Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Burza Błyskawic a Multi Atak

  1. #1

    Burza Błyskawic a Multi Atak

    Hejka. Burza Błyskawic w porównaniu z Multi Atakiem jest kiepska :-/ Multi Atak przynajmniej w ogóle nie zabiera many i może zadać krytyczny cios, a co potrafi Burza Błyskawic? Nic! Zabiera dużo many, nie zawsze trafia przeciwnika, nie zadaje krytyków. Proponuje zmodyfikować tę zdolność. Najlepiej żeby zadawała o 10 - 20% większe obrażenia, zawsze trafiała w przeciwnika i zabierała mniej many (żeby Burza była na równi z Multi[Oczywiście nie chce przesadzić ]). Co o tym sądzicie?

    Dla Porównania:

    Ostatnio edytowane przez Hide ; 19-04-2013 o 23:35

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Podobno miala działać jak Zamrożenie tylko nadawać inny status (bodajże Paraliż).
    Bididididid!

  3. #3
    Cytat Napisał TeraMisiu Zobacz post
    Info: Atak fizyczny na wszystkich przeciwników.



    Info: Atak magiczny na wszystkich przeciwników.


    To są "troszkę" inne ataki.
    Dobrze wiem. Chodzi mi o równowage między tymi zdolnościami.

    @Krycha: Wtedy byłoby ok, ale potrzeba jakiejś "czystej" obszarówki. (Oczywiście z celnością perfekcyjną)

  4. #4
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Zanim prze-edytowałaś post, źle zrozumiałem, o co w nim chodzi.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Multi atak nie kosztuje w ogóle MP? :OO

    @topic
    Przydałby się czysty, zawsze trafiający magicznie skill, najlepiej bez atrybutu . W tej chwili mamy:
    Burza Błyskawic, zadaje dmg, może chybić, bez atrybutu (albo wiatr, nie jestem pewien)
    Eksplozja, zadaje dmg, może chybić, nadaje status Ślepota, atrybut ognia
    Klątwa Umarlaka, zadaje dmg, może chybić, nadaje status Zombie, bez atrybutu
    Mgła, nie zadaje dmg, może chybić, nadaje statusy Uśpienie, Klątwa, Ślepota, bez atrybutu, działa tylko na grupę graczy
    Zamrożenie, zadaje dmg, może chybić, nadaje status Spowolnienie, atrybut lodu

    Generalnie bieda. Mgła i Klątwa są tylko wykorzystywane, a prócz tego potencjał ma Zamrożenie, ale po prostu nie ma na ten skill slotów.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 20-04-2013 o 14:19
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Propozycja jest jak najbardziej ciekawa. Jestem magiem i również odczuwam ten ból . A burza błyskawic powinna być ulepszona Można stworzyć też nową zdolność obszarową która ma 100% celności

  7. #7
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Jestem za,nawet był bym za tym żeby wycofać Burzę błyskawic z gry.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Można ją zmodyfikować, ale wątpie, że ktoś ją weźnie do TvT

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59
    Na nie, multi nie zawsze trafia, z wejscia ma 1 uzycie a burza z wejscia 3, poza tym magowie maja więcej obszarowek nadajacych statusy. Woj ma multi i slepa, ktora zajmuje 2 sloty, mega dren jest malo wykorzystywany i dla obu profesji. Na upartego woja stac z jego iloscia mp na klatwe umarlaka, co nie zmienia fakty ze mag ma wiecej obszarowek i many do ich uzycia. Jest wiele zdolnosci, ktorych wiekszosc ludzi nie uzywa, jesli nie lubisz burzy albo Ci nie pasuje to po prostu nie uzywaj.

  10. #10
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na nie, multi nie zawsze trafia, z wejscia ma 1 uzycie a burza z wejscia 3, poza tym magowie maja więcej obszarowek nadajacych statusy.
    Nie musi nadawać statusu. Musi zawsze trafiać, zeby sie czyms roznic od pozostalych obszarówek. Po prostu koszt MP musi by adekwatny do efektu, a przede wszystkim, zdolnośc musi byc uzyteczna zeby ja ktos zalozył.
    Bididididid!

  11. #11
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    25% na paraliż na 1 turę dodać do burzy i byłoby jak miało być w planach

  12. #12
    Pirrat
    Konto usunięte
    Bardziej przydałaby się różdżka posiadająca nietykalność, wtedy każda zmiana obszarówek używanych przez maga ma sens .
    Poza tym na tak.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •