Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Nowy NPC (przerzucanie złota, eq)

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59

    Nowy NPC (przerzucanie złota, eq)

    Z racji tego, iż wiele osób kombinuje co zrobić z depozytem aby przerzucać kase/przedmioty na inne postacie można by wprowadzić w każdym mieście nowego NPC "Chłopiec na posyłki". Jako młoda postać nie zna jeszcze wartości pieniądza i zgadzałby się oddać przekazane mu pieniądze bądź przedmioty za cukierki, które znalazły by praktyczne zastosowanie Oczywiście NPC nie jest skończonym idiotą i tanio swoich usług nie sprzeda. Za 10 cukierków zgodziłby się przenieść do 5 przedmiotów i określoną ilość złota (administracja powinna wymyślić jakiś sensowny warunek/zależność) na inną postać znajdującą się na koncie osoby korzystającej z tej usługi.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    To jest takie dziwne, że aż genialne

    Dobry pomysł.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2011
    Postów
    162
    Ciekawy pomysł. Jak najbardziej na TAK!

  4. #4
    Użytkownik Avatar Salina
    Dołączył
    31-08-2012
    Postów
    33
    podoba mi się ten pomysł ;D

    jestem za

  5. #5
    Nikon
    Konto usunięte
    Lepiej wprowadzić możliwość przerzucenia eq za kasę. Koszt zależał by od np. poziomu itemka. Jakiś limit dzienny wprowadzić przesyłu + możliwość przesyłu golda.

  6. #6
    Shunsui
    Konto usunięte
    Eee tam czarnulka z jakąś matematyką/goldem wyjeżdżasz,CUKSY CZAISZ TO? CUKSY!Propozycja genialna sam posiadam sporo cukierków,jak najbardziej na TAK

  7. #7
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Nie długo to cukierki tylko za mfy będzie można kupić.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59
    Za kasę możesz z pomocą kumpla płacąc prowizje przerzucać, a z cukierkami sprawa ma się w ten sposób, ze nowa dostawa na drugą postać będzie po 10 dniach, co ograniczy oddawanie co chwila kasy na postać bankową. Oczywiście znajdą się gracze, którzy już cukierków nazbierali, ale myślę, że szybko by się skończyły i stały by się cennym nabytkiem

  9. #9
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Z tego co wiem w planach jest wprowadzenie depozytu wspólnego dla wszystkich postaci na 1 koncie.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Idealny pomysł jestem na tak

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Depozyt będzie zmieniany, będą funkcje ułatwiające zarządzanie "majątkiem" wszystkich postaci danego usera. Kiedyś.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •