Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Więcej poleceń w skrypcie.

  1. #1
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte

    Więcej poleceń w skrypcie.

    Proponuję stworzyć zakładkę skryptów, które można używać tylko do walk PvP o ranking i w których ilość poleceń to 2x obecny poziom gracza. Na chwile obecną przez limitowaną ilość skryptów wynik walki jest często kwestią szczęścia a nie umiejętności. Dodatkowo przez ograniczenie używania tego skryptu do walk o rank, serwer nie powinien być zbyt mocno przeciążany.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    + dodnie opcji sprawdzadzia 2 ruchów w przód

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na tak, ale powinna być jakaś wartość początkowa. Np 10 poleceń
    Ja osobiście na autowalkach farmię tylko exp, bo poleceń jest stanowczo za mało na poważny skrypt.

  4. #4
    Strategicznie mój skrypt trzyma się tego co ja robie właściwie w 100%. Z taktyki to mało i tak powinno być. Albo efektywne użytkowanie zdolności albo jakieś dobijanie nie 2 na raz.
    No i niewątpie ,ale chyba tylko pare osób napisze genialny na 100 poleceń. Za duzo za duzo

  5. #5
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Strategicznie mój skrypt trzyma się tego co ja robie właściwie w 100%. Z taktyki to mało i tak powinno być
    Niby czemu tak powinno ? Uzasadnij może ? Im więcej poleceń w skryptach tym większą wagę ma taktyka a mniejszą miljard plusów w ekwipunku.


    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Albo efektywne użytkowanie zdolności albo jakieś dobijanie nie 2 na raz.
    Za trudno by było ?

    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    No i niewątpie ,ale chyba tylko pare osób napisze genialny na 100 poleceń. Za duzo za duzo
    Nie musi być genialny. Wystarczy że będzie efektywnie używał wszystkich zdolności i mikstur dostępnych na dany lwl. Na chwilę obecną ustawiam leczenie zdolnościami + miksami, normalizacje, drenaz i oslonki rege itp. Nie ma miejsca na żadne posunięcia srategicznen tylko siepanka siepanka. Nawet przeczekania się nie da dobrze ustawić jak się chce używać wszystkich mikstur + 6 zdolności. A jak chcesz ustawić coś ciekawego ( jakieś dobicie tudzież bardziej zaawansowana norma ) to nie ma miejsca w skrypcie nawet na miksy.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 19-04-2013 o 18:49

  6. #6
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Przecież odeszłeś, to po co taka zmiana?

  7. #7

  8. #8
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Co ma piernik do wiatraka ??

    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Przecież odeszłeś, to po co taka zmiana?
    Co ma piernik do wiatraka ?

  9. #9
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Po prostu przypomniałem ;)

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    41
    mają tyle samo liter ;p

  11. #11
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Ewentualnie można zrobić tak, żeby do jednego polecenia można było przyporządkować kilka przedmiotów. Przykładowo gdy dla danego polecenia warunki są spełnione a dla przedmiotu nr1 liczba użyć=0, skrypt przechodzi do następnego przedmiotu. Wtedy 25 poleceń było by zdecydowanie wystarczające

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •