Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Dodanie do gry tzw. Bestarius

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74

    Dodanie do gry tzw. Bestarius

    Witam, moim pomysłem jest dodanie do gry tzw. Bestariusza. Byłoby w nim zapisywane jakie potwory do tej pory spotkaliśmy ich grafiki i możliwe looty, bestie byłyby zapisywane automatycznie w naszej małej książeczce W internecie krąży wiele skryptów na Bestariusze więc nie trzeba go pisać Jedyne co to skonfigurować i gotowe

    Kto jest za?

  2. #2
    Nikon
    Konto usunięte
    jest coś podobnego w planach

  3. #3
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dżebulaaf Zobacz post
    Witam, moim pomysłem jest dodanie do gry tzw. Bestariusza. Byłoby w nim zapisywane jakie potwory do tej pory spotkaliśmy ich grafiki i możliwe looty, bestie byłyby zapisywane automatycznie w naszej małej książeczce W internecie krąży wiele skryptów na Bestariusze więc nie trzeba go pisać Jedyne co to skonfigurować i gotowe

    Kto jest za?
    Pokedex ?

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Cytat Napisał Scavenger Zobacz post
    Pokedex ?
    Nie nie pokedex, pokedex masz w grach o pokemonach itp. To jest gra w stulu very klasycznym więc Bestariusz Taka małaksiążka gdzie byś se pisał np.
    Mucha typ: zwykły/mini boss/boss
    [jej obrazek]
    HP 1-30
    Mp
    Możliwy loot:
    Możliwy exp:

    na takiej zasadzie były by wypisywane moby ale w sposób auto, czyli zaraz po wygranej walce z tym

  5. #5

  6. #6
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Czyli Pokedex.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Czyli Pokedex.
    Nie wiem, nie znam się.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Tak działało by na zasadzie pokedexu, ale to by był BESTARIUSZ! Andrev z całym szacunkiem mi nie chodzi o bestariusz na forum tylko o dodanie takiej funkcji w grze

  9. #9
    trochę to się łączy z kartami, więc jakoś nie widzę sensu równoległego istnienia kart i bestiariusza, jakby miało coś takiego zaistnieć to tylko jako dodatkowe dane na kartach i traktowanie ich jako "bestariusza"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    też mnie zdziwiło że na kartach nie ma żadnych info odnoście potworków ;]
    dodanie ilości ich hp, typu ataku i jakiejś krótkiej ale ciekawej notki na pewno by kart nie zgorszyło ;]
    a pokedexa masz na forum, po co kolejny w grze ;] albo się umie korzystać z forum, albo nie
    nie wspominając że ktoś się napracował robiąc pokedexa na forum, raczej nie po to żeby po czasie było coś identycznego w grze uzupełniające się automatycznie

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Elf Ortuno wymyślił jakieś ciekawe opisy do kart. Tylko czekać, aż Tomi wgra

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Do wszystkich? oO
    ciekawe czy starczyło mu twórczości czy po czasie an siłe wymyślał :P

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Jak zwał, tak zwał - "pokedex" ma być.

    BTW: "Lepsze" opisy kart mają być do mini-bossów i unikatowych. Póki co jeszcze wszystkie nie powstały.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •