Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Arena, domyślny profil dla walk manualnych.

  1. #1
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte

    Arena, domyślny profil dla walk manualnych.

    Ok. Drobna poprawka ale potrzebna w moim odczuciu. Jak jesteśmy zapisani na arenie manualnej to powinien być do wyboru domyślny profil do walk z wojem i z magiem tak jak w wakach auto. O co chodzi ? Zapisujemy się na arenę i po chwili idziemy zrobić sobie herbatkę, łapie nas woj a my po poprzedniej walce jesteśmy ubrani na maga i po ptokach jeżeli nasz czajnik gotuje wodę dłużej niż 60 sekund.

  2. #2
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    na tak przytrafiło mi sie nie raz może nie przez robienie herbatki ale coś w ten dekiel :P

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Mi się przytrafiło takie coś jak robiłem sobie gorący kubek o smaku zielona cebulka. Bardzo lubię tą zupkę, polecam.
    Ale mój trollowy czajnik miał w sobie zimną wodę, więc nie zdążyłem zmienić eq.
    Propozycja git
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Mi się często zdarzało zostawić postać na noc i zostałem zabity w skrypcie na żółwia, propozycja dobra, ale zapewne do zrealizowania w późniejszym czasie

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mi się zdarzało przy wciągnięcie się w pisanie kroniki Także dla bójek powinno to dotyczyć, czyli profile do wszystkich rodzajów walk w grze powinno dać się zapisać gdzieś w ustawianiach gracza.

  6. #6
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Mi się zdarzało przy wciągnięcie się w pisanie kroniki Także dla bójek powinno to dotyczyć, czyli profile do wszystkich rodzajów walk w grze powinno dać się zapisać gdzieś w ustawianiach gracza.

    Najlepsze rozwiązanie . Propsy

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Mi się zdarzało przy wciągnięcie się w pisanie kroniki Także dla bójek powinno to dotyczyć, czyli profile do wszystkich rodzajów walk w grze powinno dać się zapisać gdzieś w ustawianiach gracza.
    Najlepiej wykrywaniem grupy i danego mini/potwora agresywnego ale twoja propozycja moze byc ;P
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Już dawno to proponowałem, aby zrobić jak w mfo v2:
    Możliwość przypisania konkretnego skryptu do konkretnego typu walk: 1vs1(woja), 1vs1 (mag), tvt, potwory, itd.

  9. #9
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    swietny pomysl jestem na tak

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Jest w planach taka konfiguracja do areny.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •