Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Nowa opcja wyszukiwania lub edycja obecnych

  1. #1
    Pirrat
    Konto usunięte

    Nowa opcja wyszukiwania lub edycja obecnych

    Moja propozycja polega na dodaniu lub edycji obecnych metod wyszukiwania ( Punkty rankingowe, punkty rankingowe auto ) graczy z uwzględnieniem czy posiadany limit walk z danym graczem czy też nie. Propozycja jest skierowana do pvp graczy, którzy toczą sporo walk z graczami zarówno manualnie i automatycznie. Wątpię, żeby ktoś notował, kiedy zostaje zdjęta blokada na walki.

  2. #2
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Zbędne, na nie.

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Zbędne, na nie.
    Twoja opinia nic nie wnosi do tematu, miszczu pvp

    Propozycja jest skierowana do pvp graczy, którzy toczą sporo walk z graczami zarówno manualnie i automatycznie.

  4. #4
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Moze by najpierw zrobili zakladki do wyszukiwan a nie ze milion razy trzeba te same wyszukiwania powtarzac i wklepywat te same informacje , tylko jest 1 problem - oni nie robia prawie nic !

  5. #5
    Faaaaaajne

  6. #6
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Twoja opinia nic nie wnosi do tematu, miszczu pvp
    Skoro opinie użytkowników forum nic nie wnoszą do tematu, to po co zakładasz taki temat publicznie?
    Wysyłaj propozycję prywatną wiadomością do Tomiego.

    Co do samej propozycji to walczyłem kiedyś sporo PvP i nigdy nie miałem takich problemów jak wyżej wymieniłeś, dlatego uważam że byłaby to zbędna, kosmetyczna zmiana i nadal podtrzymuję swoją opinię i jestem na nie.

    Pozdrawiam.

    @DOWN
    Limity walk, bo o tym mowa, są już od bardzo, bardzo dawna ;)
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 02-05-2013 o 17:43

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Ale teraz zmienił się system, jakieś limity i inne gówna bro, może i by się przydało.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #8
    Pirrat
    Konto usunięte
    To jak będzie? Ponieważ tego systemu nie ogarniam.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Zbyt kosztowna operacja - sprawdzanie i analizowanie tego "w locie" dla my <=> wszyscy inni. To jest kosztowne nawet dla jednej konkretnej pary graczy.
    Ewentualnie taka informacja mogła by być gdzieś w profilu każdego gracza - wtedy jest sprawdzanie jednej pary na raz.

  10. #10
    Pirrat
    Konto usunięte
    Chodzi o to, żeby była dowolna informacja o tym, czy jest ten limit czy nie. Nie musi być to wyszukiwanie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •