Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Wkurzająca prowizja.

  1. #1
    pirlo
    Konto usunięte

    Wkurzająca prowizja.

    Hej, ostatnio wkurzyła mnie jedna rzecz straszna prowizja, chciałem przerzucić dużą ilość złota i odjęło mi sporo kasy ponad 150k , dla mniejszych poziomów graczy to dużo chciałbym aby usunięcie prowizji, ale to mi się mniej podoba lub wprowadzenie wspólny depozyt dla naszych postaci wiem, że już to było, ale nie mogę odnaleźć tego tematu.
    Co wy o tym myślicie?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Myślę, że trzeba zamknąć ten temat bo zmniejszenia prowizji nie będzie a wspólny depozyt też nie - jedynie drużynowy w odległej przyszłości.

  3. #3
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    zwiększyć prowizje do 23%

  4. #4
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Ale tylko dla złota, ew. zdolności (odbieranie gwiazdek?), zaś dla przedmiotów, zwłaszcza z plusami zmniejszyć. (vat na materiały budowlane jest zbyt wysoki)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Na nie , mnie prowizja nie wkurza.

  6. #6
    Prowizja nie zostanie zniesiona. Jednak na kiedyś było zapowiedziane przesyłanie wiadomości z paczką, która ma trafiać do depozytu, wtenczas mniejszymi kosztami będzie można przesłać coś na inne swoje postacie.
    Poza tym polecam zgadać się z kimś i zrobić tak, że oboje przesyłacie kasę na swoje inne postacie - pozwoli to na zmniejszenie prowizji tylko do 10%.

    Zamykam i przenoszę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •