Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 56

Temat: Puszki niespodzianki z potworów

  1. #31
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Itemków jest ciągle mało. Ja wiem, ze osoby które już mają to co ich zadowala i lootają na sprzedaż są zainteresowane utrzymaniem cen, ale patrząc na ilości eq w kilka miesięcy po upku to ciągle jest ich niezbyt wiele nawet w wersji +0/+1. To ceny wyjściowe po upku są nienormalne, a nie odwrotnie i wręcz powinny spadać. Mało ma być itemków 3+, te słabsze mają być w zasięgu przeciętniaka po dłuższym czasie od upka.

    Odnosząc się do propozycji - poziomy komplikują sprawę i już mi się to mniej podoba;]
    Najlepsze najprostsze rozwiązania dlatego staram się podać zagrozenia i zalety pomysłu żeby nie było jak czesto chciało się dobrze wyszło jak zawsze, bo się przegapiło że jest lepszy pomysł albo przeceniło uczciwość graczy. Najlepiej zrobić jakąś grupe testowa ( nie musi być na max lev) i zobaczyć czy to ma racje bytu i co myślą o tym gracze. Np jak kiedyś będzie podwójny drop wkręcić taki bonusek i zobaczyć czy narobi zamieszania :P
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #32
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    puszki z potworow czlekoksztaltnych, hmm idiota by sie domyslil ze chodzi o orki, a kto bije orki jak szalony? kazdy wie ze sic bije orki jak szalona, bo najwiecej expa daja, ten pomysl jest nie z mysla o graczach tylko o jej samej, to jest proste i logiczne, sic samym pomyslem chce sobie urozmaicic bicie orkow a tym samym do swojego pomyslu budzi zainteresowanie innych, a moze ci postawie m'c donalda na orkach co? bede ci kole sprzedawal za 30k a kola bedzie ci dawac 20 eny hmm? fajnie? a moze frytki do tego? a na powaznie calkowicie zgadzam sie z wypowiedzia via, przynajmiej on jedyny mowi rozsadnie z tej calej zgrai, nie potrzebny nam pomysl ktory zadowoli najbardziej "nr 1" tej gry, itemow jest malo bo ludzie itemy albo kisza bo nikt nie kupuje albo lacza i probuja sprzedac drozej to chyba normalne.
    Administrator zajmuje sie duperelami zamiast tym czym sam postanowil robic "Aktualnie pracujemy nad:
    1) Panel GM
    2) Turnieje
    3) Rozbudowa drużyn w kierunku klanów/gildii"
    Gdzie jest panel? turnieje? sa igrzyska jest git, rozbudowane druzyny? nadal nie tkniete, do tej pory administrator robil loterie, jakies wydarzenia np dynioglowi w halloween, za jakies like na fejsie tez cos bylo, bez tych zrobionych 3 punktow ktore sam admin napisal w zakladce informacje kazdy wie ze nie bedzie devos i kazdy czeka na te zrobione 3 pkt, jesli bylyby zrobione to bylaby wieksza radosc no i w ludziach pojawilaby sie iskierka nadziei ze admin pracuje nad devos i kazdy bylby zadowolony i nikt nie odszedl z gry bo niedlugo by sie devos doczekal, jeszcze raz to powiem, po co nam jakies pierdolki ktore sie ludziom znudza po jakims czasie, niech powstanie panel, gildie i co tam ma byc i kazdy bedzie szczesliwszy niz by dostal 1kk za free. Pozdrawiam

  3. #33
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    1wszyscy biją orki
    2Wprowadzenie takie rzeczy jest mn.iej czasochłonne

  4. #34
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    sa ludzie co tylko i wylacznie lowia ryby, sa ludzie co orka nie bija bo nie lubia, sa ludzie co tylko pvp walcza wiec nie kazdy sorry...

  5. #35
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Nie zadowolisz wszystkich ork jest bardzo opłacalny i to jest fakt. To, że robisz z tego problem i dopisujesz do tego jakąś teorie spiskową, już twoj problem. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że nie chcesz tego wprowadzać, bo nie lubisz sic -_-

    Pomysł dobry jestem za wprowadzeniem.

  6. #36
    ale tu co niektórych nosi z tymi wypowiedziami
    mi się motyw prezentów podoba, może zawierałyby te pierdoły wcześniej proponowane, jak np. karty kolekcjonerskie El Fortuno, a oprócz tego jakieś badziewia w stylu pakiety miksów, złoto, nie-unikaty, może jakaś drobna szansa na unikat, cuksy. Każdy kto zdobędzie taką paczkę, by mógł zdecydować, czy chce ją sam otworzyć, czy sprzedać.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #37
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    mi się motyw prezentów podoba, może zawierałyby te pierdoły wcześniej proponowane, jak np. karty kolekcjonerskie El Fortuno, a oprócz tego jakieś badziewia w stylu pakiety miksów, złoto, nie-unikaty, może jakaś drobna szansa na unikat, cuksy. Każdy kto zdobędzie taką paczkę, by mógł zdecydować, czy chce ją sam otworzyć, czy sprzedać.
    O takie coś mi chodziło. Albo dużo puszek z kiepskim dropem albo mało za to cenne Szanse można by modyfikować np zaraz po upku duża szansa na eq pare mies po mała by dać szanse na początku na zgromadzenie eq. Dobra motywacja do expienia i szansa dla nieznanych graczy bez eq którzy by sobie nie poradzili z mini nikt ich nie zna i nie chce brać do pomocy.

    Cytat Napisał Vel Zobacz post
    sa ludzie co tylko i wylacznie lowia ryby, sa ludzie co orka nie bija bo nie lubia, sa ludzie co tylko pvp walcza wiec nie kazdy sorry...
    Pozostawie bez komentarza

    Cytat Napisał Vel Zobacz post
    puszki z potworow czlekoksztaltnych, hmm idiota by sie domyslil ze chodzi o orki, a kto bije orki jak szalony? kazdy wie ze sic bije orki jak szalona, bo najwiecej expa daja, ten pomysl jest nie z mysla o graczach tylko o jej samej, to jest proste i logiczne, sic samym pomyslem chce sobie urozmaicic bicie orkow a tym samym do swojego pomyslu budzi zainteresowanie innych, a moze ci postawie m'c donalda na orkach co? bede ci kole sprzedawal za 30k a kola bedzie ci dawac 20 eny hmm? fajnie? a moze frytki do tego? a na powaznie calkowicie zgadzam sie z wypowiedzia via, przynajmiej on jedyny mowi rozsadnie z tej calej zgrai, nie potrzebny nam pomysl ktory zadowoli najbardziej "nr 1" tej gry, itemow jest malo bo ludzie itemy albo kisza bo nikt nie kupuje albo lacza i probuja sprzedac drozej to chyba normalne.
    Akurat nie trafiłeś biłam umarlaki, golemy teraz bije ogniki bo nie jest to takie nudne ponieważ pojawia sie bomb orki nigdy nie były moją specjalnościa bije je tylko jak chce zrespić Królewskiego którypotem czeka na lepsze czasy kiedy zostane przez wypróbowanych graczy zaproszona na wymiane. Ale teoria spiskowa zacna brakuje tylko brzozy I nie nie każdy to wie nawet ja o tym nie wiem że expie jak szalona na orkach ^^
    Co do Orków pare cytatów:

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Najwcześniej wraz z upkiem.
    Potwory człekokształtne, bo rozpruwanie brzuchów potworom raczej nie przejdzie a nie wiem jakie stworzą w następnym upku

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Na zobaczenie tego przy devos nie licze :P
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    znikniecie rydzy/piorek itp w nowym upku bo na ten nie ma szans ( taka optymistka nawet ja nie jestem)
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Najlepiej podzielic kolorami albo zrobic narazie na 60 lev a potem ew modyfikowac jak się przyjmie
    Ile razy mam jeszcze napisać że nie chce tego w tym upku tylko w następnym? Admin już się nawet wypowiedział że będzie najwcześniej w następnym upku... Atrakcyjność najtrudniejszym potworom podnosi się możliwością zrespienia mini albo unikatowym moja propozycja z pudełkami raczej jest wyliczona na potwory takie jak golemy które dają mało expa ale nadają się dla kogoś kto nie ma eq. Wiem chcecie utrudnić gre ale myślmy realnie też bym wolała akcje w stylu masz puszke i 10 min na znalezienie klucza gdzieś na planszy która weszła razem z upkiem albo musisz pokonać jakiegoś paskudnego potwora 1;1 by dostać kluczyk ale nie oszukujmy się z tym jest wiecej roboty niż to jest warte.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 11-03-2013 o 12:19
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #38
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    kazdy wie ze sic bije orki jak szalona,
    ja nie wiem
    puszki z potworow czlekoksztaltnych, hmm idiota by sie domyslil ze chodzi o orki,
    ktoś pisał o podziale puszek np na kolory i w stosunku do rożnych lvl a jak wiesz nie każdy ma odrazu dostęp do orków wiec to nie będzie jak wejdzie tylko z orków
    sa ludzie co tylko i wylacznie lowia ryby, sa ludzie co orka nie bija bo nie lubia, sa ludzie co tylko pvp walcza wiec nie kazdy sorry...
    łowią ryby=> mają ryby=> dostają eq za ryby
    walczą pvp=>mają zetony=> mają zetony na loterie i eq
    ja nie lubie bić orka

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Itemków jest ciągle mało. Ja wiem, ze osoby które już mają to co ich zadowala i lootają na sprzedaż są zainteresowane utrzymaniem cen, ale patrząc na ilości eq w kilka miesięcy po upku to ciągle jest ich niezbyt wiele nawet w wersji +0/+1. To ceny wyjściowe po upku są nienormalne, a nie odwrotnie i wręcz powinny spadać. Mało ma być itemków 3+, te słabsze mają być w zasięgu przeciętniaka po dłuższym czasie od upka.

    Odnosząc się do propozycji - poziomy komplikują sprawę i już mi się to mniej podoba;]
    Jeżeli poziomy komplikują sprawę, to można zrobić troszeczkę inaczej.
    Nie uzależniać dropu prezentu od poziomu, niech nawet 1 lvl może dostać puszkę z pancerzem orka, ale uzależnić możliwość otwarcia puszki/zdobycia klucza od poziomu.

  10. #40
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Zrobić puszki 1->5 odpowiednio dla 1-10 -> 41-50 (eq 10lvl -> 50lvl unikaty najlepiej only, żeby badziewiu nie było, ale nvm do ustalenia)
    I przypisać potworkom looty puszek 1->5 jak i klucze.

  11. #41
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Możliwe opcje;

    1) każdy dostaje taka samą skrzynke klucz wydropiony/kupiony uzależnia drop
    + niskie lev mogą coś zaproponować wysokim poza mfami
    - oszukane niskie lev ktore oddadzą skrzynke za grosze by ktoś w wysokim dostał cos drogiego (pewnie aukcje w miare szybko wyrównałyby ceny) wiewióry puszkowe
    Możliwe ominięcie wad drogie klucze

    2) kolorowe skrzynki
    + wiadomo co nas czeka i nieoszukane niskie lev i nie dla wiewiórek puszkowych
    - dużo roboty dla admina i niskie nie mają nic do zaoferowania wysokim

    3) podział dropu niskie puszki wysokie klucze
    + niskie mają coś do zaoferowania
    - zabawa dla admina

    @ Kekashi
    coś w stylu robie postać zbieram 20 puszek i potem otwieram jak wbije max szczególnie po upku? Za dobrze by nam chyba było Musiały by te puszki mieć jakąś ważność a wiadomo jak jest ze znikaniem eventowych rzeczy w tej grze chyba że będa mieć słaby procent eq albo słabo dropać
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 11-03-2013 o 15:37
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  12. #42
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Po prostu do każdego miasta są przypisane lokacje , do każdej lokacji przypisane są potworki
    Biorąc je razem :
    Miasto 1
    -lokacja 1
    -lokacja 2
    Odpowiedni rodzaj puszek wypada z nich np
    Puszka czerwona
    Kluczyk można kupic np tylko w 1 mieście bądz wypada tylko też z tych potworków .
    I

  13. #43
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Coraz bardziej kombinujecie.

  14. #44
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Coraz bardziej kombinujecie.
    True najlepiej nie rozwodzić się nad pogodzeniem puszek ze wszystkimi graczami tylko rzucic zaraz po upku troche puszek/(kluczy?) w potwory. Zawartość puszek eq z przedziału 51-60lev + miksy itp by uzupełnić braki ew potem myśleć co zrobic jak się spodobają
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  15. #45
    Via
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Straszny slums 100k za amulet kajana... przy dropie z potworów rzędu 100g na innych poziomach też nie ma jakiś strasznych ilosci golda z potworów.

    Amulet Kajana jest twoim przykladem na kontrargument? Naprawde?

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Jakoś ogry i kobry się opłacają graczą bo wielu z nich trzyma jedna postać na mini i bije go

    Trzyma postac? Kobry i gry się opłacają graczą do tego stopnia, ze maja dedykowana postac do ubijania ich? Chyba gramy w rozne gry.
    Pewnie chodzi ci o to samo o czym pisalas opowiadajac o przedmiocie kosztujacym 800k. Ja nie znam takiego przedmiotu. Fachowo nazywa sie to argumentem wyssanym z palca.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Jeśli ci tak zależy na odpływie eq z niskich lev to czemu nie sprzedajesz ich u potiary by znikły i nie graciły? Prawde powiedziawszy więcej jest na aukcji np orkowych butów niż błyszczących
    Nie mam takiego eq. Nie ‘gracenie’ mi przeszkadza, ale fakt, ze gracze na niskich poziomach zwyczajnie nie dostaja szansy zeby zarobic. Konsekwencja sa potem narzekania na forum, ze kowal jest nie fair, ze bojki sa niedobre i wszystko jest zle bo trzeba kupic MF zeby cos moc. Takie narzekania zazwyczaj szybko znajduja mnostwo poparcia, bo nigdy dosyc ulatwien i prymitywizmu. Twoj pomysl sie niczym od nich nie rozni. Gdyby zostal zaproponowany przez nowoprzybylego forumowicza, jedyny odzew na jaki ten moglby liczyc to ‘Nie bo nie’ zasponsorowany przez 1-2 forumowych troli.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    wracamy do punktu eq raz na 25k punktów którego nie chcesz przyjąc do wiadomości
    I co z tego ze 25k? Moze byc i 250k. Mechanizm znajdzie sie juz na miejscu. Jakos nie chce mi sie wierzyc ze nie zostanie on pozniej wykorzystany w celu ‘rozbudowy’. Na aukcji jest nieskonczona ilosc przedmiotow. Praktycznie nie ma sytuacji zeby cos bylo niedostepne. Wejdz i kupuj. Czemu ma sluzyc twoja alternatywa?

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Średnie ceny wcale aż tak bardzo się nie zmieniły nawet te na 50lev oprócz paru rzeczy typu mgła ( z 800k do 200-300k) spadki cen są niewielkie

    Niewielkie? Raczysz zartowac? Tak á propos zdolnosci trzymaja cene najdluzej, bo sa ZUZYWALNE.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Pozatym b. dobrze że niskim lev jest łatwo znaleść eq dzieki temu się nie zrażają do gry jak trafią na 50 również by się przydał mniejszy szok cenowy.
    To w ogole pozostawie bez komentarza. Ktos kiedys wymyslil zwiazek przyczynowo-skutkowy. Proponuje sie zapoznac.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Powinno się nagradzać graczy że im się chce bić mini/expić[/COLOR]
    Kiedys dostawalo sie zloto, exp, AP i zetony za bicie potworkow... to juz tak nie jest? Tak w ogole mozna w MFO robic cos oprocz tego? A, faktycznie – mozna pisac posty na forum. Sadze, ze powinno sie mnie nagrodzic (jako gracza) za pisanie tego postu. W zlocie prosze.

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To ceny wyjściowe po upku są nienormalne, a nie odwrotnie i wręcz powinny spadać. Mało ma być itemków 3+, te słabsze mają być w zasięgu przeciętniaka po dłuższym czasie od upka.
    Gracz moze kupic drogo, potem moze sprzedac drogo i wyjdzie na swoje. Jedyne co, moim zdaniem, cena zmienia to satysfakcja czerpana z bicia minibossow i skrupulatnosc z jaka sie to robi. No i oczywiscie ten caly ‘prog’ przed maksymalnymi poziomami.
    W zadnej grze nie widzialem czegos takiego jak ceny srednie ktore pamietalyby cala historie wymian. Nie rozumiem dlaczego takie narzedzie zostalo dane graczom.
    Mozna wprowadzic tysiac wymyslnych systemow jak te puszki, ceny srednie, loterie w probach naprawienia tego ‘nienormalnego’ progu, a mozna tez podniesc wartosc na wszystkim innym powracajac do tego o czym gry rpg tak naprawde sa i patrzec jak sytuacja sama sie naprawia.

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Itemków jest ciągle mało. Ja wiem, ze osoby które już mają to co ich zadowala i lootają na sprzedaż są zainteresowane utrzymaniem cen
    Tak, napisalem te pare postow bo chce sie nachapac jeszcze wiecej zlota. Jakzeby inaczej.
    Ostatnio edytowane przez Via ; 12-03-2013 o 01:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •