Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Propozycje odnośnie kowala

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2012
    Postów
    13
    Na 30 lvl nie można ulepszać przedmiotów, ponieważ niskim kosztem można byłoby zrobić unikatowe +9 na ten lvl. Na 10 lvl można byłoby zrobić +11.

    Też jestem za wycofaniem łączenia bonusów w przedmiotach. Ekwipunku, który ma bonus +6 wzwyż zamieniłbym go na bonus +5 (gracz mógłby wybrać bonus spośród 3-6 możliwości). Gracz dostałby też dopłatę za wysiłek włożony w szukanie dogodnych przedmiotów w postaci 50k lub 20 żetonów lub 50 kuponów zniżkowych* za każdy plus powyżej +5.

    *Kupon miałby wartość 1 żetonu, ale można byłoby dostać za niego tylko uzbrojenie na 45-60 lvl.

    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    1) Jest to w planach ale napisze. Zmniejszyć cenę usług kowala.
    2) Proponuje aby itemki od +6 (lub +7) w górę miały w opisie nick osoby która wykuła itemek.
    3) Dodatkowy autostatus w eq (losowy, dzialajacy tylko na potworki) lub unikatowe, subtelne działanie (np. 1hp co torę) dla itemków +8/9.
    4) Dodać linki w zakładce pomoc u kowala do tematów na forum o kowalstwie oraz info, że w Gospodzie też są pomoce.
    5) Ranking wykutych itemków (najlepiej jakby w Devos się pojawił tylko dla nowego eq) z podziałem na unikaty i nie unikaty.
    6) Promowanie aktywnych kowali - za x itemków powyżej +x losowy item od kowala za free - coś w stylu za 300 rybek item (najlepiej jakby w Devos się pojawił tylko dla nowego eq).
    7) Dodanie kowala do Urkaden (można ulepszać eq od 31lv ale gdy ktoś już jest w Eliar to mu się to nie opłaca).
    8) Możliwość zamiany itemka nr 1 z itemkiem nr 2 (przy ulepszaniu)
    9) Obok prawdopodobnej zmiany bonusu dopisanie prawdopodobnego plusa itemka.
    Póki co tyle
    1) Cena powinna być w miarę wysoka. Jak chce się mieć lepszy sprzęt to koszty powinny być wyższe.
    2) Adnotacja nicku twórcy tylko dla przedmiotów +8 i +9
    3) Bonusy, które już są w zupełności wystarczą.
    4) Przydałoby się nowicjuszom - w przyszłości mniej pytań na forum.
    5) Zbędne. Gdyby coś takiego byłoby wprowadzone to osoby z czołówki dostawałyby różne dziwne wiadomości.
    6) Nagrodą samą w sobie jest lepszy bonus.
    7) Przydatne. Urkaden powinno zatrudnić kowala .
    8) Przydatne, jeśli posiadamy dużą ilość przedmiotów.
    9) Jestem na tak.

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    [...] 10) Z unikatowego potworka wypada jakiś surowiec, który w połączeniu z eq z plusem sprawia, że nie niszczy się ono lub zużywa się dużo wolniej.
    10) Tylko gdyby zostało wycofane łączenie przedmiotów. Dzięki takiemu specjalnemu surowcu moglibyśmy ulepszyć ekwipunek do +5.
    Ostatnio edytowane przez Vitae Fons ; 27-02-2013 o 21:25

  2. #17
    Zmiany nie są konieczne ,hajs się zgadza ,więc wszelkie propozycje urozmaicenia gry oraz ulepszenia pvp zgłaszajcie po wakacjach.


    zamykam.

  3. #18
    Pirrat
    Konto usunięte
    1. Częściowo na tak, unikaty muszą kosztować dużo.
    2. Na nie, tworzenie masy przedmiotów przypisanych graczom, nie wiem co miało, by na celu, chyba szpanowanie, że to ja zrobiłem i wytykanie osobie, która kupiła, przed innych, że jest gorsza.
    3. Na nie, jest masa przedmiotów dająca statusy, więcej nie potrzeba.
    4. Na tak, chociaż ingeruję w fabułę, która nam daje informacje o tym.
    5. Na nie, znowu ktoś chce się dowartościować, poza tym niektórzy gracze nie chcą ujawniać co mają - nie chodzi mi, że nick się pojawi, ale że ich item będzie tam figurował.
    6. Na nie, to że ktoś ma hobby nie znaczy, że jest lepszy.
    7. Na tak.
    8. Trochę dziwne moim zdaniem, więc nie wiem do końca.
    9. Kalkulator też musi mieć pracę, nie róbmy gry dla debili, którzy nie umieją liczyć do 40%, poza tym można się zapytać "ekspertów".
    10. Nikt nie każe expić, respić w najlepszym eq - wystarcz bić mniejszą grupę w zwykłym eq i na + znacznie się wychodzi niż bijąc lepszą w najlepszym eq.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 01-03-2013 o 15:11

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    10. Nikt nie każe expić, respić w najlepszym eq.
    Lol, no to po co w takim razie ulepszanie? Chyba po to, żeby łatwiej się grało, a nie całe złoto przeznaczało na naprawę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •