Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 74 z 74

Temat: Ślepota a precyzja

  1. #61
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To pewnie da się zrobić -> zdolność trafia tylko gdy cel ma >= lv niż rzucający

    czyli po tych zmianach moge sobie nim 4 litery podetrzec. Dzieki... jak kiedyś znow pojde na igrzyska to bede miec przesypane nie fajna zmiana dyskryminuje osoby ktore graja aktywnie rowniez pve, W przypadku ataku 2:1 nawet nie moge przedłuzyc by mi ktos pomogł ( szczególnie jak usuniecie 2 przeczekania) a różnica nawet 3 lev bez skoku zaklęcia nie jest tak duża by mi dawać możliwości ubicia kogos na 1-2 uzycia zaklęcia z malymi stratami własnymi przy 2 bijacych mnie 50.

    Juz lepiej zrobic (jesli da sie to zrobic) troche jak z dochodzeniem do bojek ( kwadrat lev i +/- 10%?) albo uzależnic od ilości graczy ( 3vs2 itp) albo zostawić w spokoju i nauczyc niskie lev uzywania i noszenie ze soba ozywek
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 18-05-2013 o 00:29
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #62
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    A czy z przeczekaniem da się zrobić tak, że nie da się go nałożyć drużynie przeciwnej, jeżeli posiada mniej żywych graczy (albo przynajmniej tylko jednego żywego) - zabezpieczy to przed sytuacją gdzie 3 jest zabitych i zostaje 1 żywy, któremu nadawane jest przeczekanie i drużyna atakująca się zbroi mobi/skup i dobija po zejściu przeczekania, chyba że to strategia, ale uważam to za lukę w przeczekaniu i wypaczeniu zasady normalnej rozgrywki.
    To jest jedna z najlepszych taktyk, a i tak nie jest w 100% pewna. Poza tym rozpatrujesz tylko bójki, a co np jak bijesz we 3 żółwia, chybią 3 normy w regę, a zostaje jeszcze bryza do znormowania? w takich [przypadkach czekało się żółwia, leczyło wszystko i dalej biło. Nie zapominajmy że zdolności nie są tylko do pvp i tvt ale również do pve.

    Jedyne co mi się wydaje sensowne to ustawienie limitu drużynowego na 3 i tyle. osobiście nie bardzo mi sie podoba wizja jednego użycia przeczekania z racjii bomba, którego czasem nie uda mi sie ubić w 20 turach.

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Tego bym nie zmieniał, ale można zastanowić się nad tym, aby przeczekanie nie miało gwarantowanej celności na przeciwniku. (np. od szczęścia częściowo uzależnić).
    Mobków też to będzie dotyczyć?

    ps. i popieram sic, tyle 51 lv, 50. i czasem te 2 lv niższe stanowią gorsze zagrożenie niż 52.
    chociaż może wtedy wiecej 40+ bedziemy na igrzyskach widzieć
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 18-05-2013 o 00:23

  3. #63
    Pirrat
    Konto usunięte
    Dążycie do robienia gry dla debili, wszystko ograniczacie zdolności, miksy, gdzie tu zostaje miejsce na trochę inteligencji. Wprowadzenie ślepej furii i mgły to był głupi pomysł uzależniając walkę od jednej zdolności praktycznie. Walki są nudne i długie, choćby dla tego, że mag jest strasznie ograniczany ofensywnie, woj ma pewien wachlarz wyboru, którego nie używa bo za dużo traci. Wyrok spełnia swoje zadania, a to, że ktoś nie myśli to druga sprawa. Przeczekanie nigdy nie powoduje dziwnych sytuacji w pvp, bo ich nie ma ze względu na oklepane taktyki walki. Nie wiem po co w ogóle temat ślepoty i precyzji, kto tego używa? Kto marnuje slot dla zdolności, która nie ma praktycznego zastosowania. Jak ktoś chce zdejmować sobie ślepotę precyzją to dla mnie dziwak, nie po to są krople czy pewny cios. Ktoś powie, że ma więcej celności, tylko gdzie to wykorzysta? W PvE? Gdzie walka to kilka uderzeń rozpoczynanych z autostatusem pomyślności lub precyzji. W PvP żaden woj nie będzie marnował slotu dla czegoś co przynosi efekt nikomy. TvT przy liczbie zdolności obowiązkowych nie znajdzie się na to miejsce. Ogólnie pomysły do TvT są debilne, bo faworyzują tych co nie wkładają pracy w robienie lepszego eq, zdobywania zdolności czy nawet myślenia.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 18-05-2013 o 00:29

  4. #64
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Gracze zgłaszają propozycje i problemy, a więc o nich dyskutujemy. Skoro jakiś problem cyklicznie powraca tzn. że jednak coś jest na rzeczy. Zmiany nie są przesądzone - są do dyskusji. Na koniec przejrzę argumenty i na ich podstawie zdecyduję czy coś zmieniać i w jaki sposób. Także prośba o wpisy z konkretnymi argumentami - dlaczego zmieniać i w jaki sposób, dlaczego nie zmieniać.

    Jeśli pojawią się propozycje nowych zdolności, ciekawych, perfekcyjnie wyważonych pod każdym względem, a wszyscy stwierdzą - TAK to jest to!, to nie omieszkam ich wprowadzić. Narzekać jest łatwo.


    Jak już sic jest przy temacie bójek, to system bójek chyba nie działa jak należy.

    Kiedyś 50 poziomem zaatakowałem 50 poziom i 46 poziom - wbić do mnie mógł 50.

    Niedawno 51 poziomem zaatakowałem 50 poziom i 46 poziom - 50 poziom nie mógł wbić.
    A wiec wszystko w porządku.

    W pierwszym przypadku przewaga:
    5000 vs. 4616 ==> 8,3%

    W drugim:
    5101 vs 4616 ==> przewaga 10,5%

    Dopuszczalna jest 10%.

  5. #65
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    W pierwszym przypadku przewaga:
    5000 vs. 4616 ==> 8,3%

    W drugim:
    5101 vs 4616 ==> przewaga 10,5%

    Dopuszczalna jest 10%.
    Nie mozna by zrobic czegos takiego dla wyroku? Zadowoliło by to chyba obie strony konfliktu. I tych co chca pomoc i przezyc i tych co trafia na 2;1 i chca jakos dotrzymac do pomocy. Ale niech sie reszta wypowie. Dla mnie to co jest obecnie nie jest b. złe ale do bycia super tez ma kawałek.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 18-05-2013 o 01:11
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  6. #66
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Nie mozna by zrobic czegos takiego dla wyroku? Zadowoliło by to chyba obie strony konfliktu. I tych co chca pomoc i przezyc i tych co trafia na 2;1 i chca jakos dotrzymac do pomocy. Ale niech sie reszta wypowie. Dla mnie to co jest obecnie nie jest b. złe ale do bycia super tez ma kawałek.
    To właśnie zaproponowałem.

  7. #67
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    To właśnie zaproponowałem.

    Może jak pare osób zaproponuje stanie się łatwiejsze do wykonania
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #68
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Nie mozna by zrobic czegos takiego dla wyroku? Zadowoliło by to chyba obie strony konfliktu. I tych co chca pomoc i przezyc i tych co trafia na 2;1 i chca jakos dotrzymac do pomocy. Ale niech sie reszta wypowie. Dla mnie to co jest obecnie nie jest b. złe ale do bycia super tez ma kawałek.
    Mniej zmian, więcej pracy nad upkiem . Niech wyrok zostanie, tak jak jest, a ci co płaczą niech zaczną myśleć. Bo paść 2:1 to wina zazwyczaj low lvla.

  9. #69
    Gerden
    Konto usunięte
    Trzeba chyba zmienić tytuł tematu bo napisałem o precyzji i ślepocie i wszystkie zdolności są omawiane...;p

  10. #70
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Może też być ograniczenie % dla WŚ, gdyż już widzę jak na 100Lv gracza z 50Lv zabija ten 100. Proponuje +/-10% od używającego zdolność. Np. mając Lv 50 można zabić od 45 - 55 Lv, oczywiście przy spełnieniu wszystkich pozostałych warunków. Ma to też swoje wady - Lv 100 może zabic WŚ Lv 90, ale odwrotnie już nie.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 18-05-2013 o 10:34

  11. #71
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Może też być ograniczenie % dla WŚ, gdyż już widzę jak na 100Lv gracza z 50Lv zabija ten 100. Proponuje +/-10% od używającego zdolność. Np. mając Lv 50 można zabić od 45 - 55 Lv, oczywiście przy spełnieniu wszystkich pozostałych warunków. Ma to też swoje wady - Lv 100 może zabic WŚ Lv 90, ale odwrotnie już nie.
    Nie załapałeś problemu Wyroku Śmierci.
    W walce 50 vs 15+ 50 nie zostanie zabity 15 lv, tylko 50 i 15 nie ma co ze sobą zrobić (bo zapomniał ożywki etc.)

    A gracz ze 100 lv weźmie 50 lv na hita ;]

  12. #72
    Gerden
    Konto usunięte
    I co ustalone??

  13. #73
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    A wiec wszystko w porządku.

    W pierwszym przypadku przewaga:
    5000 vs. 4616 ==> 8,3%

    W drugim:
    5101 vs 4616 ==> przewaga 10,5%

    Dopuszczalna jest 10%.
    Chodzi o to, że poziomy 50+ miały być tak samo traktowane w bójkach.

  14. #74
    dominik niszczyciel
    Konto usunięte
    madzy trafiają zawsze nawet ze statusem ślepota więc traceniem pieniędzy i tur jest kupowaniem jej

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •