Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Depozyt

  1. #1
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte

    Depozyt

    Proponuję aby powiększyć depozyt w grze. Strasznie ciężko się połapać w itemach jak ma się 50 itemów na jednej karcie, a większość z nich nie schodzi na targu, a żal je sprzedawać u pociary. Proponuję aby powiększyć depozyt na same itemki, bo i tak walcząc w bójce rzadko co kiedy wypada z kogoś, a jak już wypada to jakaś osłona czy inne gówienko. Depozyt byłby w kształcie kwadratu np. 8x8, czyli 64 wolne sloty na itemki i na targ(ew. jakieś ograniczenie na aukcje). Dodatkowo depozyt byłby przydzielany nie postaci lecz całemu kontu. Ułatwiłoby to przerzucanie itemków na swoją drugą postać. No i jeszcze jeżeli chodzi o wykupywanie dodatkowych slotów w depozycie to można z 64 slotowego przerobić na 128 slotowy oczywiście za MF. Jak się wam podoba pomysł?

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wspólny depozyt na tak. Taka ilość miejsc - na nie. Mi o dziwo jakoś schodzą itemki na targu. Może dlatego, że nie daję cen z kosmosu?

  3. #3
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Ehhh... ja też nie daje... Ale na niektóre śmieci po prostu nie ma popytu... co poradzić?

  4. #4
    Only one time
    Konto usunięte
    Co do zrobienia wspólnego depozytu konta na itemy to tak, z zaznaczeniem, że właśnie złota nie można będzie w ten sposób przechowywać. Nie wiem tylko jakby to miało wyglądać od strony technicznej.

  5. #5
    Ślimak
    Konto usunięte
    Jestem na tak dla obu propozycji, sęk w tym że nie przejdzie powiększenie depo bo za dużo sprzeciwów, a wspólny depozyt będzie niedługo dostępny poprzez drużynę po zmianach z depozytem drużynowym:

    Zakładasz drużyne -> Wkładasz wszystkie swoje postacie -> Masz wieeelkie depo drużynowe dla swoich postaci.

    Ale to po zmianach. Coś na teraz by się przydało.

    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________

    Mam pewien pomysł - Może zrobić depozyt dla wszystkich postaci o pojemności - 5 x liczba postaci.

    Złoto - 500 złota za każdy wbity lvl na dowolnej postaci + 10000 za każdą postać. (CZYLI SUMA MAX. ZŁOTA Z WSZYSTKICH POPRZEDNICH DEPOZYTÓW POSTACI)

    innymi słowy - połączyć depozyty wielu postaci w jeden

    Co wy na to?

  6. #6
    Mam pewien pomysł - Może zrobić depozyt dla wszystkich postaci o pojemności - 5 x liczba postaci.
    To wymuszałoby w pewien sposób tworzenie 5 postaci, więc odpada, mogę ich mieć ile chce. Podobnie ze złotem, depozyt nie będzie wspólny dla złota, bo służył by do przelewania kasy na bank, a nie do gromadzenia jej w depozycie.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #7
    Cytat Napisał Lew
    Mam pewien pomysł - Może zrobić depozyt dla wszystkich postaci o pojemności - 5 x liczba postaci.
    A co z wykupionymi miejscami (tymi z usługi za MF)? Jeśli takie coś weszłoby w życie, a na dodatek miejsca wykupione za MF kasowałyby się, to nie bardzo mi się widzi taki pomysł. Chyba, że: 5 x liczba postaci + największa ilość slotów wykupionych za MF, z ogółu postaci. Złoto nie, ale może dałoby się coś zmienić we wzorze, żeby móc nieco więcej złota przechować w depozycie?

  8. #8
    Ślimak
    Konto usunięte
    Jeahok

    Nie wiem, co ci przeszkadza trochę więcej postaci. A ten drugi argument dot. złota też z kosmosu wziąłeś.

    Krwawe Abecadło

    Tak, te za MF też będą się liczyć. Chociaż nie wiem czemu nie chcesz przerzucać złota - może po prostu ten argument co Jeahok. W każdym razie złoto będzie przerzucane w postaci itemów, tanich lub drogich, więc nie wiem po co zmieniać to co nieuniknione.

  9. #9
    Cytat Napisał Lew Zobacz post
    Nie wiem, co ci przeszkadza trochę więcej postaci. A ten drugi argument dot. złota też z kosmosu wziąłeś.
    To ty chyba z kosmosu tutaj jesteś. Masz usługę zwiększania slotów i ilości złota w depo. Nie przeszkadza mi więcej postaci, ale ten twój pomysł ma jedynie sens, gdy złoto będzie wspólne dla wszystkich postaci, co byłoby, chyba nie tylko dla mnie z lekka niewygodne. W przeciwnym razie robiłbyś jedną postać bank i przerzucał do niej wszystko z innych przez depo, jakie znacznie ma wtedy miejsce na złoto w depo ? Szybsze przelewanie na nieograniczony bank ? podobnie ze slotami? w ogóle co to za sytuacja: zaczynam grę i z góry jestem zmuszony wpisać pięć nicków, żeby mieć zysk względem jednej postaci. W ogóle nie wiem po co ten temat w ogóle jest jeszcze otwarty.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Pojemny i między-postaciowy depozyt miałby sens pod takimi warunkami:
    -ograniczone miejsce w plecakach postaci.
    -wspólna pula złota dla konta (lub prowizja od wpłaty/wypłaty)

  11. #11
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Wspólna pula złota jest kusząca. A ograniczone miejsce w plecaku zbliżałoby się do realizmu, ponieważ normalnie nie mamy plecaka bez dna. Jak najbardziej tu zgadzam się z tobą.

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LookAtMyHorse Zobacz post
    Wspólna pula złota jest kusząca. A ograniczone miejsce w plecaku zbliżałoby się do realizmu, ponieważ normalnie nie mamy plecaka bez dna. Jak najbardziej tu zgadzam się z tobą.
    Więc co działoby się z itemkami na które nie mamy miejsca w plecaku ani depozycie?
    W gothicu też jest nieograniczony plecak, a jednak nikomu to nie przeszkadza.

  13. #13
    Cytat Napisał LookAtMyHorse Zobacz post
    Wspólna pula złota jest kusząca. A ograniczone miejsce w plecaku zbliżałoby się do realizmu, ponieważ normalnie nie mamy plecaka bez dna. Jak najbardziej tu zgadzam się z tobą.
    kusząca ? tachanie 40kk przy dupie jest kuszące ? weźcie nie kombinujcie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  14. #14
    Strasznie ciężko się połapać w itemach jak ma się 50 itemów na jednej karcie, a większość z nich nie schodzi na targu, a żal je sprzedawać u pociary.
    po prostu je posprzedawaj u "pociary" i temat do zamknięcia, proste i logiczne. a wspólna pula złota jest debilizmem.

  15. #15
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    W sumie nie mam aktualnie żadnego banku, więc wspólna pula złota czemu by nie ;>

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •