Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Punkty mf

  1. #1
    Dervera
    Konto usunięte

    Punkty mf

    Proponuje, aby uzytkownicy mogli przesylac sobie rowniez punkty MF. (a nie kupowac ich wylacznie na targu) Dzieki temu moznaby sprawic komus prezent.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Kiedyś była możliwa wymiana mf przez handel, lecz powodowało to zbyt dużą ilość oszustw.

  3. #3
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Kiedyś była możliwa wymiana mf przez handel, lecz powodowało to zbyt dużą ilość oszustw.
    teraz jest wiecej oszustw niż kiedyś typu (daj kase podam kod na mf)

  4. #4
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Znowu taki temat , takich tematów jest setki i to się nie zmieni.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Jest dobrze tak jak jest i git.

  6. #6
    Ślimak
    Konto usunięte
    Jestem za prezentem pkt.mf Takie sprzedaże są za drogie, a tu cena będzie niezależna. Żeby nie robić konkurencji targowi będzie sporo oszustw

  7. #7
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Hahaha Nie wierze jaka zajebista jesteś, już prezenty w MajFantasi chesz mi sprawiać, przestań bo sie jeszcze zakocham.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #8
    Dervera
    Konto usunięte
    Oczywiscie, ze to o Tobie pomyslalam <3

  9. #9
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533


    Oczywiście jestem na tak, super propozycja - jeśli o chodzi o prezenty, ale wcale nie musi to być w formie MFów.
    Lepsza byłaby możliwość kupna prezentów właśnie za MF z możliwością słania ich nie poprzez handel oraz z wyborem opcji : "anonimowo"
    P.S Słałbym Ci piękne upominki

    Ale chyba inny jest cel twojej propozycji. Możliwe że proponuję teraz zupełnie coś innego.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 19-01-2013 o 17:39
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  10. #10
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    O Boże, nie mogę tego czytać, rzygam tęczą.

  11. #11
    Dervera
    Konto usunięte
    Ojj jak wszyscy mnie kochacie..

  12. #12
    Nie będziemy wracali do rozwiązań które się nie sprawdziły.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •