Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 56

Temat: Puszki niespodzianki z potworów

  1. #16
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Vel Zobacz post
    ja jestem na NIE! bo pewnie bedzie jeszcze wiecej przedmiotow, ktore i tak nie schodza, ceny spadna do niemal zera, sam pomysl ciekawy ale to nie przejdzie nie ma nawet mowy, ludzie zejdzcie na ziemie ***** plis, zeby urozmaicic gre do upka devos wole jakies pomysly odbiegajace od zdobywania itemow.
    Powtarzam ten pomysl nie wejdzie w zycie bo jest dziecinny, z loteri sa itemy, z piorek sa itemy, z rydzy sa itemy, a teraz puszki, juz tymi itemami rzygam.
    ehkm raz na 5k eny i nie pewne eq bo moze byc miks raczej rynku nie zabije a gre urozmaici + znikniecie rydzy/piorek itp w nowym upku bo na ten nie ma szans ( taka optymistka nawet ja nie jestem)

    PS samo cenzurujące sie przeklenstwa przy cytowaniu zacny wynalazek gratulacje dla tego co zrobil mniej banow bedzie
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 10-03-2013 o 19:06
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #17
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ja bym proponował coś w tym stylu:
    Puszka = prezent z igrzysk.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #18
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Ja bym proponował coś w tym stylu:
    Puszka = prezent z igrzysk.
    w sensie zamiast procent dropu jak przy loterii to procent dropu jak w prezencie ( tylko z tym wyrownanym czy przewaga?) i czy zetony tez?
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2012
    Postów
    16
    Jak najbardziej na TAK.

  5. #20
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    w sensie zamiast procent dropu jak przy loterii to procent dropu jak w prezencie ( tylko z tym wyrownanym czy przewaga?) i czy zetony tez?
    Wszystko, tylko trochę większe nagrody (10k/20k golda, 10/20 żetonów i rank usunięte)
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  6. #21
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    to mozę nie eq tylko same przedmioty potrzebne do pvp ( osłonki,odno,rege,skupki itp ) bo teraz prawie juz tego nie ma na targu wiec cen to nie zmieni

  7. #22
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    pomysl niezly ale nie chce czegos takiego w tej grze.. ludzie zejdzcie na ziemie, zbytnie ulatwianie gry= nuda, jakies klucze nie wiadomo skad, puszki dajace jakies rzeczy, jest tego tyle po co wiecej? to nie lepiej cos dodac bardziej spektakularnego? ciekawszego? czegos co nie ulatwi gry ludziom tylko bardziej skomplikuje zeby
    choc troche sie wysilic w tej grze, niepodoba mi sie ten pomysl, zbyt infantylny jestem na NIE.
    Ostatnio edytowane przez Veldar Bank ; 10-03-2013 o 19:49

  8. #23
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Pomysł jest OK, mogą często wypadać mniej cenne przedmioty i tylko od czasu do czasu coś lepszego. Losowanie przy otwieraniu. Tylko jest jeszcze kwestia poziomów, czy z każdego potworka (1lv i 50lv) skrzynka była by tak samo dobra. Poziom otwierającego nic nie zmienia, bo handel i przekazywanie.
    Najwcześniej wraz z upkiem.

  9. #24
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    to mozę nie eq tylko same przedmioty potrzebne do pvp ( osłonki,odno,rege,skupki itp ) bo teraz prawie juz tego nie ma na targu wiec cen to nie zmieni
    osłonki to mało ciekawa motywacja do expienie i szczegolnie jak rzadko bedzie sie pojawiac puszka i beda na dodatek klucze
    policzmy sobie to tak mamy nowy upek puszka pojawia sie raz na 5k eny czyli raz na 12,5 dni ładowania eny ( w sensie nie marnujesz eny na nic na powroty do miasta itd)
    nawet jak damy sobie 20% szans na eq to dostaniemy taka raz na 2 mies czyli rynek nie umrze od tego a cos urozmaici gre szczegolnie jak nie będzie juz rydzy piorek itp

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Pomysł jest OK, mogą często wypadać mniej cenne przedmioty i tylko od czasu do czasu coś lepszego. Losowanie przy otwieraniu. Tylko jest jeszcze kwestia poziomów, czy z każdego potworka (1lv i 50lv) skrzynka była by tak samo dobra. Poziom otwierającego nic nie zmienia, bo handel i przekazywanie.
    Najwcześniej wraz z upkiem.
    Na pewno nie tak samo dobra
    1) 1 lev dostający eq za 1kk i co z nim zrobi? sprzeda za pare k albo ma kase na pół gry
    2) nadużycia pt kupuje od low lev puszke za 10k wyjmuje eq za 1KK
    Lepiej gdy decyduje poziom otwierajacego i (stad te klucze) ale wciąż nie załatwie to problemu z kupowaniem za pare k pudełek od niskich lev
    Najlepiej podzielic kolorami albo zrobic narazie na 60 lev a potem ew modyfikowac jak się przyjmie
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 10-03-2013 o 20:33
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #25
    Void
    Konto usunięte
    Czemu nie, ale losowosc 1000-1500

  11. #26
    Via
    Konto usunięte
    Spoko. Wiecej itemow. Itemy z mini, z igrzysk, z loterii. Mam jeszcze lepszy pomysl... kranik z itemami w Eternii. Mozna go odkrecac i zakrecac. W odkreconym stanie leca z niego itemy. Co wy na to?

    A bez sarkazmu:
    Robiacy wrazenie bylby czyjs pomysl, w ktorym zaproponowane byloby niszczenie sie (zuzywanie?) przedmiotow. Odplyw szmelcu dzieje sie tylko w przypadku jak ktos usunie sobie konto. Wiadomo, takie cos wymagaloby nie lada jaj zeby nawet zaproponowac, a co dopiero wprowadzic. Ale kogo w ogole obchodza dlugoterminowe mechanizmy w tej grze i grywalnosc na nizszych poziomach.

    Chleba i igrzysk Tomi!

  12. #27
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Via Zobacz post
    Spoko. Wiecej itemow. Itemy z mini, z igrzysk, z loterii. Mam jeszcze lepszy pomysl... kranik z itemami w Eternii. Mozna go odkrecac i zakrecac. W odkreconym stanie leca z niego itemy. Co wy na to?

    A bez sarkazmu:
    Robiacy wrazenie bylby czyjs pomysl, w ktorym zaproponowane byloby niszczenie sie (zuzywanie?) przedmiotow. Odplyw szmelcu dzieje sie tylko w przypadku jak ktos usunie sobie konto. Wiadomo, takie cos wymagaloby nie lada jaj zeby nawet zaproponowac, a co dopiero wprowadzic. Ale kogo w ogole obchodza dlugoterminowe mechanizmy w tej grze i grywalnosc na nizszych poziomach.

    Chleba i igrzysk Tomi!
    Robicie jazdy jakbym proponowała co najmniej 1 szt eq na +3 co 100 pkt eny a nie raz na 25k eny średnio +0. Kazde urozmaicenie expienia ktore jest nudne i monotonne zawsze spoko... niszczenie spoko nie zakładane eq po 3 mies znika można tak zrobic. Ja całe badziewie sprzedaje w wiekszości u potiary w przeciwieństwie do... ale lepiej ponarzekać zamiast zaproponować jakiś pomysł. Skoro jest tak dużo eq w grze to czemu tyle osób żebrze o nie i o golda? Czemu tyle osób na 50 nie ma eq? Czemu ludzie nie bawią się w kowala skoro tak dużo jest eq że żyć nie umierać? Lepiej trzymać sztuczne ceny 800k za item niż dać słabszym graczom którzy nie radzą sobie z orkiem szanse na eq z niego. Jakoś gracze którzy dopiero wbili 50 mają problem z eq full unikatowym a top3 w goldzie ma go wiecej niż top 10 przed upkiem a przecież jest tyle eq i na każdym kroku można go wydropić że ceny są niemożliwie niskie... takie zestawienie najdroższe pancerze przed upkiem kosztowały 200-300k teraz ponad 2 razy tyle a przeciez tanie wszystko jak barszcz bo tyle tego jest...
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  13. #28
    Via
    Konto usunięte
    @up
    Twoj post zawiera mnostwo pytan. W swojej niewinnosci zaloze, ze nie sa to pytania retoryczne.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Ja całe badziewie sprzedaje w wiekszości u potiary w przeciwieństwie do...
    Jakas niescislosc... to badziewie ma leciec, czy wartosciowe rzeczy? Badziewie nie jest zadna zacheta. Jak rozroznisz jedno od drugiego? Cala twoja propozycja sprowadza sie do: 'hej, wpadlam na pomysl jak przyspieszyc proces przemiany wartosciowych przedmiotow w gowno'.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Skoro jest tak dużo eq w grze to czemu tyle osób żebrze o nie i o golda?
    Bo fajnie jest dostac cos za darmo? Nawet jesli jest to jakis smiec, to podbudowuje to nasza psychike jako czlonkow kapitalistycznego spoleczenstwa. Jesli chcialabys wiedziec wiecej poczytaj o shopliftingu.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Czemu tyle osób na 50 nie ma eq?
    Dlatego, ze jedyny poziom gdzie dziala jakakolwiek mechanika kupna/sprzedazy i obrotu zlota to w tej chwili poziom 50. Na nizszych poziomach jest slums, albo raczej raj. Wszystko jest darmowe. Bicie mini nie jest warte kosztow teleportu, bo i tak wiadomo ze nic wartego nie wypadnie, etc etc. Na 50 lvl mechanika aukcji/handlu/minibossow nagle zaczyna dzialac i uderza to w graczy z cala sila. Dlatego nie daja sobie rady z 'aklimatyzacja'. To co proponujesz przyklada sie na poglebienie tego efektu.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Czemu ludzie nie bawią się w kowala skoro tak dużo jest eq że żyć nie umierać?
    Bo PvP nikogo nie obchodzi. Ile osob walczy? 10? 20? Uslugi kowala sa drozsze niz same przedmioty (smiechu warta sytuacja). Koniecznosc naprawiania czyni bonusy czyms bezwartosciowym dla graczy PvE. Ja uzywam swojej matematycznie doskonalej Wloczni Ofensywy +0.96 z bonusem w obrazenia i nigdy nie zaloze niczego innego.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Lepiej trzymać sztuczne ceny 800k za item niż dać słabszym graczom którzy nie radzą sobie z orkiem szanse na eq z niego. Jakoś gracze którzy dopiero wbili 50 mają problem z eq full unikatowym a top3 w goldzie ma go wiecej niż top 10
    Wiadomo, najlatwiej jest zrobic z kogos pazernego diabla jak samemu sie nie wie o czyms sie naprawde dyskutuje. Dla mnie itemy moga nawet na drzewach rosnac, a wypadac z twoich puszek i konserw. Ja kase zrobie w kazdym przypadku. Problem w tym, ze to co jest w tej chwili na poziomach 1-45 mozna okreslic tylko mianem pogozeliska spowodowanym przez ceny srednie/loterie/brak odplywu przedmiotow. 50 lvl tez taki bedzie. I kazdy kolejny. Jedyne poziomy gdzie warto bedzie grac beda tymi maksymalnymi, bo tylko tam dzialaja mechanizmy gry rpg – czyli proste zalozenie, ze jednak za zabicie tzw. ‘bossa’ jest nagroda ktora jest warta wiecej niz dwa grosze.
    Oczywiscie mozna uczynic kazdy mozliwy przedmiot mozliwym do znalezienia ‘na ulicy’ i sprobowac zrobic z mfo jakas utopie, ale nikt nie chce grac w cos takiego! O ile dobrze wiem zalozeniem jakiejkolwiek takiej gry jest jakis tam rozwoj postaci/dorobku/potencji pvp. Gdybym chcial ‘przechodzic fabule’ to bym poszedl do kina.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    takie zestawienie najdroższe pancerze przed upkiem kosztowały 200-300k teraz ponad 2 razy tyle a przeciez tanie wszystko jak barszcz bo tyle tego jest...
    Szukasz zrodla problemu w zlym miejscu. Mam dla ciebie ciekaawsze zestawienie.
    Przed wprowadzeniem cen srednich:
    Eq na 10lvl – 10k
    Eq na 20lvl – 25k
    Eq na 30lvl – 60k
    Eq na 40lvl – 170k
    Po wprowadzeniu cen srednich:
    Eq na 10lvl – 7k
    Eq na 20lvl – 8k
    Eq na 30lvl – 15k
    Eq na 40lvl – 60k
    Moze jednak nie moga kupic eq... bo nie moga sprzedac eq => nie moga zarobic?
    Ostatnio edytowane przez Via ; 11-03-2013 o 01:30

  14. #29
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Jakas niescislosc... to badziewie ma leciec, czy wartosciowe rzeczy? Badziewie nie jest zadna zacheta. Jak rozroznisz jedno od drugiego? Cala twoja propozycja sprowadza sie do: 'hej, wpadlam na pomysl jak przyspieszyc proces przemiany wartosciowych przedmiotow w gowno

    Bardzo się przyspieszy... raz na 25k eny cos wartościowego z puszki dropnie czyli licząc lekka ręką spalisz ene z ponad 2 miechów i dostaniesz jakieś eq. Badziewie czyli dla max lev cos na niższe lev czego nie da się przedać drożej niż powiedzmy 50k

    Bo fajnie jest dostac cos za darmo? Nawet jesli jest to jakis smiec, to podbudowuje to nasza psychike jako czlonkow kapitalistycznego spoleczenstwa. Jesli chcialabys wiedziec wiecej poczytaj o shopliftingu.

    Za darmo jasne przy okazji tak jak przy okazji bicia bossa dropnie eq lub spalisz 25k eny dostaniesz eq darmocha

    Dlatego, ze jedyny poziom gdzie dziala jakakolwiek mechanika kupna/sprzedazy i obrotu zlota to w tej chwili poziom 50. Na nizszych poziomach jest slums, albo raczej raj. Wszystko jest darmowe. Bicie mini nie jest warte kosztow teleportu, bo i tak wiadomo ze nic wartego nie wypadnie, etc etc. Na 50 lvl mechanika aukcji/handlu/minibossow nagle zaczyna dzialac i uderza to w graczy z cala sila. Dlatego nie daja sobie rady z 'aklimatyzacja'. To co proponujesz przyklada sie na poglebienie tego efektu.

    Straszny slums 100k za amulet kajana... przy dropie z potworów rzędu 100g na innych poziomach też nie ma jakiś strasznych ilosci golda z potworów. Jakoś ogry i kobry się opłacają graczą bo wielu z nich trzyma jedna postać na mini i bije go

    Bo PvP nikogo nie obchodzi. Ile osob walczy? 10? 20? Uslugi kowala sa drozsze niz same przedmioty (smiechu warta sytuacja). Koniecznosc naprawiania czyni bonusy czyms bezwartosciowym dla graczy PvE. Ja uzywam swojej matematycznie doskonalej Wloczni Ofensywy +0.96 z bonusem w obrazenia i nigdy nie zaloze niczego innego.

    Jakby te itemy np pancerz orka kosztował grosze to dużo osób by sobie zrobiło na szybko +6 i ew potem potestowało bo może lepszy sie uda zrobić tak każdy się boi mając +2 że zlami i zrobi mu się +4

    Wiadomo, najlatwiej jest zrobic z kogos pazernego diabla jak samemu sie nie wie o czyms sie naprawde dyskutuje. Dla mnie itemy moga nawet na drzewach rosnac, a wypadac z twoich puszek i konserw. Ja kase zrobie w kazdym przypadku. Problem w tym, ze to co jest w tej chwili na poziomach 1-45 mozna okreslic tylko mianem pogozeliska spowodowanym przez ceny srednie/loterie/brak odplywu przedmiotow. 50 lvl tez taki bedzie. I kazdy kolejny. Jedyne poziomy gdzie warto bedzie grac beda tymi maksymalnymi, bo tylko tam dzialaja mechanizmy gry rpg – czyli proste zalozenie, ze jednak za zabicie tzw. ‘bossa’ jest nagroda ktora jest warta wiecej niz dwa grosze.

    Jeśli ci tak zależy na odpływie eq z niskich lev to czemu nie sprzedajesz ich u potiary by znikły i nie graciły? Prawde powiedziawszy więcej jest na aukcji np orkowych butów niż błyszczących

    Oczywiscie mozna uczynic kazdy mozliwy przedmiot mozliwym do znalezienia ‘na ulicy’ i sprobowac zrobic z mfo jakas utopie, ale nikt nie chce grac w cos takiego! O ile dobrze wiem zalozeniem jakiejkolwiek takiej gry jest jakis tam rozwoj postaci/dorobku/potencji pvp. Gdybym chcial ‘przechodzic fabule’ to bym poszedl do kina.

    wracamy do punktu eq raz na 25k punktów którego nie chcesz przyjąc do wiadomości

    Szukasz zrodla problemu w zlym miejscu. Mam dla ciebie ciekaawsze zestawienie.
    Przed wprowadzeniem cen srednich:
    Eq na 10lvl – 10k
    Eq na 20lvl – 25k
    Eq na 30lvl – 60k
    Eq na 40lvl – 170k
    Po wprowadzeniu cen srednich:
    Eq na 10lvl – 7k
    Eq na 20lvl – 8k
    Eq na 30lvl – 15k
    Eq na 40lvl – 60k
    Moze jednak nie moga kupic eq... bo nie moga sprzedac eq => nie moga zarobic?

    Expić na potworach z 50 by dostać golda można i w eq o 10 lev niższym. Średnie ceny wcale aż tak bardzo się nie zmieniły nawet te na 50lev oprócz paru rzeczy typu mgła ( z 800k do 200-300k) spadki cen są niewielkie mimo takiego ogromu eq rosnącego na drzewach. Pozatym b. dobrze że niskim lev jest łatwo znaleść eq dzieki temu się nie zrażają do gry jak trafią na 50 również by się przydał mniejszy szok cenowy. Powinno się nagradzać graczy że im się chce bić mini/expić walczyć taki mimo że muszą tyle czekać nawet jak ta nagroda jest dziadowska typu za 5k spalonej eny Miksy odnow a za 25k jakieś eq.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 11-03-2013 o 02:08
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  15. #30
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Itemków jest ciągle mało. Ja wiem, ze osoby które już mają to co ich zadowala i lootają na sprzedaż są zainteresowane utrzymaniem cen, ale patrząc na ilości eq w kilka miesięcy po upku to ciągle jest ich niezbyt wiele nawet w wersji +0/+1. To ceny wyjściowe po upku są nienormalne, a nie odwrotnie i wręcz powinny spadać. Mało ma być itemków 3+, te słabsze mają być w zasięgu przeciętniaka po dłuższym czasie od upka.

    Odnosząc się do propozycji - poziomy komplikują sprawę i już mi się to mniej podoba;]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •