Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 90

Temat: Wojownik - ile MP?

  1. #76
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    Magiczny pierścień dodaje +16mp i +6 obr mag.

  2. #77
    mnietuniema
    Konto usunięte
    A ja tak "trochę nie na temat". Choć jeśli będą zdolności (czary?!) to i też będzie o czym dyskutować w temacie o mp. Już dawno proponowałem by była jakaś premia za aktywne expienie, albo jak kto woli - kara dla tych co stoją w miejscu. Można to połączyć z pewnym deficytem zwojów zdolności/czarów - bo kto powiedział, że i woj nie może czarować (różnica jest konkretna - celność). Już gdzieś tu czytałem, że brakuje itemków typu skóra dzika. Choćby do kolekcjonowania. Ale nie tylko. Proponowałbym, żeby co ileśtam potworków coś z nich wypadało (ale w miarę regularnie - nie tak jak pojawia się wazonik), i żeby te dropy można było wymieniać na zdolności. Nie na zwoje - bo te można sprzedać, ale na niezbywalne zdolności (same itemki też nie nadawałyby się do sprzedaży).

  3. #78
    The End
    Konto usunięte
    O! Mnietuniema masz punkcik reputacji ode mnie. Popieram:
    Proponowałbym, żeby co ileśtam potworków coś z nich wypadało (ale w miarę regularnie - nie tak jak pojawia się wazonik), i żeby te dropy można było wymieniać na zdolności. Nie na zwoje - bo te można sprzedać, ale na niezbywalne zdolności (same itemki też nie nadawałyby się do sprzedaży).
    Faktycznie offtop, ale dobrze ze napisaleś. Dobry pomysl.

  4. #79
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up 2up
    Ale patrzcie, teraz mamy blokade lv i każdy by sobie zdobył wszystkie możliwe zdolności.
    Czy to dobry pomysł?
    Bo na pvp czasami się przydaje jak zaskoczymy przeciwnika jakąś fajną, rzadką zdolnością.

  5. #80
    The End
    Konto usunięte
    Dlaczego nie? I tak wszyscy w koncu zdobęda pelny komplet uzytecznych zdolnosci. Kupujac zdolnosci za przedmioty z potworów moznaby wprowadzic pewną losowość w zdolnościach to znaczy że oprócz iluś tam standardowych czasem ktoś miałby mozliwośc kupienia czegoś unikatowego, oczywiście po relatywnie bardzo wysokiej cenie. Wtedy to dopiero można by zaskoczyć przeciwnika. Bo na targu nikt by nie sprawdził jej więc dopiero zetknąć gracz mógłby się z nią w pvp.
    Troche offtop powstał.

    Cały czas czekam na wypowiedź kogoś o przydatności pomyślności dla maga. No i na odpowiedź Tomiego czy wrzuci krytyczny
    Tomi btw masz piekną różdżkę wymyślona w odpowiednim dziale. A moją propozycje znasz

  6. #81
    Snake
    Konto usunięte
    Po co wam tyle zdolności na 30 lv.... Potem co będą wymyślać, 100 lv masz z 50 skili w plecaku....
    Ja już teraz mam 17 zdolności i to nie wszystkie.... sry za oftop

  7. #82
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Just FoD Zobacz post
    O! Mnietuniema masz punkcik reputacji ode mnie. Popieram:
    Faktycznie offtop, ale dobrze ze napisaleś. Dobry pomysl.
    No nie wiem czy naprawdę nie na temat - bo tak pośrednio o balansowanie mp/cen zdolności i mi chodzi, ale dla jasności sprawy rozwinąłem wątek tu:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...4467#post14467

    p.s.
    thx

  8. #83
    Sunflora
    Konto usunięte
    Ja już teraz mam 17 zdolności i to nie wszystkie.... sry za oftop
    Powiedz których używasz na bossy / GKG ? na pewno nie siedemnastu
    Gracz wybiera umiejętność jaka mu jest potrzebna
    Ja sam osobiście używam tylko 4

  9. #84
    Snake
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Denifae Zobacz post
    Powiedz których używasz na bossy / GKG ? na pewno nie siedemnastu
    Gracz wybiera umiejętność jaka mu jest potrzebna
    Ja sam osobiście używam tylko 4
    Mówie ogółem

  10. #85
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ja osobiście używam tylko 6 zdolności:
    -leczenie 1
    -leczenie 2
    -mega leczenie
    -ożywienie
    -drenaż
    -trujący pocisk

    oczywiście odpowiednio ubrane na bossy drużynowe, i na pvp.

  11. #86
    The End
    Konto usunięte
    Zatem łapki w góre i głosujemy na nastepujacy pakiet poprawek:
    1. Wprowadzenie krtycznego ciosu
    2. Wprowadzenie wyczekiwanej 2 różdżki ( Kolcza różdżka zaproponowana przez beliara jest idealna. Dodam tylko, że byłaby na 30 lvl, standardowy atak mag,p i sloty a zdolność wyglądałaby tak, że za każdy atak fizyczny na użytkownika przeciwnik ponosiłby karę w wysokości 5% maks hp. Czyli parafrazując dokładnie to co miał topór na 20 lvl. Ciekawie prezentowałaby się walka Kolcza vs Gryfia bo jastrzębia vs gryfia to śmiechu warte )
    3. Zwiększenie skuteczności pomyślności ,refleksu i precyzji do 6 tur na 1*.

    Kto jest za? Poprawki są zbalansowane pod kątem pvp i wzmacniają obie klasy więc bez płaczu, że woj nagle będzie OP albo że mag się zrobi antywojem de facto.

  12. #87
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,751
    Cytat Napisał Just FoD Zobacz post
    Zatem łapki w góre i głosujemy na nastepujacy pakiet poprawek:
    1. Wprowadzenie krtycznego ciosu
    2. Wprowadzenie wyczekiwanej 2 różdżki ( Kolcza różdżka zaproponowana przez beliara jest idealna. Dodam tylko, że byłaby na 30 lvl, standardowy atak mag,p i sloty a zdolność wyglądałaby tak, że za każdy atak fizyczny na użytkownika przeciwnik ponosiłby karę w wysokości 5% maks hp. Czyli parafrazując dokładnie to co miał topór na 20 lvl. Ciekawie prezentowałaby się walka Kolcza vs Gryfia bo jastrzębia vs gryfia to śmiechu warte )
    3. Zwiększenie skuteczności pomyślności ,refleksu i precyzji do 6 tur na 1*.

    Kto jest za? Poprawki są zbalansowane pod kątem pvp i wzmacniają obie klasy więc bez płaczu, że woj nagle będzie OP albo że mag się zrobi antywojem de facto.
    widzę, FoD, że niezły tu lobbing urządzasz ;]
    Zmiany będą w tym kierunku, do takiej różdżki potrzebne są jeszcze modyfikacje w edytorze itemków + mam rozgrzebane inne zmiany, więc to musi trochę poczekać.

  13. #88
    The End
    Konto usunięte
    Nie ma sprawy, niech poczeka. Tylko wprowadź to przed upem i to na pewien okres, żeby gracze mogli sprawdzic roznice w pvp. Milknę i czekam na informacje o postepach i przewidywanej dacie wprowadzenia

    P.S Dzięki za odpowiedź na pw

  14. #89
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,751
    Cytat Napisał Just FoD Zobacz post
    Nie ma sprawy, niech poczeka. Tylko wprowadź to przed upem i to na pewien okres, żeby gracze mogli sprawdzic roznice w pvp. Milknę i czekam na informacje o postepach i przewidywanej dacie wprowadzenia

    P.S Dzięki za odpowiedź na pw
    tak, to będzie na pewno przed upem

  15. #90
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    To może do tego czasu zwiększyć trochę drop gryfiej?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •