Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: drop bossow dla h lvli?

  1. #16
    Ptahu
    Konto usunięte
    Aby zmniejszyc ilosc itemow w grze moznaby nalozyc status zakaz sprzedazy po zalozeniu ( ubraniu na siebie) co tez jest sprawdzone w wielu mmo, ale to juz przy ewentualnie nowym serwie (czemu do jasnej ciasnej nie mysli sie o wersji angielskiej dla reszty swiata :| - kilka razy wiecej graczy)

  2. #17
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Myślę, że jak będzie upek i ludzie wbiją ten 60lv to odpuszczą bicie wywki

  3. #18
    Wątpie. Nadal będą latać za łatwą kasą

  4. #19
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Wątpie. Nadal będą latać za łatwą kasą
    Ale coraz mniejszą, dzisiaj zdecydowałem się wybrać na wywernę, oto raport na potwierdzenie mych nigdy niekłamliwych słów:
    https://mfo3.pl/r/138602300
    I wydropiłem świetny zwój, mianowicie MEGA LECZENIE 1.
    Radując się z łatwo zdobytego zarobku, próbuję wystawić na targ, a tam... Mega leczenie 1 po 20k.
    Pamiętacie, jak za czasów zburzenia muru Berlińskiego mega leczenie 1 można było nabyć po 70 - 100k?

    Dlatego też, można coś z tym zrobić.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  5. #20
    Jak ci przyjdzie 100takich na wywke i walnie na hita to dropi 3-5mega leczeń.
    Potem oni pomagaja niskim poziomom. Wiadomka low lv nie wezmie 2 z rownym lv tylko jednego 50.
    Efekt : około 3/4 dropu trafia do 50lv. A oni tylko sprzedaja.
    Jak jest duzo sprzedajacych to niestety cena spada

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Kiedyś myślałem o zmianie, że wraz ze wzrostem Lv. szansa na wypadnięcie itemu będzie mniejsza dla danego gracza (czyli ktoś inny z "normalnym" Lv. ma większą szansę) - oczywiście bez zmian ogólnej szansy na dany drop. Taka zmiana spowoduje niechęć do pomagania, a więc chyba bez sensu. Złoto - jest dzielone proporcjonalnie do poziomu - dlaczego z itemami ma być odwrotnie ? Jak wszyscy będą bić np. wywkę na odpowiednich dla niej poziomach to i złoto będzie dzielone po równo i każdy z identyczną szansą na drop. Trudno znaleźć tutaj złoty środek (w każdym przypadku zmiana na nie/korzyść jednych/drugich), a więc pewnie zostanie tak jak jest, chyba, że admin ma na to jakąś racjonalną koncepcję.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •