Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Czat [Handel]

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59

    Czat [Handel]

    Chciałbym zaproponować nowe ograniczenie co do ofert na czacie handlu, a mianowicie zablokowanie możliwości dodania wiadomości, jeśli poprzednia wiadomość użytkownika jest wciąż widoczna w oknie czatu bez przewijania. Zapobiegnie to spamowaniu na czacie handlu i pozytywnie wpłynie na przejrzystość ofert. Myślę, że wiele osób irytuje jak jedna osoba co 2 min pisze "sprzedam X" i tak 10 razy pod rząd i należałoby takie zachowania ukrócić.

  2. #2
    Via
    Konto usunięte
    Zdecydowanie. Ewentualnie 10 min na wiadomosc i bedzie dobrze.

    Oprocz tego powinno istniec ograniczenie liczby zajetych linijek tekstu w kazdym ogloszeniu, np. 2. W chwili obecnej dwa ogloszenia moga zajac cale widoczne okno. I skoro juz przy tym jestesmy to moznaby tez automatycznie filtrowac wszystkie wiadomosci ktore nie zawieraja slow kupie/sprzedam/sell/buy.

  3. #3
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    jestem na TAK

  4. #4
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Via, nie oszukuj się, Ty napiszesz "sprzedam", ja "kupię", Vel napisze "sell" a Galin "buy". Teraz weź statystyczne dziesięć osób, które do szkoły chodziły na pogaduchy i rzucanie kredą a nie studiowanie mądrych ksiąg, musiałbyś dopisać "selnąć, selnac, selnoc, spzedac, spżedać, kópić"(widziałem) i setkę innych odmian, w przeciwnym razie forum zaleje fala ludzi z postulatami "znowu coś nie działa". Chyba, że po wpisaniu nieprawidłowej frazy wiadomość systemowa podrzuci Ci link do słownika online.
    Co tyczy się samego pomysłu, myślę, że 10 minut to spore ograniczenie, 5?

  5. #5
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    ograniczenie 2 minut jest na tibii, tu az tyle osob nie pisze, pozatym janek ma racje, odmian jest od groma

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •