Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Pvp-Żetony-Złoto-Strata-Lol?

  1. #1
    najemnikk
    Konto usunięte

    Pvp-Żetony-Złoto-Strata-Lol?

    Witam,otóz adminstratorzy mówią że żetony są po to żeby były rekopensatą za mixy w pvp. Dobry pomysł!
    Ale jaka to rekopenstata jak tracimy kase za pvp? Sam mam 200k i trace okolo 5k za przegrana walke a przegrywam czesto wiec biore na noc sie ustawiam ide w kime i nic nie trace ! Ani eny ani nic.A tak tracimy kase i żetony tylko weldug mnie ośmieszaja ze to rekompensata jak tracimy zloto...Moglibyscie wycofac tracenie zlota w pvp Bylo bo yo dobre rozwiazanie ale czy to innym przeszkadza??

    PS-Depo mam pelne a powiekszenie jest za drogie wiecn ie pisac mi o depo -,-

  2. #2
    Flower
    Konto usunięte
    Najlepsza rada ?
    Nie przegrywac

  3. #3
    Aurrasing
    Konto usunięte
    A gdybyś nie zdobywał, to byś narzekał, że nie zdobywasz. Skoro za pvp się zdobywa golda, to od kogo, jak nie od przegranego?

  4. #4
    Rammstein
    Konto usunięte
    tylko jak walczysz pvp to masz opcja o co chcesz walczysz o "rank" , "przedmioty" czy "złoto" więć poprostu nie walczysz o złoto i nie ma problemu.

  5. #5
    Cytat Napisał Hiroko Zobacz post
    tylko jak walczysz pvp to masz opcja o co chcesz walczysz o "rank" , "przedmioty" czy "złoto" więć poprostu nie walczysz o złoto i nie ma problemu.
    zgaduje ,że chodzi mu o arene.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Terens Zobacz post
    zgaduje ,że chodzi mu o arene.
    Niech nie walczy na arenie, to nie będzie tracił złota. To samo tyczy się bójek, niech nie odwiedza lokacji z bójkami i po problemie.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    174
    Zrób sobie bank (nie depozyt) i poproś zaufaną osobę by przelała na niego Ci golda. Koniec całej szopki.
    Pozdrawiam.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    61
    Żetonów nie tracisz chyba, co? Zrób se bank i zostaw na postaci pvp 0g. poza tym :rekompensatom.

  9. #9
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Sensation Zobacz post
    Żetonów nie tracisz chyba, co? Zrób se bank i zostaw na postaci pvp 0g. poza tym :rekompensatom.
    Poza tym:rekompensatą.

    l.poj.
    N. (Z) rekompensatą

    l.mn.
    C. rekompensatom

  10. #10
    najemnikk
    Konto usunięte
    Po 1 . jak nie walczyc mam na arenie to na manualnej mnie pokonajom. a po 2 nie mam osoby zaufanej zawsze ukradną.

  11. #11
    najemnikk
    Konto usunięte
    Po 1 . jak nie walczyc mam na arenie to na manualnej mnie pokonajom. a po 2 nie mam osoby zaufanej zawsze ukradną. a pozza tym prowizja.

  12. #12
    Gazowane Mleko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fechmistrz Kamil Zobacz post
    Zrób sobie bank (nie depozyt) i poproś zaufaną osobę by przelała na niego Ci golda. Koniec całej szopki.
    Pozdrawiam.
    Najlepsza propozycja

  13. #13
    Gazowane Mleko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał najemnikk Zobacz post
    Po 1 . jak nie walczyc mam na arenie to na manualnej mnie pokonajom. a po 2 nie mam osoby zaufanej zawsze ukradną. a pozza tym prowizja.
    to zrób sobie multi i przelej może nikt nie zauważy jeśli ciężko ci zdobyć znajomości w mfo3

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •