Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Zmiana limitu punktów rankingowych przy otrzymywaniu żetonów

  1. #1
    Zenobia
    Konto usunięte

    Zmiana limitu punktów rankingowych przy otrzymywaniu żetonów

    Witam, nie wiem gdzie to napisać, ale może tu będzie akuratnie. Dziś miałam taką chorą sytuację że zostałam zmuszona do manualnej bójki rankingowej czy jak to się nazywa.
    https://mfo3.pl/r/116794882

    Poszło w niej mnóstwo mikstur i innych bajerów po obu stronach. Przegrany dostał 25 żetonów, a ja jako że wygrałam nie dostałam nic. Więc jemu się to zwróciło, a ja jestem stratna. Przecież to jest najnormalniej w świecie chore. Zostałam ukarana tylko za to, że się bić nie lubię i nie atakuję wszędzie gdzie tylko popadnie słabszych.

    Taki oto komunikat był po mojej stronie: Aby zdobyć Żeton musisz mieć więcej niż 260 punktów rankingowych

    Super, więc skoro i tak było wiadomo, że nie spełniam tego limitu, dlaczego w ogóle doszło do walki na takich warunkach ? Nie wspomnę o tym, że sama walka trwała przynajmniej pół godziny. I na co to wszystko ?

    Więc ponieważ lubię gry robione z głową, to wnioskuję o jakieś sensowne obniżenie tego limitu, właśnie ze względu na osoby które się mało biją.
    Albo uniemożliwienie w ogóle bójki rankingowej, gdy strona zaatakowana nie spełnia tego chorego limitu. Skoro i tak wiadomo, że nic nie dostanie, to po co ma walczyć ? Gdybym na starcie zobaczyła taki komunikat, że i tak nic nie zdobędę z miejsca bym się poddała, zamiast tracić swój czas.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    Jestem za Chociaż też nie walcze

  3. #3
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Celem Mfo chyba od początku istnienia było pvp. Więc po co te płacze?
    I że Ty nie spełniasz warunków to dlaczego atakujący który je spełnia ma nie dostać Żetonów za Ciebie ? Powiadasz że lubisz gry robione z głową, to powinnaś zrozumieć tu zasady panujące. Wystarczy ruszyć głową.
    Ostatnio edytowane przez El Fortuno ; 25-01-2013 o 16:42 Powód: Bo weekend

  4. #4
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Celem Mfo chyba od początku istnienia było pvp. Więc po co te płacze?
    Płacze są o to jak nie zrozumiałeś treści pierwszego posta, że przegrany w tej walce dostaje żetony a wygrany nie dostaje nic.
    No chyba, że celem Mfo jest wynagradzanie przegranych kosztem wygranych.

    Więc niech sobie te pvp będą, ale chce mieć prawo jako strona, która i tak nie ma co liczyć na żadne żetony stosownego komunikatu na początku i możliwości odrzucenia takiej walki. A jeśli takiej możliwości nie ma i system nakazuje mi walczyć, to niech chociaż będzie za to jakaś nagroda. Bo teraz to wygląda tak, że dwoje wykonuje tą samą pracę, a ten co ja wykonał lepiej to nie dostaje za to żadnej zapłaty.
    Ostatnio edytowane przez Zenobia ; 25-01-2013 o 16:49

  5. #5
    El Fortuno
    Konto usunięte
    To teraz wiesz że trzeba mieć 260, chyba że nadal dla Ciebie to za dużo? Przegrany dostał 25 Żetonów za walkę z Tobą a Ty nie Byłaś nawet w limicie, coś za dużo.

  6. #6
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    I że Ty nie spełniasz warunków to dlaczego atakujący który je spełnia ma nie dostać Żetonów za Ciebie ? Powiadasz że lubisz gry robione z głową, to powinnaś zrozumieć tu zasady panujące. Wystarczy ruszyć głową.
    Ruszyłam i nadal nie rozumiem. Za co ma dostać ? Za swoją nieporadność ? 2 razy mu tyłek skopałam, raz na auto, a drugi raz manualnie.
    Więc to chyba raczej nie za mnie dostał, tylko za tych cieniaków, których kiedyś bił i mu ten ranking nabili sama nie wiem jakim cudem

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Odkąd możliwość farmienia żetonów została ograniczona można znieść ten limit.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Zawsze można to zrobić symetrycznie - żetony tylko wtedy, gdy obie strony mogą zyskać.


    Przegrany dostał 25 Żetonów za walkę z Tobą a Ty nie Byłaś nawet w limicie, coś za dużo.
    zapewne za tyle zużył miksów.

  9. #9
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Absolutnie nie.
    Na żetony trzeba zasłużyć, próg x2 to i tak mało.
    Celem gry jest PvP, a co za tym idzie walki rankingowe.
    jeśli ktoś nie walczy to jego problem ,gdy zostanie przez kogoś złapany.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  10. #10
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Celem Mfo chyba od początku istnienia było pvp.
    Mylisz się. A może to ja się mylę.
    W każdym razie nigdzie o takim celu nie słyszałem.
    Gdyby taki był cel MFO, to byłbym pierwszą osobą, która zrezygnowałaby z gry.

    Wydawało mi się, że MFO ma pogodzić grę PvP z grą PvE.
    I taki chyba powinien być cel.

    Ja nie mam nic przeciwko graczom PvP.
    W zamian oczekiwałbym odrobiny tolerancji. Oprócz graczy PvP, są osoby grające tylko (lub głównie) PvE.

    Pisałem już wielokrotnie:
    Każdy wybiera taki styl gry jaki mu sprawia najwięcej przyjemności.

    I wszystko da się ze sobą pogodzić .

  11. #11
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Absolutnie nie.
    Na żetony trzeba zasłużyć, próg x2 to i tak mało.
    Celem gry jest PvP, a co za tym idzie walki rankingowe.
    jeśli ktoś nie walczy to jego problem ,gdy zostanie przez kogoś złapany.
    celem gry jest fabuła a nie jakieś durne pvp

    trzeba sobie zasłużyć ? Proszę bardzo. Tylko wyjaśnij mi czym się przegrany w tych walkach zasłużył ? Bo jak dla mnie to niczym.

    Po prostu od teraz takie walki rankingowe z miejsca będę poddawać, skoro i tak żadne koszty mi się nie zwrócą i g*wno dostaniecie a nie jakieś żetony

  12. #12
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    tak ale twój przeciwnik też w pierwszych walka nie dostawała żetonów nie tylko ty .

  13. #13
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    celem gry jest fabuła a nie jakieś durne pvp
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •