Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: Nowe opcje na Arenie

  1. #1
    Houqe
    Konto usunięte

    Pomysł Nowe opcje na Arenie

    Witam, mam małą propozycję, która myślę ma sens.

    Aktualnie na arenie są trzy opcje przy zapisywaniu się:

    1.Na jedną walkę.
    2.Do pierwszej przegranej.
    3.Aż się nie wypiszę.

    A chciałbym by dodano dwie kolejne.

    4. Na określony czas. np. 1 godzina, 2 godziny, 5 godzin, 10 godzin.
    5. Na określoną liczbę walk. np. 3 walki, 5 walk, 10 walk, 20 walk.


    W czwartym punckcie można dopasować sobie idealnie przez jaki czas chce się walczyć, przydatne jeśli nie wejdzie się na mfo przez dłuższy czas, a chce zostawić postać do walk. Po kilku dniach niektórym graczom mogą wyczerpać się zasoby "sklepówek".
    W piątym punkcie można dopasować sobie liczbę walk do posiadanych zasobów "sklepówek".

    Co o tym sądzicie?

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na określoną liczbę walk już od dawna mi brakowało

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    W takim wypadku opcję 3 można by usunąć, bo jest dużo nieaktywnych postaci które figurują na arenie i są farmione w celu zdobycia ranku

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    W takim wypadku opcję 3 można by usunąć, bo jest dużo nieaktywnych postaci które figurują na arenie i są farmione w celu zdobycia ranku
    Zwykle takim się złoto kończy

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Czy są racjonalne powody, aby pozostawać na arenie dłużej niż do jednej przegranej?
    Zazwyczaj po przegranej chcemy coś poprawić, aby nie przegrać za chwilę 2 i 3 raz. No chyba, że na przegranych też nam zależy.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Czy są racjonalne powody, aby pozostawać na arenie dłużej niż do jednej przegranej?
    Widocznie są, skoro jest opcja "aż się nie wypiszę"...

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Czy są racjonalne powody, aby pozostawać na arenie dłużej niż do jednej przegranej?
    Są, nadal można mnożyć sobie żetony w nieskończoność i zyskiwać dzięki temu niezłe profity

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Są, nadal można mnożyć sobie żetony w nieskończoność i zyskiwać dzięki temu niezłe profity
    Dajcie mi namiary na tych łobuzów

    No więc należało by wyrzucić opcję "aż się wypiszę", a nie dodawać kolejne, które w normalnej sytuacji powinny być nieużyteczne.

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Czy są racjonalne powody, aby pozostawać na arenie dłużej niż do jednej przegranej?
    Powód? Żetony...
    Wygram/przegram i tak mam żetony Pewnie dużo osób tylko po to wybiera tą opcje.

    Sam jesteś łobuz że sprawiłeś że przegrana jest wbrew pozorom opłacalna... Gracze się tylko dostosowali

    1 postac na bank
    2 normalna
    3 na arene

    Grać nie kasować się
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 05-04-2013 o 23:16
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #10
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Nie wiem już gdzie mam to napisać, napiszę poraz kolejny. To jest tragiedia, że można atakować na arenę bez wpisania się na nią.

    Połowa graczy PvP nie zapisuje się na arenę, tylko łapie tych co na niej stoją po uwczesnym przygotowaniu, w końcu dojdzie do tego, że nikt nie będzie się wpisywał.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 06-04-2013 o 23:03

  11. #11
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał Scavenger Zobacz post
    Nie wiem już gdzie mam to napisać, napiszę poraz kolejny. To jest tragiedia, że można atakować na arenę bez wpisania się na nią.

    Połowa graczy PvP nie zapisuje się na arenę, tylko łapie tych co na niej stoją po uwczesnym przygotowaniu, w końcu dojdzie do tego, że nikt nie będzie się wpisywał.
    Potwierdzam od kilku dni tocze walki tylko jak ja się zapisze nie mam nikogo do atakowania totalnie

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Powód? Żetony...
    Wygram/przegram i tak mam żetony Pewnie dużo osób tylko po to wybiera tą opcje.

    Sam jesteś łobuz że sprawiłeś że przegrana jest wbrew pozorom opłacalna... Gracze się tylko dostosowali

    1 postac na bank
    2 normalna
    3 na arene

    Grać nie kasować się
    Jest opłacalna, bo nie wprowadziłem rozwiązania, które początkowo zaplanowałem, ale chyba będę musiał do niego wrócić
    W każdym razie nie jest gorzej niż było, bo śledzę ilość żetonów.


    Co do areny, to przymus zapisu, jeśli chcemy atakować można wprowadzić, ale to pewnie niewiele da. Szybki zapis, atak i wypis, ewentualnie blokada "na fabule" lub logout jeśli by wprowadzić jakieś ograniczenia czasowe wypisu. Ogólnie wszystko można skomplikować 3x, a i tak to nic nie da. Ja na razie nie mam pomysłu na to - prostego i nie do obejścia.

  13. #13
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Propozycja jest prosta i była już podawana Nawet od strony technicznej wydaje mi się, że wykonalna.

    Wystaczy zrobić tak, że żeby móc atakować na arenie trzeba się zapisać, i spędzić na arenie powiedzmy 5 minut zapisanym zanim pokażą nam się przeciwnicy. Do tego jak łapiemy jakiś targ to zegar staje. Jak się wylogujemy to czas się resetuje. = problem rozwiązany.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Ogólnie nie liczyłem nigdy jak bardzo opłaca się przegrywać/wygrywać ale od czasu kiedy "walczę" i wbijam żetony ubyło mi strasznie dużo potek, których nie wliczam w straty bo mam jeszcze nadal ich sporo. Więc dla typowego gracza PvP wygrywanie/przegrywanie może nie być aż takie opłacalne, mikstur brakuje - trzeba wyadać żetony.

    Co do rozwiązań z areną można wprowadzić przykładowo Token który będzie miał jakąś max wartość odgórnie ustaloną np. 5 albo 3. Za każdy atak na przeciwnika na arenie zmniejsza nam się wartość o 1, a dla gracza który był atakowany zwiększamy o 1. Wartość waha się od 0 do max. Jeśli mamy 0 nie możemy atakować nikogo na arenie - musimy się na nią sami zapisać. W takim rozwiązaniu może wystąpić deadlock, więc jako rozwiązanie każdy kto ma wartość mniejszą od max dostaje +1 w każdą niedzielę o 24:00.

    Z drugiej strony przez takie wymuszanie walk jak opisałem ja, albo Scav spadnie napewno ich ilość na arenie. Ogólnie zapisując się na 1 walkę też można zakoczyć - zmieniamy build + atry, osoba atakująca ubiera się pod poprzednią walkę, a tu niespodzianka

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Scavenger Zobacz post
    Propozycja jest prosta i była już podawana Nawet od strony technicznej wydaje mi się, że wykonalna.

    Wystaczy zrobić tak, że żeby móc atakować na arenie trzeba się zapisać, i spędzić na arenie powiedzmy 5 minut zapisanym zanim pokażą nam się przeciwnicy. Do tego jak łapiemy jakiś targ to zegar staje. Jak się wylogujemy to czas się resetuje. = problem rozwiązany.
    Wątpię, aby było to proste do wprowadzenia rozwiązanie.
    W sumie każde złapanie targu itp. może resetować czas do zera, czyli, aby zaatakować musimy być najpierw sami dostępni do ataku bez żadnych przerw przez jakiś czas - powinno być łatwiejsze do wprowadzenia. Skutek uboczny jest taki, że na pewno spowoduje spadek liczby walk.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •