Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: karty-limit

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489

    karty-limit

    Co myślicie o limicie kart, a w sumie to nie limicie, ale ograniczeniu ich
    Gdy tylko je zauważyłem pomyślałem "jak będę chciał mieć wszystkie to zwyczajnie poczekam, za jakiś czas będa warte po 5k "
    a co gdyby naszą zabawę w kolekcjonowanie kart trochę ożywić?
    Dziś zalogowałem się pierwszy raz od miesiąca więc nawet mi się wydaje dziwne pisać taką propozycje nie mając żadnej karty
    Mój pomysł wygląda tak:
    1. Drop kart jak złoto, uzależniony od ich ilości im więcej w grze tym trudniej dostępne ;]
    Wiadomo że kolekcjonerów dużo nie będzie, a szanse na zebranie wszystkich kart mają high lvle dlatego ciężko będzie dobrze to wszystko wyliczyć, ale 3-15(najmniej tych dostępnych od wyższych lvli, kart ze smoka mroku itp. będzie więcej dostępnych niż z garudy)szt. każdej karty
    2. Żeby uniknąć blokowania kart będzie limit dla graczy, 1karta tygrysa itp. na 1 postać, żeby nie blokować innych kolekcjonerów i dać szanse handlowania gdy gracz ma 2 karty musi jednej się pozbyć w ciągu 1-5dni
    3. Co z kartami które trzymają osoby nie logujące się od paru dni? kasacja, niech wszystkie ich karty wracają do puli po np. tygodniu nieobecności teraz muszą grać ;>
    4. Coś na zachętę? niech po zebraniu kompletu kart będzie możliwość wymiany na złotą kartę "artefakt", a dla pierwszych 3 kolekcjonerów niech to będzie platynowa karta
    5. Co dalej? Dalej damy szanse innym, niech karty nam nie znikają niech sobie będą, ale niech możliwość handlu nimi nam zniknie a następne karty które nam się pojawią niech działają jak te pierwsze (znów możemy zebrać wszystkie) lub niech działają jak druga karta (mamy 3dni na sprzedanie jej)


    Co o tym sądzą gracze? i co na to Tomi? i czy jest to w ogóle możliwe do wprowadzenia?

  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Czuje że znikną tak jak fajerwerki pyłki itp... A jeśli nie... płaczu będzie co nie miara jak znikną nagle karty z plecaka. Już widzę te setki tematów oddajcie mi moją kartę miała być do sprzedania na czarną godzinę.. itp Co do znikania kart jak się nie logujemy... Nie wiem jak Ty, ale niektórzy jeżdżą na wakacje ew mają awarie kompa i wtedy nie grają. Wg mnie to spowoduje nagły wzrost dzielenia kont w grze "ty stary wejdź mi czasem na grę bo mi karty znikną".
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #3
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    1-TAK
    2-
    2. Żeby uniknąć blokowania kart będzie limit dla graczy, 1karta tygrysa itp. na 1 postać, żeby nie blokować innych kolekcjonerów i dać szanse handlowania gdy gracz ma 2 karty musi jednej się pozbyć w ciągu 1-5dni
    albo przesłać na 2 postać ale na tak
    3-Nie
    4-Tak
    5-nie wiem

  4. #4
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Jak dla mnie, karty od początku swojego istnienia przez jakieś 2 tygodnie to łatwy zarobek.
    Znaleźć jelenia, który sprzeda kartę za 10-40k, potem sprzedać ją za 250-350k nie jest trudno.
    Pewnie dlatego nikt nie narzeka na karty
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  5. #5
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Dobra, teraz powiedz skarlet, że od jutra nie można handlować kartami, ucieszy się czy rzuci się na Ciebie z pięściami? Karty usuwane z konta za nieobecność czy za to, że masz ich za dużo? Obecnie ludzie nawet się nimi wymieniają więc albo w myśl Soada sporo na nich zarabiasz albo trzymasz i skupujesz dla zabawy. Nie próbujmy już kroić dość długiego, zjadającego i czas i złoto wątku fabularnego. Jest zjadanie energii, nowy odłam w fabule, wydane miliony - trzy rzeczy pogodzone w jednej, pomysł jest świetny w obecnej formie.
    Ps. Te nawiasy wstawiane są chaotycznie, ot tak, dla siania zamętu?

  6. #6
    Nikon
    Konto usunięte
    Na nie.
    Jak mogą być warte po jakimś czasie 5k jak w sklepie można je sprzedać po 10k.
    1. Karty i tak są rzadkie, a nie dawno ograniczono ich wypadanie.
    2. Proponuje ograniczenie 3 kart aby dało się je wymieniać - karta za kartę.
    3. Może wrócą ci gracze tak jak ty po pół roku.
    4. Za późno na takie propozycje.
    5. Totalna bzdura. Widzę myślisz na siłę. Nie masz pomysłu to trudno.

    Widzę że większość piszę tak lub nie aby mieć dla siebie korzyść. Piszcie tak aby gra była lepsza dla wszystkich a nie tylko dla was.
    Ostatnio edytowane przez Nikon ; 23-03-2013 o 14:41

  7. #7
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jak dla mnie dobrze jest jak jest.
    Ograniczać limitem ich nie można bo być może kiedyś posłużą jako karty do gry.
    Co jak co, to co proponowałem w moim temacie -> np. 10 kart -> 1 lepsza, może być też komplet -> na jakaś unikatowa.
    Jak Tomi pisał - propozycja na potem (czytaj po updejt) jak wszystkie inne dot. kart ;)

  8. #8
    Jak to w kartach, za komplet powinno dostać się Talię Kart. A w przyszłości można zbierać kolejne talie które można by urozmaicić.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •