Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Specjalny Gem Expa

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74

    Specjalny Gem Expa

    Siemasz oto i moja propka, wiem że w metinie jest pierścień który zwiększa nam dostawany Exp za mobby i mini bossy i boossy itd. Otóż czemu w mfo nie można by wprowadzić czegoś takiego jak "Gem Expa". Dany Gem zwiększałby nam dostawany Exp na start tak jakoś np. 25% może 30%. Możliwość nabycia gemu to zakup go przez MM koszt sam nw. na start to tak gdzieś z 50MM później można by go zwiększyć zmniejszyć lub zostawić. Po co nam taki Gem?? Jak to po co żeby prędzej lvl bić i by noł-lajfy które tracą po 100MM'ów na oty wydały też coś na Gemy .

    I tak wiem że bd na nie, bo napisał to ktoś mało znany na tym forum. Ale wiecie co Mi to zwisa

    Pozdro Dżebu

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    1. To nie mymafia, nie ma tutaj MM.
    2. Kupowanie przewagi za mf nie godzi się z tą grą. To także nie metin.

  3. #3
    MagPvP
    Konto usunięte
    [QUOTE=Dżebulaaf;128654]Siemasz oto i moja propka, wiem że w metinie jest pierścień który zwiększa nam dostawany Exp za mobby i mini bossy i boossy itd. Otóż czemu w mfo nie można by wprowadzić czegoś takiego jak "Gem Expa". Dany Gem zwiększałby nam dostawany Exp na start tak jakoś np. 25% może 30%. Możliwość nabycia gemu to zakup go przez MM koszt sam nw. na start to tak gdzieś z 50MM później można by go zwiększyć zmniejszyć lub zostawić. [B]Po co nam taki Gem?? Jak to po co żeby prędzej lvl bić i by noł-lajfy które tracą po 100MM'ów na oty wydały też coś na Gemy .

    [I][U]I tak wiem że bd na nie, bo napisał to ktoś mało znany na tym forum. Ale wiecie co Mi to zwisa
    no tak ale poco to??? gra będzie nudniejsza w minute mamy 30 lv i ptaszysko na 50 lv??? a po 2. Antybristler ma racje to nie mymafia tylko mfo
    :P1

  4. #4
    WaszkomenII, jak już cytujesz, to może najpierw przeczytaj na internecie, jak to się robi... Pomijając już fakt, że Twój post to ewidentny spam -.- Wracając do tematu, to można by coś takiego wprowadzić, ale na pewno nie zaczynając od 25-30% na start, bo potem to by do 100%+ dojechało (można by zacząć od 2-3%, 5% to już górna granica)... To po pierwsze, a po drugie taki gem powinien odejmować jednocześnie złoto/AP/ewentualnie zwiększać potrzebną energię na walki z potworami x2. Coś za coś, żeby nie było tak, że kto ma taki gem, bo go stać, to zrobi kilkanaście poziomów różnicy i to na limicie poziomu.
    Ostatnio edytowane przez Olgierd von Everec ; 26-01-2013 o 20:37

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    Jest coś takiego, widziałem. Dodaje 10%expa, ale zabiera 10%golda.

  6. #6
    Rekin
    Konto usunięte
    10% to i tak dużo

    Przecierz można kupować ruchy za mf to po co jakieś gemy, toi by bylo za mocne ulatwienie. Potrzebujesz szybko dobic jakis lewel bo ci brakuje na bossa np mozesz kupic ruchy i szybciej podexpic, ale gem to przesada.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2011
    Postów
    41
    Ja spodziewam się, że taki gem gdzieś jest w planach ojca gry :3 Ale nie będzie pewnie zwiększał o wiele % no i będzie od wysokiego lvlu :3 Och Panie administratorze, jak ja pana dobrze znam/nie znam/ciastko.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Taki gem powinien być od dużego poziomu (np. 80) gdzie, liczba slotów z gemów będzie już spora i EXPIENIE z takimi gemami będzie bardzo wskazane.

  9. #9
    Kapitan Afryka
    Konto usunięte
    Gem exp'a to nawet dobry pomysł ale na troche innych zasadach:
    1.Można go kupić za G. Według mnie nie sprawiedliwe by było jakby był dostępny tylko za MF bo po co skoro może być za złoto i wszyscy będą zadowoleni.
    2.Powinien on zajmować w ekwipunku więcej slotów.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    o ile się domyślam to gemy zawsze były, są i raczej pozostaną jednoslotowe wystarczy kliknąć w dany gem - nie ma żadnej informacji odnośnie zajmowanych slotów

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Kapitan Afryka Zobacz post
    Gem exp'a to nawet dobry pomysł ale na troche innych zasadach:
    1.Można go kupić za G. Według mnie nie sprawiedliwe by było jakby był dostępny tylko za MF bo po co skoro może być za złoto i wszyscy będą zadowoleni.
    2.Powinien on zajmować w ekwipunku więcej slotów.
    1. Dostępny jak każdy inny gem - z trudnego questu, a nie za złoto czy MF.
    2. Gemom nie są potrzebne sloty, wystarczy dobrze wybrać statystyki pojedynczego gemu i liczbę gwiazdek.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    taki gem powinien redukować exp otrzymywany z mobów do 5%
    czyli byłby przydatny od 52lvla kiedy to exp z mobów to 2,5%

  13. #13
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Chodzi ci o to żeby na 52 lvl dostawać tyle samo doświadczenia co na 51?

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Na razie nie ma w planach takiego gemu. Jeśli powstanie to będzie na zasadzie +exp, -coś innego

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    +50% exp, -50% energii

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •