Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Temat: Wojownik - ile MP?

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746

    Wojownik - ile MP?

    Mam takie pytanie do wojowników:
    Ile MP zazwyczaj macie? Chodzi mi dokładnie o to, od czego to uzależniacie - np. żeby mieć na 2 leczenia czy jakoś inaczej?
    Potrzebne mi do prac nad pewnymi zmianami, które szykuję ;]

  2. #2
    Hmm. Zazwyczaj 30 mp. Starcza na ozywienie i na leczenie.

  3. #3
    The End
    Konto usunięte
    Przy 30 lvl standardem będzie 48-50 mp. Przetestowałem to. Najbardziej optymalna liczba. Dla walk teamowych może ewentualnie podskoczyć do 60.
    Temat do zamknięcia, FoD się kłania.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Ja w bazowych mam 16 w MP czyli łącznie 32 bez dodatków z ekwipunku.
    Mogę użyć 2 razy leczenia po 16 MP, ożywienia za 30, mega leczenia za 29,pomyślność za 30 itd.
    Z magicznym pierścieniem mam 48 dzięki któremu mogę używać zdolności na wyższych gwiazdkach.

  5. #5
    31 MP mam na 24 lv , tak to bym miał 20 gdyby nie magiczny krzyżyk , a co do leczenia do **** woj się wyleczy od 20 lv spokojnie.

    Używam leczenia i ożywienia na **

  6. #6
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Na 30lv chyba najlepiej mieć 50mp z uwagi na to że niektóre zdolności kosztują właśnie taką ilość many.
    Można też użyć leczenia 5* 2 razy.

    20lv 32-34 many
    30lv 50 many

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Chodzi mi przede wszystkim o zależność z leczeniem - macie MP na jedno leczenie (bez uzupełniania many) czy raczej na dwa? Głównie o PvP pytam.

  8. #8
    Co do PvP to nie wiem, bo nie walczę. Natomiast jeśli chodzi o PvE to początkowo miałem 24 MP (na jedno użycie Leczenie 1 *****). Bawiąc się z Wywką dorzuciłem kolejne parę pkt, żeby starczyło na Mega Leczenie 1 ** i Ożywienie ** (30 MP).

    Tak się teraz zastanawiam, że biorąc pod uwagę otrzymywane ciosy, w PvP może nie opłacać się mieć MP tylko na jedno leczenie. Na doładowanie MP i uleczenie się traci się dwie tury, w tym czasie otrzymuje się pewnie obrażenia przewyższające uzyskane w ten sposób leczenie. Podwajając ilość MP (dodatkowe 10-15 pkt statystyk - to byłoby pewnie tyle, ile daje Mag, bo resztę ma z broni, czyli całkiem sporo, jak na Wojownika), traciłoby się tyle samo tur na ładowanie MP, ale starczałoby to na sześć leczeń (3x Leczenie 1 i 3x Leczenie 2). Trzy dodatkowe leczenia (ile to, nieco ponad 3k HP?) to chyba lepszy wybór, niż 1-2 double czy nieco większa obrona czy atak...

  9. #9
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Co do PvP to nie wiem, bo nie walczę. Natomiast jeśli chodzi o PvE to początkowo miałem 24 MP (na jedno użycie Leczenie 1 *****). Bawiąc się z Wywką dorzuciłem kolejne parę pkt, żeby starczyło na Mega Leczenie 1 ** i Ożywienie ** (30 MP).
    Ja niestety nie zwiększałbym mp bardziej niż do etapu 30 MP, gdyż zbyt dużo pkt statystyk trzeba byłoby na to poświęcić.

  10. #10
    QSQ
    Konto usunięte
    32 MP + 18MP z pierścienia na 30 lvl.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Miałem 32 (2 leczenia 3*, ożywienie 2*, mega 2*). Na 28 dodałem 2 ptk w mp i mam 36 (ożywienie 3*, mega 3*, leczenie 4* i 3*)

  12. #12
    BilonTHC
    Konto usunięte
    Do pvp 50 mp najlepiej na 30 lv, Drenaż + leczenie na 4* dobre połączenie ,no i jeszcze bryzę można.
    Jaki magiczny pierścień?

  13. #13
    HappY NeW YeaR
    Konto usunięte
    32 mp

  14. #14
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @QSQ
    Ten pierścień nie daje przypadkiem 16 mp?
    No chyba że masz egzemplarz z +.


    @topic
    Ale pamiętajcie że na 30lv mamy już do użycia 2 rodzaje miksów odnowienia które uleczą nam całą manę (wojowi).
    Więc jak chce się używać manę tylko do leczeń, to spokojnie starczy 24mp.

  15. #15
    Coni
    Konto usunięte
    32 MP, choć żałuję, że nie dałem 34MP. Oczywiście jest to kpiną, że wojownik musi dawać tyle prawie samo punktów do MP co mag (mało dają - bonus z różdżki). Zdolności - niby większość dla wojów, ale kto ich będzie używać? Leczenie 2? Poczekajmy aż magowie wbiją je na 5* i już mają 3x więcej leczeń (mocnych leczeń). Jak dla mnie wojownik musi za dużo dać w MP albo mag za mało. Do tego jeszcze wojownik nie może zapominać o statystyce szczęście w porównaniu do maga.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •