Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 44

Temat: Więcej broni dla maga

  1. #16
    Love
    Konto usunięte
    benerit moze do tego spisu co tam podales (laska, rozdzka, kostur) dodac totem?
    - totem - mniej (badź w ogóle nic) many, mocny atak, szybkość

  2. #17
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Skrzydlata różdżka
    lvl 30
    obrażenia 120
    atak mag. 55
    MP 45
    szybkość +5
    podczas ataku magicznego może nałożyć status pomylenie

  3. #18
    Cytat Napisał Love Zobacz post
    benerit moze do tego spisu co tam podales (laska, rozdzka, kostur) dodac totem?
    - totem - mniej (badź w ogóle nic) many, mocny atak, szybkość
    Jest już taki przedmiot.

    Co do tematu to mogłaby się przydać jakaś różdżka z dużą ilością many, co mogłoby się przydać z wyrównaniem jej w przypadku wojów i magów.

  4. #19
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MaX Zino Zobacz post
    podczas ataku magicznego może nałożyć status pomylenie
    bez jaj!To byłby koniec.Pomylenie zdejmuje się atakiem fizycznym, a skoro mag wali z magii...To byłby koniec.Nie może nakładać pomylenia.

    @topic moim zdaniem 2-3 różdzki i starczy.Totemów lepiej nie dodawac, gdyż Totem juz jest w grze.Laska i Kostur to niegłupi pomysł, lecz wyobrażam sobie ile by tego było w sklepie.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Obecnie ilość różdżek (ogólnie broni) dla maga jest żenująca. Same trudno dostępne unikaty, wypadające z bossów rzadziej niż 6 w totku. Nie mam nic przeciwko aby były one - ale dla graczy mniej bogatszych (czyt. biednych) powinny być ogólnie dostępne o średnich statystykach, lecz lepszych od poprzednich. Dostępność np. w sklepie (np. możliwość wykupienia tylko 10 sztuk dziennie, pojawiające się o losowych godzinach) czy z jakiś questów mniej wymagających. Więcej EQ spowoduje większy ruch na targu, obieg złota itp., a nie kupować EQ na 8-10 Lv jak to obecnie. Każda różdżka powinna mieć oprócz "zwykłych" typowych statów, jakiś bonus, np. bronie dla wojów często mają auto-status - dla maga chyba zwiększenie szczęścia/uników na ~5 tur to dobre wyjście.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 08-05-2011 o 21:42

  6. #21
    Z różdżkamii dla maga jest o tyle nie fajnie,że ich nie ma wogóle.
    Nawet tych słabszych podwójnej ,albo nawet spiczastej trudno się doszukać.

  7. #22
    Coni
    Konto usunięte
    Nom mało jest broni dla maga na 30. Mag, który będzie miał gryfią różdżkę (jak kiedyś taka wydropi) będzie miał olbrzymią przewagę w walce z innym magiem

  8. #23
    musaraj
    Konto usunięte
    Można zwiększyć częstotliwość dropienia.I zrobić dwa unikaty.To mogłoby załatwić sprawę.

  9. #24
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    no to padła pierwsza gryfia można bić rank

  10. #25
    mklem
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Goddess Of War Zobacz post
    no to padła pierwsza gryfia można bić rank

    Kto jest tym szczęśliwcem :P ?

  11. #26
    The End
    Konto usunięte
    Popieram inicjatywę. Sądze, że 2 różdżki byłoby idealnie. Magowie mają faktycznie olbrzymi problem z dostepnością broni. Proponuje by ta nowa różdżka(laska) była łatwiej dostępna niż gryfia. Ciekawym pomysłem byłoby również jak to napisał benerit stworzyc ją wg innego schematu. To znaczy albo więcej mp i ataku magicznego kossztem szybkości, albo (co wg mnie jest lepsze) więcej mp i bonus do hp kosztem ataku mag. W końcu mag się robi defensywną profesją, zatem można iść dalej w tym kierunku.

  12. #27
    Love
    Konto usunięte
    jest totem? moglby ktos podac jego statystyki?

    ja proponuje rozdzke z ogra zrobic pod prostą nazwą ogrza różdżka, ktora miala by 6 slotow obrazenia 100, atak mag 50, mp 40 i np +10% atry ziemi

  13. #28
    Sterz
    Konto usunięte
    Love Totem to dodatek na 10lv a nie różdżka (chyba, że jest taka różdżka o której nie wiem).

  14. #29
    Love
    Konto usunięte
    =o nie wiedzialem, myslalem, ze to cos w rodzaju rozdzki no nic ... ale nowe rozdzki by sie przydaly ... albo np zwiekszyc spiczastej rozdzce slota o jeden przynajmniek ... i mnie to dziwi, czemu bronie dla woja maja tyle samo co bronie dla maga?

  15. #30
    musaraj
    Konto usunięte
    btw. kostur równiez już jest, to broń na maga na 5lv... dodać kolejne 3-4 różdżki dla maga >20lv i bedzie git

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •