Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: sex&gender

  1. #1

    sex&gender

    Proponuję wprowadzenie znaczka oznaczającego płeć, albo kolorku, nie wiem (np. ta pierdółka nad główką każdej postaci mogłaby mieć inny kolor lub zamiast człowieczka tam wisiałby znaczek właściwy dla płci). Trochę mnie denerwuje, że większość osób zwraca się do mnie w rodzaju męskim, bo mam nieco inny outfit niż standardowe.
    Są też osobniki łażące w stroju właściwym dla innej płci, bo tak. Wtedy mogliby sobie takim znaczkiem zasugerować swój właściwy sex&gender albo chociaż jedno z powyższych.

  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    I tak pisząc na czacie nie będą zwracać uwagi na takie "pierdółki" szczególnie jak będą pisać przez "wyszukaj online". Poza tym nie chce by mi walneli odgórnie różową ikonkę;/ Jak dla mnie niepotrzebny dodatek nawet jak nie będzie obowiązkowy.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Róż idealnie do Cb sic pasuje, więc nie wiem co masz przeciw

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W sumie czemu nie
    Chociaż zdarzyło mi się zobaczyć, że kobiety z bardzo kobiecymi strojami były nazywane po męsku, więc wątpię, żeby nasza mało inteligentna młodzież skumała znaczki płci

  5. #5
    tak lekko odchodząc od tematu jeden out damski został w mfo uznany za męski (barriss offee)
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W sumie czemu nie
    Chociaż zdarzyło mi się zobaczyć, że kobiety z bardzo kobiecymi strojami były nazywane po męsku, więc wątpię, żeby nasza mało inteligentna młodzież skumała znaczki płci
    Ja mam dość babski strój... i tak piszą do mnie jakbym była facetem (zmiana sic na sica też by nie pomogła miałam taka postać przez chwile i tak pisali jak do faceta) myślę ze ohydna różowa ikonka czy inny dodatek nie pomoże nawet jak będzie się pokazywać komunikat " gracz jest kobietą"
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #7
    ja też coś napisze: to nic nie da, trzeba sie przyzwyczaić.
    dziękuję za uwage.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    24
    HEh jak dla mnie to mogłoby urozmaicić tę grę więc jestem za

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •