Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Arena przewaga zwycięstw

  1. #1
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185

    Arena przewaga zwycięstw

    Obecnie aby być najlepszym w rankingu "Arena: przewaga zwycięstw" wystarczy wygrywać na niskim przedziale rankingowym walki aż do momentu gdzie zaczynają się silniejsi przeciwnicy (zaczynają się pierwsze porażki) i wyzerować ranking i tak w kółko.
    Proponuję aby usługa wyzerowania rankingu zerowała również przewagę zwycięstw (oczywiście przy usłudze byłaby o tym informacja), a w rankingu byliby pokazani naprawdę najlepsi gladiatorzy.

    Jeszcze jest kwestia oddawania rankingu przez pojedynki, ale tutaj nie mam zbytnio pomysłu na to.
    W sumie jest to łamanie regulaminu więc za takie coś to bany chyba ;>

    @EDIT
    Chyba, że po prostu jak gracz zbije ranking gdzie indziej poza areną, to do momentu gdy nie odrobi tego rankingu, który miał podczas ostatniej zaliczonej tam walki, nie zaliczałoby mu tych zwycięstw do "przewagi zwycięstw".
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 14-12-2012 o 13:24

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na tak. Przy okazji przypominam o tym: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...na-liczba-walk

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Biorąc pod uwagę liczbę wykupień tej usługi mogę zaryzykować stwierdzenie, że nikt lub prawie nikt nie wykupuje jej w tym celu.
    Jeśli chodzi o te inne sposoby to nie wiem czy tak naprawdę są szeroko stosowane i jakoś specjalnie opłacalne. W każdym razie komplikowanie i robienie wyjątków raczej odpada. To jest jeden z tych mniej wartościowych rankingów - bardziej za aktywność niż umiejętności.

    Proponowany ranking "liczby wygranych" będzie na to jeszcze bardziej podatny.

  4. #4
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Proponowany ranking "liczby wygranych" będzie na to jeszcze bardziej podatny.
    Można przegrywać/wygrywać na arenie a "liczba wygranych" wciąż będzie rosła, tutaj nie mają nic do rzeczy przelewy/zerowanie ranku więc powinno być wszystko OK i taki ranking będzie pokazywał niekoniecznie najlepszych, ale najbardziej aktywnych gladiatorów (obecny ranking "liczba walk" pokazuje największych przegranych na arenie).

    Jeśli chodzi o te inne sposoby to nie wiem czy tak naprawdę są szeroko stosowane i jakoś specjalnie opłacalne.
    Zaiste, gość który jest pierwszy w rankingu i ma 218 przewagi zwycięstw nad porażkami ma 116 pkt rankingowych i 253 pkt rankingowych auto ;>

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •