Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Gracjan

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    31

    Gracjan

    Proponowałbym aby rola Gracjana tak jak np. zielarza Marduf'a nie kończyła się po ubiciu 3 tygrysow brunatnych. Jego zagroda jest wciąż atakowana, więc może powinien wynagradzać nowicjuszy co któregośtam bossa (np. 30 mikstur zycia 2 za zabicie 10 brunatnych, potem X nagroda za 25 bossów itd.)

  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Czemu tylko za Gracjana chcesz nagradzać? Tyle innych minibossów jest również mało opłacalnych. Na nie wystarczą żetony i ew drop.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    31
    A mamy jakiś innych npc powiązanych z minibossami? <nie pytam sarkastycznie>

  4. #4
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Zauważ że nagrody są tylko za minibossy które same się respią, a nie za te które trzeba respić bo to bezsens. Choćbyś mi dał unikaty na 20 lwl co 50 tygrysów, to i tak będę ich respił na 50tym poziomie.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    (np. 30 mikstur zycia 2 za zabicie 10 brunatnych, potem X nagroda za 25 bossów itd.)
    Za mało.

    A mamy jakiś innych npc powiązanych z minibossami? <nie pytam sarkastycznie>
    Smok - ten rycerz, który stoi przed jaskinią, mógłby nie wychodzić, tylko stać tam dalej.
    Wywerna - nie ma
    Goblin - nie ma
    Tygrys - NPC Gracjan
    Kobra - nie ma (mógłby być ten od Melis, Marek czy jak mu tam)
    Ogr - nie ma (mógłby być Dionizy, ten od koniczynki)
    Gryf - nie ma
    Wampirzyca - nie ma
    Szczurołak - nie ma
    Żółw - nie ma
    Garudy - niby Marduf
    Ork Królewski - nie ma
    Kapłan - nie ma (mogłby być Herszt)

    Ogolnie jestem za. Takie bonusy byłyby miłe
    Bididididid!

  6. #6
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Żółw - nie ma
    A namiot na leśnym szlaku ?

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    31
    Zółw ma dosyć obszerny wachlarz dropa a do tego jest npc zbierający skorupy. Pomyślałem po prostu, że jak już taki npc jak Gracjan istnieje to można byłoby go lepiej wykorzystać.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    A namiot na leśnym szlaku ?
    Fakt, my bad. Tak czy siak ilośc tych NPCów jest ograniczona i można by było bardziej wykorzystać ich potencjał :P.
    Bididididid!

  9. #9
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Tylko nagrody wam w głowie, na nie.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #10
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Pomysł ogólnie dobry ale jakby dodać NPC tylko do tych bossów co się same respią, od smoka mroku, wywerna, kobra, ogr bo na te co trzeba respić i tak nikt nie będzie chodził po wbiciu lwl. Smoka to już nie biłem z rok

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Pomysł ogólnie dobry ale jakby dodać NPC tylko do tych bossów co się same respią, od smoka mroku, wywerna, kobra, ogr bo na te co trzeba respić i tak nikt nie będzie chodził po wbiciu lwl. Smoka to już nie biłem z rok
    I właśnie to mogłoby zachęcić do bicia minibossów
    Bididididid!

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2011
    Postów
    31
    Nie chodzi mi o nagrode(30miksow zycia 2 to bardziej mozna nazwac podarkiem za pomoc niz nagrodą), można stworzyć jego postać bardziej "żywą"; Gracjan potrzebował niezwłocznie pomocy z brunatnymi, po ubiciu 3 i zakonczeniu questu mimo dalszych atakow tygrysow jego postac stala sie niczym wiecej niz czescia wizerunku jego zagrody, ciekawiej by było jakby zauważał postępy młodych graczy. Z resztą gra stałaby się dla nowych graczy bardziej interesująca, gdyż zapełniłoby to lukę pustego expienia postaci po zabiciu rapsa do czasu goblina królewskiego/ważki.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    teraz jak 1potwór=1ene nie opłaca się długo expić na tygrysach, więc i długo z gracjanem się nie widzimy ;]

  14. #14
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    teraz jak 1potwór=1ene nie opłaca się długo expić na tygrysach, więc i długo z gracjanem się nie widzimy ;]
    Nie no, 3 tigery dobre expowisko do 20 lvla myślę (gdy nie dajemy jeszcze rady goblinowi + wilk).
    Bididididid!

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Nie no, 3 tigery dobre expowisko do 20 lvla myślę (gdy nie dajemy jeszcze rady goblinowi + wilk).
    Nie ma teraz takiego zestawu goblin + wilk, jest tylko 2x Goblin i są bardziej opłacalne niż tygrysy, więc wątpię aby ktoś je bił w dużych ilościach jak wcześniej.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •