Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Limit Lvl-owy bicia mini bossów

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2012
    Postów
    59

    Limit Lvl-owy bicia mini bossów

    Proponuje aby wprowadzić limit 9lvl na ubicie własnego i 19 na pomoc w ubiciu czyjegoś mini bossa. Co o tym sądzicie???

  2. #2
    W jakim celu ma być ten limit?
    W każdym razie nie.

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    jezu wezcie sie z tymi limitami nigdzie sie nie da wejsc bo wszędzie npc jakis dla niedorąbanych stoi i zyc nie daje jak ktos jest slaby do niezależnie od levla sobie nie poradzi... poza tym na tygrysa przed 12 nie pojdziesz bo ograniczyli gracjanem a pomocy nie musisz akceptowac jak ci sie lev nie podoba... to nie igrzyska by dochodzil kazdy bez naszej zgody... zdecydowanie na nie
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    24
    Może i rzeczywiście psują większe lvele zabawe z mini bosami niższym lvelom , jestem za tym by ograniczyć to jakimś przedziałem lvelowym np: można bić bossów z najniższym lv mniejszym od naszego np o 20 lub 25. To by narazie nierobiło wielkiej różnicy, ale po kilku upkach to uwierzcie mi, ale ogromną, i podniosła by się cena unikatów z tych bossów...

  5. #5
    Zjarany Kondzio
    Konto usunięte
    Mi się jednak zdaje że taki limit byłby przydatny, gdyż w ten sposób gracze którzy osiągnęli maxymalny lv przed upkiem często stoją na przykład przed wywerną i sępią bicie od małych leveli, czym psują im zabawę i taka elita nie jest już dla nich groźna... . Po za tym, to gdyby taki limit wprowadzić to szybko wzrosła by cena unikatów z tych mini bossów. Jedynym uchybieniem jest to że limit nie powinien na pewno wynosić 8, lecz minimum 25.
    ps. Mój pozytywny koentaż nie jest napisay z tej przyczyny że temat napisał mój brat

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dobrze jest. Przynajmniej *mam taką nadzieję* większe levele uczą ich grać zespołowo, bo z moich obserwacji śmiem twierdzić, że większość graczy nie radziłaby sobie z wywką we własnym gronie. A nadmierne przegrane przyczyniają się do odchodzenia ludzi z gry.

    ps. Mój pozytywny koentaż nie jest napisay z tej przyczyny że temat napisał mój brat
    Dziwnie piszesz wyraz "multikonto".

  7. #7
    Zjarany Kondzio
    Konto usunięte
    Nie czepiaj się ... mam 3/4 z polskiego i jestem jeszcze gimbusem ostatni rok . wracając do tematu to no wiesz... nwm czy jest zespołowe to, że załóżmy za 2 lata 80-90lv będzie sępił na wywke. Lepiej byłoby gdyby mniejsze levele same się grupowały. I jak już wcześniej podkreśliłem to unikaty z takich elit podrożałyby, przez co więcej graczy chodziło by na wywke i zarobek by ich zmotywował do tworzenia grup i przeprowadzenia wymian

  8. #8
    Poojka
    Konto usunięte
    Na 80-90 lvl nie będzie się już pewnie opłacało bicie wywerny.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Cytat Napisał Desdemona Zobacz post
    Na 80-90 lvl nie będzie się już pewnie opłacało bicie wywerny.
    Na 80-90 lvl nie będzie się już pewnie opłacało bicie kapłana

  10. #10
    Zjarany Kondzio
    Konto usunięte
    Zawsze znajdzie się czarna owca...

  11. #11
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    no dobra ale chyba ten 90 lvl może sam złapać i ubić wywerne jak i smoka mroku

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Nie planujemy limitów, z czasem staje się to po prostu mało opłacalne, zresztą w niczym to nie szkodzi innym graczom.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •