Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: System wyzwań osób z TOP 10

  1. #16
    Cytat Napisał Scavenger Zobacz post
    Czy ja wiem, jak idziesz na bossa to nie odkładasz ek do walki do depo a tak jakby przy pierwszym logowaniu było 2 minuty prota to spokojnie na tym procie byś obleciałwszystkie bosy na zasadzie 2 min za kolejnego bossa. Jakbyś nie mial czasu to wpadasz szybko w 5 minut robisz mini - ok nie ma problemu. Ale nie ma dłuższego grania bez ryzykowania wyzwania
    chodzi mi tu o psucie wymiany, zgadują się cztery osoby, a tu bach i nawet półgodzinna przerwa.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #17
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    To tak samo jak z bójkami Idziesz na tego mini więc tam i tak Cię można złapać więc nie robi to dużej różnicy xD Pamiętaj, że to się miałoby odnosić tylko do top 10 graczy.

  3. #18
    Cytat Napisał Scavenger Zobacz post
    To tak samo jak z bójkami Idziesz na tego mini więc tam i tak Cię można złapać więc nie robi to dużej różnicy xD Pamiętaj, że to się miałoby odnosić tylko do top 10 graczy.
    ale standardowo jest ochrona po zabiciu mini-bossa, nie doszedłbym do niego to zawsze można znaleźć kogoś innego na moje miejsce, a ja sam mogę sobie go zabić później, a takie złapanie w trakcie jest trochę bardziej kłopotliwe. Może to takie drobiazgi, ale jak nie ma się drugiej postaci do expienia, a nie zawsze ma się czas to dosyć mocno uprzykrza grę. Na dzień dzisiejszy nie trzeba być jakimś super aktywnym graczem w pvp, żeby wbić do top10.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •