Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Współwłaściciel

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2012
    Postów
    59

    Współwłaściciel

    Moim pomysłem jest to aby wprowadzić współwłaściciela konta. Działałoby to na takiej zasadzie że dwie osoby po akceptacji zaproszeń mogą się logować na swoje konta. Byłoby to możliwe przez naciśnięcie przycisku np współwłaściciel pod postaciami. Współwłaściciel nie mógłby korzystać z:
    forum, aukcji, depozytu. Proszę o spokojne rozpatrzenie propozycji i spokojne negatywne komentarze.

  2. #2
    gownoajdaiofsk
    Konto usunięte
    Temat nie zgodny z regulaminem gry . Bezsensowne .

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2012
    Postów
    59
    Napisałem to, gdyż często mam dłuższe przerwy w grze i kolega mógłby mi je wypełnić, po za tym nie było by wtedy problemów z grającymi na jednym komputerze na oddzielnych kontach braćmi.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Furtka dla oszustów wielka jak moja niskorosłość.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    W margonem tak jest i się sprawdza. Tutaj jednak jest za mało graczy na coś takiego. Przestępczość wzrośnie.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Jak dla mnie mogłoby być, ale trzeba dokładniej dopracować takie coś.
    Żeby nie było później xxx stron spamu z postami "Oszókał mie powjedział rze mi wyekspi postac a on mnie caly czas dedal i żabił minotarła bo zgad hasło i mnie ukrad"
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #7
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Nie.

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    "Każde konto w grze jest własnością Usługodawcy, który użycza je do wyłącznego korzystania osobie, która je utworzyła. Zabroniona jest sprzedaż kont, jak również przekazywanie lub udostępnianie ich innym osobom. Z konta może korzystać jedynie osoba, która je utworzyła." czyli pechowy pkt 13

    Na nie;
    1)Powstawało by pełno tematów o nieuczciwych współdzielących
    2) Ciągłe tłumaczenia się to nie ja cię obraziłem okradłem tylko współdzielący
    3) Trudności w nadawaniu banów w przypadku złamania regulaminu forum/gry
    4) Mój ulubiony powód czyli inni się zastanawiają " z kim ja tak właściwie gadam"
    Jeśli zamierzasz gdzieś wyjeżdżać zrób sobie limit eny całkiem nieźle się zwraca
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #9
    Via
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Marvix Zobacz post
    Napisałem to, gdyż często mam dłuższe przerwy w grze i kolega mógłby mi je wypełnić, po za tym nie było by wtedy problemów z grającymi na jednym komputerze na oddzielnych kontach braćmi.
    Hahaha, jaka bezczelnosc.

    https://s18.postimage.org/7guni7vd5/marvix.png
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...885#post129885

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •