Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Złoty Pył

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74

    Złoty Pył

    Cześć
    Otóż w grze mamy tylko 2 pyły teleportacyjne:
    -Błękityny który uaktywnia Teleport na jeden raz.
    -Srebrny Który uaktywnia Teleport na stałe.

    Proponuję dodać 3 O nazwię "Złoty Pył" Wyglądałby tak jak pył ale miałby on kolor złoty, co by on nam dawał? Po co nam taki? Przecież są już 2 i to wystarczy. Owszem te wszystkie argumenty są słuszne, jednak taki złoty pył zezwalałby nam na Teleportacje natychmiastową z Każdego miejsca/lub na postawienie sobie naszego prywatnego Teleportu.

    Działanie Teleportu <Jeżeli Teleport by miał być wybranym>:
    "zżerałby" nam tak gdzieś o połowę więcej energii na Teleportacje niż zwykłe teleporty.

    Działanie Pyłu:
    Zjadałby nam 10 Energii, i teleportował wyłącznie do teleportów [3 najbliższych] Szukało by 3 najbliższych i pokazywało tylko aktywne w przypadku braku blisko aktywnych 3 teleportów Pył mógłby być użyty ponownie dopiero za 48:00h

    Czemuż nam takie coś?
    Owszem wiele argumentów mówi o tym że ten pomysł nie ma uzasadnienia/jest spalony, niedopracowany.
    jednak oto i plusy tego "Projektu"
    +teleportacja zawszę możliwa skąd chcesz i kiedy chcesz.
    +nie trzeba isć aż do miasta/ najbliższego Aktywnego Teleportu by się teleportować.
    +Jeżeli gonią cię moby bo chcą sobie powalczyć a ty nie masz humoru możesz im uciec

    Ważne Zastrzeżenia:
    Dany pył nie działał by na różnego rodzaju Eventach, w trakcie walk, oraz minigrach? <O ile istnieją> No nic to by było na tyle z mojej strony, zapraszam do oceniania ew. Poprawiania/pisania nowych zamienników.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    na nie. ze wzgledu na ostatni (jak to określił pewien klasyk )"plus ujemny" ;p

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Ale o co chodzi o Uciekanie przed mobami/nobami? to było dane Humorystycznie ale na pewno parę osób by o tak wykorzystywało.
    Oj nie wypisałem skąd by dropił, więc on by dropił z mocniejszych minibossów oraz też i boosów <a z Thangara Na pewno>

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Thanarga!* Ja pierniczę, co Wy macie z tym "Thangarem"?
    Co do propozycji to jestem na nie, gdyż obecna liczba teleportów jest wystarczająca.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Jak ma wypadać z Thanarga to czemu nie? I tak pewnie przez te 20 lat zapomnimy o tym.

  6. #6
    tymon
    Konto usunięte
    Popieram wersję qwikera. Z tahanaraganga by się dropił wyłącznie

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dżebulaaf Zobacz post
    Działanie Teleportu Jeżeli Teleport by miał być wybranym
    "zżerałby" nam tak gdzieś o połowę więcej energii na Teleportacje niż zwykłe teleporty
    Połowa więcej to 7,5 energii.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Połowa więcej to 7,5 energii.
    owszem Gratuluję idealych obliczeń, choć można by i to zmienić tak jak na to teraz patrzę że mógłby gdzie niegdzie jeść te mniej eny a gdzie niegdzie jeść jej wiecej nawet niż 150% <PS. wiem że to by wtedy wynosiło 12,5 Eny, nie musisz się znów brać za notatki i obliczenia.>

    Paczajta Naumiałem się i poprawiłem wyraz muszisz oj i znuf bląd :C
    Ostatnio edytowane przez Dżebulaaf ; 21-01-2013 o 23:05 Powód: Liderufka

  9. #9
    tymon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dżebulaaf Zobacz post
    nie muszirz się znów brać za notatki i obliczenia.>

    W ogule nie muszirz... lepjei zostaf to montszejrzym xD

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał Dżebulaaf Zobacz post
    owszem Gratuluję idealych obliczeń, choć można by i to zmienić tak jak na to teraz patrzę że mógłby gdzie niegdzie jeść te mniej eny a gdzie niegdzie jeść jej wiecej nawet niż 150% <PS. wiem że to by wtedy wynosiło 12,5 Eny, nie muszirz się znów brać za notatki i obliczenia.>
    Co to znaczy?

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    muszirz- tutaj było to podkreślenie jaki wzrok mają osoby na tym forum, oraz jaką znajomość ortografii a co niektórzy również Matematyki. A tak na serio to ni wiem jak o napisać bo jak bym nie napisał to mi podkreśla :C

  12. #12
    tymon
    Konto usunięte
    Każda forma jest błędna... A swoją drogą, to polecam poprosić rodziców o słownik, bo "musisz" nadrobić zaległości.

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No kurde w matematyce, którą ja znam 150% z 5 to 5+0,5x5=7,5.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    No kurde w matematyce, którą ja znam 150% z 5 to 5+0,5x5=7,5.
    Bo cała nasza matematyka to jeden wielki błąd. Nasz kolega wymyślił nową, gdzie można dzielić przez 0.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Test man
    Dołączył
    13-09-2012
    Postów
    76
    Zdecydowanie na nie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •