Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem ochrony po walce zgodnie z propozycją z pierwszego postu?

Głosujących
70. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    36 51.43%
  • Nie

    27 38.57%
  • Nie mam zdania

    7 10.00%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 42

Temat: Ochrona w Igrzyskach Śmierci

  1. #16
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    "Lagi, nie zdążyłem, 10 sekund to za mało". (to ostatnie pewnie już nie jeden słyszał)
    Pomysł jest dobry, ale to i tak niczego nie zmieni. Wiem, że w skrócie zamysł jest taki: zebrać prezent i zostać z miejsca zaskoczony walką z przygotowanym na nią przeciwnikiem. Fakt pozostaje faktem, jeśli ktoś czeka na Ciebie zdoła zmienić zdolności, profil i szybką kanapkę a Ty będziesz czekał na wiadomość typu "assasyni skończyli, wiej". Igrzyska są fajne w obecnej formie, ugrasz coś to ugrasz, nie to nie.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Jan Saryusz Zobacz post
    "Lagi, nie zdążyłem, 10 sekund to za mało". (to ostatnie pewnie już nie jeden słyszał)
    Pomysł jest dobry, ale to i tak niczego nie zmieni. Wiem, że w skrócie zamysł jest taki: zebrać prezent i zostać z miejsca zaskoczony walką z przygotowanym na nią przeciwnikiem. Fakt pozostaje faktem, jeśli ktoś czeka na Ciebie zdoła zmienić zdolności, profil i szybką kanapkę a Ty będziesz czekał na wiadomość typu "assasyni skończyli, wiej". Igrzyska są fajne w obecnej formie, ugrasz coś to ugrasz, nie to nie.
    Tu nie chodzi o ugrywanie czegokolwiek czy ogrywanie kogokolwiek, a niewielką zmianę, która spowoduje przybliżenie igrzysk do bardziej sprawiedliwszych.
    Propozycja 10s jest tylko propozycją, może to być 15 lub 20 - wszystko to ile będzie potrzebne wyjdzie po pierwszej próbie z tą zmianą, jeżeli zostanie wprowadzona i następnym razem zostanie odpowiednio zwiększona/zmniejszona lub nawet zlikwidowana, jeżeli przyniesie nieoczekiwane negatywne skutki.

  3. #18
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Jeśli przewidzieć to jako jedną z "nowości w dniu dzisiejszym", możliwą do zniesienia to tak. Bardziej sprawiedliwie niż w tej chwili igrzyska już chyba nie będą. Jednak wtedy należy poprawić 5 minut o dodany czas ochrony - trzeba się liczyć z sytuacją w której chcę Cię zaatakować, czas mi ucieka a Ty masz ochronę. Igrzyska kończą się z automatu o 22:30?

  4. #19
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    5 sek tyle starczy żeby zmienić profil eq i wyrównać ew laga 10 za dużo + ochrona działa przy określonej ilości graczy lub mniejszej
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 26-03-2013 o 00:02
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Zakładając że w igrzyskach bierze udział 100 graczy, każdy po 10s = 1000 s = ~16,5 minuty.
    Oczywiście to jest najczarniejszy scenariusz - raczej nie będzie tak, że nie będzie kogoś do walki.
    Zakładając że scenariusz wypełni się w 50% to będzie to ok. 8 minut mogą się igrzyska przesunąć - przybliżone szacunki.
    Zwykle nie czekamy do ostatniej sekundy do podjęcia walki (zbyt duże ryzyko), często od minuty to 3 zajmuje nam poszukanie właściwej walki.
    Dodatkowo 99% walk to walki 4vs4 z pomocą, a więc wystarczy 10s ochrony na 1 gracza aby 7 mogło dołączyć natychmiastowo.
    A więc 100/8 = 12,5
    12,5*10s = 125s = ~2 minuty - najbardziej realistyczny scenariusz.
    Ochrona dotyczy tylko ataku, pomoc jest ZAWSZE dostępna a właśnie 99% walk to walki z pomocą.
    Także twierdzenie, że czas igrzysk czy na znalezienie walki będzie trzeba zwiększyć jest mocno przesadzone i generalnie nie zmieni się nic.
    Do wszystkiego da się przystosować, początkowo byłby walki 1vs4 i nie było limitu czasowego i nikt nie narzekał że było niesprawiedliwie, dlatego tym bardziej ta zmiana nie ma podstaw do sądzenia, że jest niesprawiedliwa.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Może jest szansa na wprowadzenie tego na najbliższe IŚ i przetestować jak się (nie)sprawdzi ?

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Po raz kolejny nie zdążyłem odebrać nagrody, bo zanim się animacja końca walki zakończyła, pokazało okienko końcowe i jego zamknięcie i powrót na mapę zostałem zaatakowany przez "czekających" na mnie. TO JEST W OGÓLE NIESPRAWIEDLIWE. POWINNA BYĆ MINIMALNA PRZERWA POMIĘDZY WALKAMI - OCHRONA ok. 15 sek.

    Dowód w postaci raportów z walk:
    https://mfo3.pl/r/141655774
    https://mfo3.pl/r/141660290

    Różnica pomiędzy walkami to 6 sekund, które to zostało "zmarnowane" na wymienione na początku.

    Zmarnowany czas, zmarnowane IŚ, miksy i wszystko.

    Dodatkowo uważam, że gracz na nowo ożywiony powinien natychmiast, bezwarunkowo lądować w kolejce, bez sensu jest ożywienia po to aby go od razu zabić bo nie ma szansy na wyleczenie.

  8. #23
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Dodatkowo uważam, że gracz na nowo ożywiony powinien natychmiast, bezwarunkowo lądować w kolejce, bez sensu jest ożywienia po to aby go od razu zabić bo nie ma szansy na wyleczenie.
    Racja. W wielu walkach końcowy wynik zależy od tego czy ktoś "wejdzie z turą". Przykre.
    Bididididid!

  9. #24
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dodatkowo uważam, że gracz na nowo ożywiony powinien natychmiast, bezwarunkowo lądować w kolejce, bez sensu jest ożywienia po to aby go od razu zabić bo nie ma szansy na wyleczenie.
    Też się z tym zgodzę.

  10. #25
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Trzeba ożywiać z głową, a nie.

  11. #26
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie, nie trzeba. A nawet jak się próbuje, to losowość i tak to zniszczy.
    Bididididid!

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    pokazało okienko końcowe i jego zamknięcie i powrót na mapę zostałem zaatakowany przez "czekających" na mnie.
    nie schlebiaj sobie

  13. #28
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Mapy
    Dodatkowo uważam, że gracz na nowo ożywiony powinien natychmiast, bezwarunkowo lądować w kolejce, bez sensu jest ożywienia po to aby go od razu zabić bo nie ma szansy na wyleczenie.
    Myślę, że można to wprowadzić.
    Jakieś argumenty przeciw?

  14. #29
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Myślę, że można to wprowadzić.
    Jakieś argumenty przeciw?
    Trochę za silne gdy przeciwna drożyna ma dużą przewagę i tego używa.
    Może w sytuacjach gdy nasz team ma mniej członków niż przeciwnika to wtedy możemy tego użyć (tak jak jest z wyrokiem śmierci).
    Ostatnio edytowane przez Nikon ; 20-05-2013 o 18:49

  15. #30
    Pirrat
    Konto usunięte
    Ożywienia trzeba używać z głową. Już chyba nie ma cie pomysłu co zwalić, żeby słabiaki, miały dobrze. Zostawcie trochę gry, gdzie wymagane jest myślenie, a nie bezsensowne powtarzanie wszystkiego. Skoro już tak chcecie zmian, to może i pośke zmieńmy, wtedy myślenia będzie tyle co w przedszkolu. Na NIE.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 20-05-2013 o 19:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •