Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: drop bossow dla h lvli?

  1. #1
    Ptahu
    Konto usunięte

    drop bossow dla h lvli?

    Dla mnie oczywista oczywistosc w innych mmo, ale czy szansa dropu nie powinna sie zmniejszac wraz z roznica lvl gracza a moba? Teraz na wywernie na 20lvl siedza ludzie co maja 50ty no i ok niech sobie siedza, ale gdyby wprowadzic ze taki lvl w teamie obniza szanse na dropa chodzby 2-3 razy to juz ludziki chetniej bilyby z osobami na ich lvlach do czego te bossy zostaly zaprojektowane, a teraz pierszenstwo do pomocy zawsze ma wyzszy lvl. Taki 50 lvl spokojnie wywke soluje (po za pechem w postaci jej skilli) takze moglby byc drop/4 czyli szansa taka sama co 15-20lvl w grupie 4 osobowej.
    Ostatnio edytowane przez Ptahu ; 27-04-2013 o 11:34

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Źeś się uparł na tą wywkę. Dla 50lv jest ona zwyczajnie mało opłacalna i z pewnością więcej by zarobił sępiąc chociażby garudy.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie. Mylisz się. Skończ już te żale i albo dostosuj się do gry albo spadaj.
    Bididididid!

  4. #4
    Ano powiem ,że ciekawa propozycja. Niskim lv zwiększyć drop ,zaś większym zmniejszyć(ba może i drastycznie).
    Przy biciu grupowym drop możliwie rozdzielać ,ze im wiekszy poziom tym mniejsza szansa na drop. A jak byłoby to niewykonalne to coś w stylu średniej potęgi 5 lub 6 nawet z leveli członków grupy i drop byłby dostosowany do wyniku.
    (średnia potęgi ,bo dla małej ilości danych wartość mocno wyższa od reszty bardzo mocno zwieksza wynik w swoją strone.)

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    W sumie już po części drop jest uzależniony od przewagi lv, można więc pójść krok dalej i rozszerzyć to na przedmioty.

  6. #6
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Tylko po co?


    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To chyba logiczne, że nie wszystko co gracze proponują jest akceptowane.
    Gracze chcą pomóc i pomagają - super, ale (...) nie możemy być zakładnikami tej pomocy.

    Tomi. Nie daj się zmanipulować.

    Tylko dlatego, że jednej, czy dwóm osobom to się nie podoba?
    Ja z kolei nie widzę w tym sensu.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Cytat Napisał TeraMisiu Zobacz post
    Tomi. Nie daj się zmanipulować.
    To też próba manipulacji

    Propozycja ma jakieś tam uzasadnienie, w końcu nie bez powodu ten mechanizm jest w wielu grach obecny i częściowo też u nas.
    Nie jest to jednak "game changer", tak więc upierać się przy tym nie zamierzam.

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Jak od wielkiego święta pomoge komuś z mini typu wiwka to oddaje mu drop szkoda że trzeba zmarnować pkt eny. Może zamiast podziału dropu na lev zrobić bez enowe wywalanie eq na ziemie . Tez jest w innych grach . Ale tak na serio jak tak dalej pojdzie wprowadzicie tu łuczników itp bo dużo osób proponuje ;/. Nie dajcie się wasza gra wasze zasady. Nie możecie wszystkiego akceptowac róbcie upka, a nie bawcie sie w koncert życzen
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 27-04-2013 o 21:52 Powód: macie pare robaków w zdaniach marudy ^^
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #9
    Nie zaakceptuje tego jak jest.
    Poszedłbym krok dalej osoby ze znaczną przewagą poziomu nad bossem nie mogą dostać od niego unikatu.Tylko potki

    Dlaczego waszą jedną drogą brony jest nie krytykowanie pomysłu ,lecz tych co je proponują ? Co brak argumentów?

    Po wprowadzeniu niskie poziomy będą mogły w końcu zarobić na przedmiotach z minibossów. Teraz to do 30lv ino pośw/bryza coś daje.

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Po wprowadzeniu niskie poziomy będą mogły w końcu zarobić na przedmiotach z minibossów. Teraz to do 30lv ino pośw/bryza coś daje.
    Nie zarobią dużo, ale mogą kupić dużo taniej niż my w dawniejszych czasach.

  11. #11
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nie zarobią dużo, ale mogą kupić dużo taniej niż my w dawniejszych czasach.
    Tak.


    Ale na krótką mete to nic nie da, dopiero po jakimś czasie zmieni się to ,że gold nie będzie wędrował w jakiejś części np. 30lv => 50lv ,lecz 30lv => 35-40lv ,który właśnie sobie kupil lepsze itemki i sprzedaje stare smiecie
    Oczywiście ilość ubijanych bossów na niższe lv spadnie ,więc trzeba będzie jakoś kompensować ten drop

  12. #12
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Popieram mopa jak chcesz się mniej trudzić mniejszy drop albo jak pisał tylko potki. Szczególnie że po co 50 lewelowi jakiś set na 20 lub 30 poziom. Jak będą dropiły same potki to więcej osób będzie biło trudniejsze mini-bossy, a i bardziej low lewele zachęcicie do bicia mini, ponieważ teraz bardziej im się opłaca expić w najlepszych miejsca i kupować eq z targu za grosze.

  13. #13
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Na nie.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59
    Czyli co, za to, że poświęciłem grze więcej czasu niż 20 lvl mam w nagrodę dostawać dużo słabszego lota z mini tak? Zmniejszenie dropa dla 50+lvl dużo nie zmieni, gdyż tych itemów jest już w grze od groma i jedynie ich opłacalna utylizacja (np za miksy/runy) mogłaby znacząco zmienić sytuacje na rynku. Ktoś z wyższym lvl zapracował sobie na to, aby sępić wywke, poświęć grze więcej czasu, nabij lvl to i Ciebie będą brać do pomocy. Nie można podchodzić do takich propozycji z myślą, że ktoś sobie długo na coś pracował to mu to utrudnijmy, bo początkującemu się nie podoba czyjaś przewaga.

    Nie wiem, co jest powodem tej propozycji, czy nie udaje Ci się wysępić expa, kasy czy dropa bo ludzie chętniej biorą do pomocy wyższe lvl'e. Jeśli to któryś z tych powodów to jestem zdecydowanie na nie, nie wolno spełniać takich kaprysów, jeśli chodzi Ci o cenę itemów na targu to i tak jestem na nie, gdyż ten pomysł dużo nie zmieni.

  15. #15
    Cytat Napisał Galin Zobacz post
    Czyli co, za to, że poświęciłem grze więcej czasu niż 20 lvl mam w nagrodę dostawać dużo słabszego lota z mini tak? Zmniejszenie dropa dla 50+lvl dużo nie zmieni, gdyż tych itemów jest już w grze od groma i jedynie ich opłacalna utylizacja (np za miksy/runy) mogłaby znacząco zmienić sytuacje na rynku. Ktoś z wyższym lvl zapracował sobie na to, aby sępić wywke, poświęć grze więcej czasu, nabij lvl to i Ciebie będą brać do pomocy. Nie można podchodzić do takich propozycji z myślą, że ktoś sobie długo na coś pracował to mu to utrudnijmy, bo początkującemu się nie podoba czyjaś przewaga.

    Nie wiem, co jest powodem tej propozycji, czy nie udaje Ci się wysępić expa, kasy czy dropa bo ludzie chętniej biorą do pomocy wyższe lvl'e. Jeśli to któryś z tych powodów to jestem zdecydowanie na nie, nie wolno spełniać takich kaprysów, jeśli chodzi Ci o cenę itemów na targu to i tak jestem na nie, gdyż ten pomysł dużo nie zmieni.
    To sobie pracuj na Garudach. Tak masz dostawać dużo słabszego loota z minibossów na niższy poziom które bierzesz na strzała. Logiczne. Tych itemów jest od groma może właśnie przez taką praktykę? Gdzie ubicie minibossa to nie jest wyzwanie ,tylko branie 50lv który klepnie auto i boss jest ubity we 2 w 3sec.
    Mi się to nie podoba ,zaburza to grę dla niskich poziomów ,ale jest rzecz która jest tu najważniejsza ZDOLNOŚCI.
    Uzależnienie wyższych poziomów całkowicie od zdolności które dropną niższe poziomy ,być może podniesie ich cene ,ale również sprawi ,że te nowe 20-40lv będą miały na czym zarabiać.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •