Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    31 73.81%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    2 4.76%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    9 21.43%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Temat: [P2] Lagi

  1. #1

    [P2] Lagi

    Nie da się grać. Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nie da się grać. Pozdrawiam.
    +1
    Co chwile wywala na panel gracza, co ine jest miłe jak łapiesz ame i wywali Cie minute przed respem
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  3. #3
    Użytkownik Avatar Tomoe
    Dołączył
    30-12-2017
    Postów
    20
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Nie da się grać. Pozdrawiam.
    Straciłam w ten sposób dwie dynie. Co chwila niby problemy z połączeniem i mnie wyrzuca. Akurat zajmowałam się pielęgnacją dyń i nic nie mogłam zrobić. Jakoś inne strony mi normalnie działają, a tu mnie wywalało do panelu gracza. Po chwili wszystko wracało do normy, żeby znów się zaczęło psuć.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Nie da się normalnie grać od kilku miesięcy, trzeba z VPN korzystać po wywaleniu jeśli chce się wrócić do gry wcześniej niż na 5 minut po.

    - - - - - - - - - -

    Muszę korzystać z VPN żeby móc normalnie grać w MFO3. Bo inaczej się nie da z tymi lagami. Musiałam zapłacić i kupić płatną subskrypcję. Admin jest mi winny pieniądze.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  5. #5
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Tak, to już się robi męczące, co chwila wywala mnie do panelu i przez to muszę zmienić przeglądarkę co chwilę by się naprawiło.
    Welcome to my world.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2022
    Postów
    16
    gra mi wywala do panelu ( gdy stoje sobie na baalu lub na amie, czasem gdy jestem w instancji) lub gra nie odpowiada (gdy jestem w walce to nie jest za miłe ), i, żeby wejść dość szybko musze zmienić przeglądarkę

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    +1
    Co chwile wywala na panel gracza, co ine jest miłe jak łapiesz ame i wywali Cie minute przed respem
    rel

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    265
    A to nie jest tak że w okresie eventowym zawsze laguje? Mnie osobiście nie wywala do panelu ale często cofa o parę pól do tyłu efekt tym częstszy im więcej osób w danej lokacji. Bardzo utrudnia pielęgnację

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    A to nie jest tak że w okresie eventowym zawsze laguje? Mnie osobiście nie wywala do panelu ale często cofa o parę pól do tyłu efekt tym częstszy im więcej osób w danej lokacji. Bardzo utrudnia pielęgnację
    jak był covid i było 200 graczy online podczas eventu to nie było takich problemów
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  9. #9
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Tak, to już się robi męczące, co chwila wywala mnie do panelu i przez to muszę zmienić przeglądarkę co chwilę by się naprawiło.
    odpalenie w incognito za tym drugim razem też rozwiązuje sprawę. ja miewam takie problemy na kg, losowo się gra zawiesza i muszę szybko wbijać na telefonie, bo na komputerze (ta sama sieć) wszystkie strony sobie działają, a mfo się kręci 10 minut.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    A to nie jest tak że w okresie eventowym zawsze laguje? Mnie osobiście nie wywala do panelu ale często cofa o parę pól do tyłu efekt tym częstszy im więcej osób w danej lokacji. Bardzo utrudnia pielęgnację
    nie istnieje już coś takiego jak okres eventowy, mamy event i 70 graczy online, zazwyczaj przy 100+ działało normlanie.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Faktycznie wyrzuca z gierki jak jest się na telefonie . Faktycznie wychodzi z gierki kiedy jak się popsuje net

  11. #11
    Przez lagi nie mogę zrobić ortografii, bo odpowiedzi mielą się 20 sekund.

    A gremlin za próby kasę zabiera. Jestem zawiedzony.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  12. #12
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Nie da się grać bez VPNa. Tydzień było dobrze, a tak to zamula bez przerwy, nie ma dnia bez zamulania.

    - - - - - - - - - -

    Czy admin olał temat lagów i nic już nie będzie z tym robione?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2013
    Postów
    45
    Co tu powiedzieć. Dramat z graniem. Problemy z połączeniem się do gry, wywala do panelu gracza, blokuje się w animacji, po tepnięciu się gra przestaje działać, odświeżenie F5 nie daje żadnej poprawy, jedno słowo masakra.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Ja nienawidzę tego jak mnie wywala do panelu gracza albo się zawiesza - dopiero zmiana przeglądarki pomoże.
    Welcome to my world.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    265
    Potwierdzam, od ok 2 dni wywala do panelu minimum 2 razy w ciągu dnia. Jest to uciążliwe. Liczba graczy nie wpływa na błąd bo występuje gdy na gierce jest aktywnych 10 osób jak i 50+ graczy XD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •