Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem ochrony po walce zgodnie z propozycją z pierwszego postu?

Głosujących
70. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    36 51.43%
  • Nie

    27 38.57%
  • Nie mam zdania

    7 10.00%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 42 z 42

Temat: Ochrona w Igrzyskach Śmierci

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    To może ożywianie z FULL HP ? Albo full HP, gdy drużyna przeciwna ma przewagę żywych. Wielkich rewolucji nie ma co robić, ale obecna sytuacja jest nie do zaakceptowania. Nawet poczekanie aż będzie mieć nasza drużyna więcej kolejek nie wiele zmienia, bo drużyna przeciwna już jest na tyle uzbrojona, że wynik walki jest przesądzony.

  2. #32
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Na NIE.
    Jak wyżej.

  3. #33
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Myślę, że można to wprowadzić.
    Jakieś argumenty przeciw?
    Gra za niedługo stanie się przewidywalna aż do bólu. Zostanie 0 niepewności, myślenie stanie się zbędne. Przecież wiadomo że jeśli się nie musi nie ożywia się gdy przeciwnik ma ruchy przez najbliższe 3 tury. Jeśli ktoś nie jest w stanie wysilić mózgownicy by to przewidzieć nie oznacza że trzeba się zniżać do jego poziomu. Dalej ułatwiając grę dojdziemy do etapu przyszłej matury "by wygrać pokoloruj bossa".
    Proszę nie róbcie z tej gry kolejnej gry dla kogoś kto chce bezmyślnie poklikać, bo na nic więcej go nie stać, trzymajcie jakiś poziom rozgrywki.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #34
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Proszę nie róbcie z tej gry kolejnej gry dla kogoś kto chce bezmyślnie poklikać, bo na nic więcej go nie stać, trzymajcie jakiś poziom rozgrywki.
    Rozumiem, ze to nie do mnie adresowane - propozycja nie moja przecież

  5. #35
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Rozumiem, ze to nie do mnie adresowane - propozycja nie moja przecież

    Ale admin decyduje czy wejdzie milion propozycji nie weszło i dobrze jakby ta była milion pierwszą. Poza tym to taka ogólna myśl przewodnia dotycząca rozwoju i przyszłości gry
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  6. #36
    Mapy ,aby żyło Ci sie łatwiej polecam
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...light=igrzyska

    Jak zawsze troskliwy ,
    Terens

  7. #37
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Jakby to zostało wprowadzone to wtedy walka w przewadze nie miałby by sensu bo wtedy drużyna co broniłaby się w mniej osób zawsze byłaby na straconej pozycji mimo b.dobrego rozegrania. Do tego jak ktoś by ubierał się pod speed to by nic nie zyskiwał jakby i tak ludzi wchodzili zawsze z kolejką. Staty pod TvsT były by wtedy sam luck i atak 0 speeda padnie wejdzie z kolejką użyje jakiejś zdolności jak ślepa furia czy mgła i ze skutecznością ponad 70% da ogromną przewagę teamowi.


    Pomysł na nie

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    "Wejście" w kolejkę jest losowe, czy tak jak zawsze mi się wydawało zależne od speeda?

  9. #39
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kampaj Zobacz post
    "Wejście" w kolejkę jest losowe, czy tak jak zawsze mi się wydawało zależne od speeda?
    Losowe, ale czy to wyklucza zależność od speeda?

  10. #40
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kampaj Zobacz post
    "Wejście" w kolejkę jest losowe, czy tak jak zawsze mi się wydawało zależne od speeda?
    Sądząc z autopsji wejście jest losowe z niekorzyścią dla użytkownika

  11. #41
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Sądząc z autopsji wejście jest losowe z niekorzyścią dla użytkownika
    Zależy również od speeda - gracz ożywiony dostaje określony % bonusu do bieżącej kolejki - czasami wystarcza on na wysunięcie się na przód, czasami nie. Zależy od speedów wszystkich graczy, aktualnego rozkładu i stanu kolejki.

  12. #42
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zmiana taka pozwoli na: odetchnięcie po walce przez chwilę, spokojne odebranie zasłużonego prezentu, wyleczenie postaci i zmianę profilu na inny - wszystko to, bez ryzyka że ktoś nam w tym czasie przeszkodzi, niespodziewanie nas atakując.
    Właśnie poznałem ten ból z niezdobyciem prezentu. A walka była naprawdę zasłużona, bo tyraliśmy, aż się czas skończył

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •