Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 48

Temat: Bójki.

  1. #31
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    e tam przedziały, lepiej byście samouczek walki grupowej gdzieś wprowadzili. Informacje o limitach pomocy dla agresora i takie tam, by nowi nauczyli sie walczyć grupowo. Gracze są chronieni do ok 20 lv, wiec co za problem gdzieś w fabule to wpleść. Myślę że jeżeli zrozumieją zasady bójek to będą mniej płakać przy atakach. (może nawet to polubią;-)

    i zgodze sie z Pirratem. Czaszki to najlepsze wyjście.

    jak rozważacie wprowadzenie limitu lvl w bójkach to zastanówcie się nad limitem lvl pomocy. walczące low lv (z róznica 2 poziomów) jeden z nich bierze 50 do pomocy i jest po zawodach.

  2. #32
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Czaszki już są np. na jeziorze.

    Pozdrawiam

  3. #33
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    żadnych przedziałów! to kompletnie zepsuje system bójek

  4. #34
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    żadnych przedziałów! to kompletnie zepsuje system bójek
    Bo ty się znasz

  5. #35
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Nie czytałem tematu, ale pewnie znowu ktoś płacze bo ubili go w bójce. Powiem tyle mapki z bójkami nie są obowiązkowe, czyli nie trzeba tam chodzić ani niczego zmieniać.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #36
    Szmyrgiel
    Konto usunięte
    Nikt tu nie płacze bo go ubili w bójce

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59
    Dobrze jest jak jest, wiele razy sam przegrywalem w bojkach i dalej gram. Czasami sie uda czasami nie. Co do wyroku, nie trzeba zmian, zajmuje 2 sloty i 1 gracz w bojce moze uzyc tylko raz, no i kosztuje troszke mp, a do ozywnienia jest przeciez zdolnosc, miks i poska. Ja bym był za edukacją "świeżych" graczy w walkach TvT, zrobić poradnik, przykładowe taktyki, przydatne zdolności, na co zwracać uwagę itp.

    Padł pomysł zmniejszenia regeneracji eny dla atakuących niższe lvl, myślę, że dla lvl 50+ to nie zrobi większej różnicy zważając na fakt, że i tak dostaje ułamek expa aż do nadejścia upka.

    Zamiast zmieniać coś, co przynosi chociaz troche rozrywki dla lvl 50+ może ten czas poświęcić na upka? Jak będzie upek, to będą ciekawsze zajęcia, niż walenie w tube każdego napotkanego gracza na uroczej czy gdzie indziej.

    Podsumowując, przestań płakać, nabij lvl, zrób se eq i będzie Ci łatwiej. Niecierpliwisz się? Kup se mf a za nie nabij lvl i kup se sprzęt.

  8. #38
    Szmyrgiel
    Konto usunięte
    Poziom mam wbity lecz eq trzeba nazbierac a drogie jest

  9. #39
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Szmyrgiel Zobacz post
    Poziom mam wbity lecz eq trzeba nazbierac a drogie jest
    Pokaż mi człowieku drogie uzbrojenie.

  10. #40
    Szmyrgiel
    Konto usunięte
    Pancerz orka

  11. #41
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No to kup 5x tańszy a niewiele gorszy pancerz garudy, chodź na orka i wydrop upragniony pancerz.

  12. #42
    Pirrat
    Konto usunięte
    Czaszki są lepsze , to nie tylko wyrówna poziom bójek (zmniejszy się liczba ataków na low lvl, jeśli różnica lvl będzie liczona do czaszki i po jej przekroczeniu otrzymujemy czaszke) ale także pomoże tym co zostali zabici, że ktoś wziął za "nich" odwet, nie będzie wtedy takiego płaczu, jak zaraz ktoś ubije tego co nas zabił.

  13. #43
    ty sie po prostu przyznaj, że chcesz sobie z czachą polatać ;d

  14. #44
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Pirrat nie były w stanie nawet ubić gracza z niższym lvlem, więc niestety ale nie potrafiłby on nabić sobie czaszki.

  15. #45
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał esqui Zobacz post
    ty sie po prostu przyznaj, że chcesz sobie z czachą polatać ;d
    Chce zostać obrońcą słabszych

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •