Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: auto arena po zalogowaniu

  1. #1

    auto arena po zalogowaniu

    Jest to propozycja odnośna zmian które mają być wprowadzone jutro....według mnie powinien być czas na przygotowanie się do walki ..... Jeżeli ktoś na coś ciężko pracuje i okazuje się po zalogowaniu że zostaje zatakowany i nie ma możliwości ruchu po mapie zakupienia potrzebnych rzeczy do walki jest to nie fajne.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Top rank, jak i każdy porządny gracz jest zawsze przygotowany. Zbędne. Na nie. Po za tym jak są tacy dobrzy to niech mają trudniej i pokażą skilla

  3. #3
    skoro będzie się znać nazwę przeciwnika to w łatwy sposób, atakujący będzie mógł się przygotować pod danego gracza, wbić jego atry itp. a to spore ułatwienie.......

  4. #4
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Teraz masz 47lvl, to nie jeszcze tak źle, powodzenia jak wbijesz 50lvl - w sekundę Cie zjadą 52lvle z eq +8 i to tyle będzie z Twojego wysiłku 1-49.

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kulawy Kaczorek Zobacz post
    skoro będzie się znać nazwę przeciwnika to w łatwy sposób, atakujący będzie mógł się przygotować pod danego gracza, wbić jego atry itp. a to spore ułatwienie.......
    Powiedział pierwszy w wbijaniu atrów

  6. #6
    Pirrat po to w tej grze jest takie coś jak trening atrybutów ... Każdy gracz ma prawo z tego korzystać zastanów się nad tym co piszesz a to że dalej masz jakiś żal do mnie że 2 x przegrałeś auto nie żal się na forum tylko pisz o danym temacie ....i na temat

  7. #7
    Topowy gracz powinienen być elastyczny ;] jakoś nie widze probelmu w grze na 2 atry i trzymaniu 1 w tajemnicy i innych takich.
    Po za tym medalu nie masz , ciebie nie dotyczy

  8. #8
    Pomyśl co będzie na 50 lvl w sumie jeszcze go nie mam ale w przeciwieństwie do ciebie pozbędziesz się bardzo szybko swojego rank na który ciężko pracowałeś rozniosą cie 52 lvl przeczytaj to co pisał Coni wyżej w zupełnośći popieram jego zdanie...

  9. #9
    Dla mnie jest okej ,przegram z lepiej przygotowanym graczem na mnie ,sie odegram raz do tylu raz do przodu . Mam nadzieje ,ze nastapi rozruch jestem ciekawy ,ktorzy gracze beda kasac medalistow

  10. #10
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    terens chyba my sami siebie będziemy kąsać bo w moim i twoim przedziale jest może 5 osób

  11. #11
    wasza 5 na zmiane będzie miała medale i co chwile to samo na okrągło

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    są limity walk, jak wyczerpią limity medale po 5 dniach spadną, i przejdą na trochę niższy poziom rankingowy

  13. #13
    w sumie racja ale i tak chociaz jak juz mialo by to być to jakiś czas na przygotowanie się należy

  14. #14
    1min masz
    Sorki ja cięzko na ranking nie pracowałem

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wg mnie najgorzej jak ktoś zaatakuje przy wylogowywaniu (co zdarza się nie tak rzadko). Może powinien być jakiś przycisk co na 30 sekund wypisuje z areny i daje czas na wylogowanie? Można by było go użyć tylko raz na jedno logowanie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •