
    Po piąte, kolejny bezsensowny post.
    Po szóste, zanim znów coś napiszesz - przemyśl to najpierw 2 razy.
    Pozdrawiam
    Chcesz utrudniać tym co zmieniają profesję, utrudnisz, też wojownikom. Oni mogą użyć w walce jednej broni, nie jak mag 5 zaklęć, ciekawe jak to wyjdzie w praktyce, ta wasza propozycja nabijania tego. Kto kim gra ma istotną rolę, bo swoją profesję uznaje za lepszą, skoro ją wybrał.
    Mag jest łatwiejszy i lepszy, postać idealnie stworzona dla noobków, pozdrawiam.
    Wolę wojownika, który choć jest trudniejszy do opanowania, jest o wiele ciekawszy.
    Pierwsze zdanie to ironia i próba wbicia szpilki w moją osobę, post poprzedzający tą wypowiedź.
    Wolę - czyli twierdzisz, że jest lepszy skoro go wybrałeś.
    Pomysł tych kamieni, dla mnie jest idiotyczny, bo żeby wbijać włócznie, musimy jej używać. Chyba, że robimy jedną broń, gdzie pozostałe w fabule tracą sens.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 18-05-2013 o 23:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •