Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 42

Temat: propozycje walk pvp

  1. #16
    bajak
    Konto usunięte
    znalazlem rozwiazanie dla debili atakujacych miejsze lvl po prostu nie dostaja nic kasy i rank zabiera skur.... powinno sie to ukrucic a nie, weszlo dzis dziecko na gryfa i pozabijalo wszytskich z rankiem 1,5 + zabierac kase i rank za kare admin rusz dupsko bo im sie nudzi

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Przecież przy ataku na niższe lv nie zbiera sie ranku.

  3. #18
    bajak
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Przecież przy ataku na niższe lv nie zbiera sie ranku.

    koles moze nie zdobywa ranku ale kase zbija na tym a polowa graczy nie ma bankowych postaci wiec pomysl cos zanim napiszesz

  4. #19
    Tuhajbej
    Konto usunięte
    Przez przegraną stracisz 2k, a dzienny zysk to pewnie z 50k. Tak, bardzo dużo tracisz...

  5. #20
    bajak
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Barri Zobacz post
    Przez przegraną stracisz 2k, a dzienny zysk to pewnie z 50k. Tak, bardzo dużo tracisz...
    pomysl o tym kolesiu co zabija ile jemu dniowka wychodzi, dla mnie to jest smieszne wiec ktos powinien cos z tym zrobic
    macie rank wyzszy niz normalny to skurw.... atakujcie rownych sobie
    admin dupe ruszy czy tylko zyski liczy z mf???

  6. #21
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bloody Ninja Zobacz post
    pomysl o tym kolesiu co zabija ile jemu dniowka wychodzi, dla mnie to jest smieszne wiec ktos powinien cos z tym zrobic
    macie rank wyzszy niz normalny to skurw.... atakujcie rownych sobie
    admin dupe ruszy czy tylko zyski liczy z mf???
    Ale bulwers Nie chcesz tracić za przelewanie golda na bank to tracisz z bójek proste A jak Ci nie pasuje to Uwaga !!! NIE WCHODŹ DO LOKACJI Z BÓJKAMI !

    PS: Tak admin tylko liczy zyski z MF-ów.

  7. #22
    bajak
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Scavenger Zobacz post
    Ale bulwers Nie chcesz tracić za przelewanie golda na bank to tracisz z bójek proste A jak Ci nie pasuje to Uwaga !!! NIE WCHODŹ DO LOKACJI Z BÓJKAMI !

    PS: Tak admin tylko liczy zyski z MF-ów.
    zapewnie pisze osoba co wali sie non stop albo siedzi w miescie i handluje

  8. #23
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Może zacznij konstruować swoje wypowiedzi w sposób logiczny i poprawny stylistycznie, bo nie rozumiem o co ci chodzi. Ewentualnie przyłóż się do nauki bo jak nie to w sklepie będziesz mówił na zakupach "unga bunga ja chcieć chleb" jak tak dalej pójdzie.I nie, nie siedzę non stop w mieście a jak wchodzę na lokację z bójkami to liczę się z tym, że mnie ktoś może zaatakować

  9. #24
    bajak
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Scavenger Zobacz post
    Może zacznij konstruować swoje wypowiedzi w sposób logiczny i poprawny stylistycznie, bo nie rozumiem o co ci chodzi. Ewentualnie przyłóż się do nauki bo jak nie to w sklepie będziesz mówił na zakupach "unga bunga ja chcieć chleb" jak tak dalej pójdzie.I nie, nie siedzę non stop w mieście a jak wchodzę na lokację z bójkami to liczę się z tym, że mnie ktoś może zaatakować
    mature skonczyles czy co po jakiego hu... robisz offtop

  10. #25
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Mam wykształcenie gimbazjanalne, a mój post, to odpowiedź na twój, więc zarzucając mi oftop, przyznajesz do tego, że sam go stosujesz. Problem ?

  11. #26
    bajak
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Scavenger Zobacz post
    Mam wykształcenie gimbazjanalne, a mój post, to odpowiedź na twój, więc zarzucając mi oftop, przyznajesz do tego, że sam go stosujesz. Problem ?
    nie znizam sie do twojego poziomu dziecko

    a co do tematu czy admin ma to wszytsko w dupie
    ?

  12. #27
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bloody Ninja Zobacz post
    nie znizam sie do twojego poziomu dziecko

    a co do tematu czy admin ma to wszytsko w dupie
    ?
    Jak na razie reprezentuję poziom znacznie wyższy od ciebie. Dodatkowo na jakiej podstawie wyciągnąłeś wniosek, iż jestem dzieckiem ? Uzasadnij swoją wypowiedź abym mógł się ustosunkować, ewentualnie wysunąć jakieś kontrargumenty...

  13. #28
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bloody Ninja Zobacz post
    koles moze nie zdobywa ranku ale kase zbija na tym a polowa graczy nie ma bankowych postaci wiec pomysl cos zanim napiszesz
    To raczej Ty pomyśl zanim napiszesz

    Cytat Napisał Bloody Ninja Zobacz post
    znalazlem rozwiazanie dla debili atakujacych miejsze lvl po prostu nie dostaja nic kasy i rank zabiera skur.... powinno sie to ukrucic a nie, weszlo dzis dziecko na gryfa i pozabijalo wszytskich z rankiem 1,5 + zabierac kase i rank za kare admin rusz dupsko bo im sie nudzi

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    10
    Jeśli Ci to nie pasuje to po co chodzisz na lokalizacje z bójkami? Jak ktoś nie chce być atakowany to nie stoi w takich miejscach a co przez to idzie nie jest atakowany... i po problemie.

  15. #30
    bajak
    Konto usunięte
    Cytat Napisał undefined Zobacz post
    Jeśli Ci to nie pasuje to po co chodzisz na lokalizacje z bójkami? Jak ktoś nie chce być atakowany to nie stoi w takich miejscach a co przez to idzie nie jest atakowany... i po problemie.
    siedziec w miescie i cieszyc sie ze jest sie online nie no takie teksty to mnie rozpier.......

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •