Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Pustki na arenach

  1. #1
    Peregrin
    Konto usunięte

    Pustki na arenach

    Jako że bardzo lubię walczyć na arenie, szybko uzbierałem trochę punktów rank... właśnie... zdobyłem prawie 300 i przez cały dzień prawie nikt nie chce ze mną walczyć na arenie.
    Chciałbym aby gracze z małym rankingiem mogli mnie atakować (a ja ich nie) na arenie. Polegałoby to na tym, że nawet gdy użyjemy opcji ,,incognito", na arenie pojawi się informacja, ile mam punktów rankingu. Gracze z mniejszymi rankami (poniżej 50% naszej liczby punktów) mogliby atakować tych z wyższymi, wiedząc o ich ranku. Zdobycie punktów rank nie byłoby jednak takie samo po obu stronach: gracz z mniejszym rankiem za wygraną zdobywałbym np. 30 pkt., a z wyższym - 10 pkt. Jednocześnie mniejszy traciłby za przegraną 10 pkt., a wyższy oczywiście 30 pkt...

    Może to by nakłoniło graczy do częstszych walk...

    Jeśli nie wyraziłem się jasno (co jest możliwe )

    Gracz A (100 pkt. rank) atakuje Gracza B (400pkt. rank)
    Wygrywa A: zdobywa 30 rank, a B traci tyle samo.
    Wygrywa B: zdobywa 10 rank, a A traci tyle samo.

    Dla graczy o dużych rankach, którym by to nie pasowało, można by stworzyć specjalną zgodę na tego rodzaju walki.

    Proszę o rozpatrzenie mej propozycji.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Obecnie jest tak jak jest, żeby uniemożliwić przelewy rankingu.

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    W sumie dlaczego nie?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    w sumie dobre, aleee czy to nie prowadzi nabijania żetonów na słabych graczach?

  5. #5
    Peregrin
    Konto usunięte
    Mniejszy rank nie musi od razu oznaczać - słabszy gracz. Poza tym ci gracze atakowaliby na własną odpowiedzialność, wiedząc, ile dana osoba ma pkt.

  6. #6
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Nie bez powodu zmieniali (no były dwa) ranking w v2 z takiego na taki jaki jest obecnie.
    Było omawiane wiele razy - nie przeszło, nie przejdzie, odrzucone.

  7. #7
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    A tam koniu odrazu na nie. Całkiem dobry pomysł. Może nie z tym że lepszy zyskuje rank ale np jakby ten słabszy wygrał to zyskuje 10% swojego ranku czyli tak jakby walczył z kimś o tej samej ilości pkt co on sam, a ten z wysokim rankiem powiedzmy zwrot kosztów żetonów + połowe punktów rank które mógł wygrać ten co atakował. Powiedzmy atakuje mnie gość z 300 ranku, jak wygra dostaje 30 ranku a jak ja to dostaje zwrot kosztów + 15 żetonów oczywiście bez expa. Można to też obniżyć do 1/3, 1/5 itp. Na pewno nie może być tak, że ten lepszy wygrywa rank ani exp ale ogólnie potrzebne jest więcej walk na arenie, bo nawet przy małych ilościach ranku jest przestój w walkach .

    Dobrze wpłynęło by to też na rankingi arenowe

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •