Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: System wyzwań osób z TOP 10

  1. #1
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte

    System wyzwań osób z TOP 10

    Dlaczego jest tak, że każdy z top10 może ominąć system wyzwań wchodząc w depozyt lub sklep ? W ten sposób można omijać wyzwania. Łapię sobie portal powiedzmy i w dalszym ciągu mogę być nie do złapania a atakować tylko wtedy kiedy chce i kogo chce na arenie. Puszczam szybko portal i łapię kogoś z areny a po walce od razu łapię z powrotem.

    Dziwne to takie jakieś ..

    Proponuję aby ten mechanizm zlikwidować dla osób z TOP 10 bo to nie ma żadnego sensu. Po co wprowadzać coś co nie działa/ da się oszukać. Swoją drogą i tak wątpie aby to było możliwe ale napisać zawsze warto. Moim zdaniem od bójki czy tam wyzwania powinna bronić tylko inna walka, system zajętości powinien być wyłączony dla targu, sklepów, portali, depo, rozmów z NPC-ami.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 26-03-2013 o 18:21

  2. #2
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Styl mortala

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    To nie jest błąd, tylko od zawsze obecny mechanizm "zajętości postaci". Zły dział.

  4. #4
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    No akurat tak, ten konkretny przykład odnosi się do tego gracza.

    Ok w takim razie proszę o przeniesienie do propozycji,

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    pomysl ze ktos cos robi waznego a tu mu nagle walka
    cieszmy sie ze wogole sa te wyzwania

  6. #6
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Tu chodzi o to że jest sposób na całkowite unikanie tego, nie możesz myśleć w ten sposób. Co innego jakieś rozmowy z fabułą związane np po zabiciu bossa czy coś ale co jest ważnego w przeglądaniu depozytu albo sklepu ? Wiem zaraz ktoś napisze, że może sobie ktoś np ek zmenia, ok ale jak się nie ukrywasz w tym depo to w drodze do niego tez cie ktos moze zlapac czy jak idziesz do sklepu po miksy wiec jak juz jestes w tym top 10 to musisz sie pilnowac zeby miec zawsze 2 komplety ek przy sobie i zapas miksow. To jest tylko unikanie walk jak na razie.

    Piszesz żebym się cieszył że są w ogóle,niby tak ale co z tego jak Ci co nie będą chcieli walczyć to będą tych walk unikać, więc żadnego skutku nie przyniosły te wyzwania w stosunku do tych co są w top a usilnie unikają walk / dobierają sobie przeciwników. Czy to nie miała być gwarancja, że w topce nie będzie anty profesji ? Jak narazie to nie działa. Pozdro

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    wieczne trzymanie targu itp oznacza brak rozwoju ;p

  8. #8
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Chyba nie znasz ludzi i tematu.

    Jak ktoś ma 40 lwl i chce stać na tym lewelu bo ma dobre ek to o jakim rozwoju mówimy ?

    Weź pod uwagę, że już po malutku topka auto zaczyna się dzielić na graczy z mniejszym lewelem niż 50 i prędzej czy później top w rank auto będzie na niższych lewelach bo coraz mniej ludzi będzie dochodzić do maks lewela i mniejsza będzie całościowa pula ranku na maks lewelu a wtedy to już będzie norma że każdy z topki będzie depo trzymał.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 26-03-2013 o 20:06

  9. #9
    Ja se zbiłem rank by nie być w top10 pozdrawiam to działa.
    Powiem tak obecny system wymaga postaci typowo przeznaczonej pod pvp, by robic tak ,że jedną się bije bossy ,a drugą w pvp miesza ,bo ja nie lubie być atakowany kiedy przeciwnik zechce

  10. #10
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    No i to sie wszystko łączy jedno z drugim, jak chcesz być w top to musisz być najlepszy a nie dobrze kombinować Przynajmniej do tego trzeba dążyć. Nie chce być źle zrozumiany bo na prawdę doceniam zmiany do PvP czyli żetony itp itd ale moim zdaniem największy problem na chwile obecną jeśli chodzi o grywalność dla graczy PvP to antyprofesje w topce i tacy się zdarzają. Wyzwania temu zapobiegają ale da się je ominąć i o to tutaj chodzi .
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 26-03-2013 o 20:21

  11. #11
    Pirrat
    Konto usunięte
    Dlaczego ochrona zakupiona za MF nie działa na wyzwania? Skoro ktoś wywala kasę to niech ma przywilej, a nie kolejna funkcja staje się bezużyteczna.

  12. #12
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Dlaczego ochrona zakupiona za MF nie działa na wyzwania? Skoro ktoś wywala kasę to niech ma przywilej, a nie kolejna funkcja staje się bezużyteczna.
    O to jak najbardziej. Przy takim rozwiązaniu ktoś jak wchodzi i powiedzmy wie że nie będzie miał czasu walczyć może się obronić. A skoro mamy MF na targu to każdy ma do nich dostęp nawet osoby które nie chcą wydawać realnej gotówki na grę tak. Dlatego gdyby to zostało zmienione to tym bardziej można wyłączyć zajętość graczy dla top 10. Ewentualnie można dodać że osoby z top 10 mają prota raz dziennie po pierwszym wlogowaniu przez 2 minuty
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 26-03-2013 o 21:08

  13. #13
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    scav może i to jest błędem , ale jak mało walczysz to się nie powinieneś tu wypowiadać.

  14. #14
    powinny być jakieś minimalne czasy ochronne przed wyzwaniami po pokonaniu bossa
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #15
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ksiliath Zobacz post
    scav może i to jest błędem , ale jak mało walczysz to się nie powinieneś tu wypowiadać.
    Wiem że Ci to nie na rękę ale sprawiedliwie za to. Sama przyznajesz że to błąd i to wystarczy, resztę mogłaś sobie darować A czy ja mało walczę, no może może...



    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    powinny być jakieś minimalne czasy ochronne przed wyzwaniami po pokonaniu bossa
    Czy ja wiem, jak idziesz na bossa to nie odkładasz ek do walki do depo a tak jakby przy pierwszym logowaniu było 2 minuty prota to spokojnie na tym procie byś obleciałwszystkie bosy na zasadzie 2 min za kolejnego bossa. Jakbyś nie mial czasu to wpadasz szybko w 5 minut robisz mini - ok nie ma problemu. Ale nie ma dłuższego grania bez ryzykowania wyzwania

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •