Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Temat: Skup itemów

  1. #1
    Aurrasing
    Konto usunięte

    Skup itemów

    Obecnie wiele graczy, zwłaszcza na wysokich lvlach, ma pełno niepotrzebnych itemów. Oczywiście, można sprzedać na targu, ale większość nie znajduje nabywcy. Moją propozycją byłoby wprowadzenie skupu itemów, gdzie sprzedawalibyśmy je NPC'owi, za średnią cenę.

  2. #2
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Przedmioty można sprzedać w normalnym sklepie.
    Po co jakaś osobna postać do tego?

  3. #3
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gloin Zobacz post
    Oczywiście, można sprzedać na targu, ale większość nie znajduje nabywcy.

    Wystarczy napisać, nie trzeba od razu szukać.

  4. #4
    Aurrasing
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Przedmioty można sprzedać w normalnym sklepie.
    Po co jakaś osobna postać do tego?
    Wiem o tym, lecz w sklepie można je sprzedać za cenę odpowiadającą wartości itemu, podanej w jego podglądzie, która nie jest zbyt wysoka.

  5. #5
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    "Bez pracy nie ma kołaczy"
    chcesz zarobić sprzedasz na targu ale stracisz na tym chwile czasu.
    nie masz czasu sprzedaj za malą cene NPCowi

  6. #6
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Ja nie mam problemów z znalezieniem klientów nawet i na słabe itemki. A itemki do 10 rozdałem za darmo oczywiście nie unikaty

  7. #7
    Cytat Napisał Gloin Zobacz post
    Wiem o tym, lecz w sklepie można je sprzedać za cenę odpowiadającą wartości itemu, podanej w jego podglądzie, która nie jest zbyt wysoka.
    no a po co niby ta wartość jest i możliwość sprzedaży itemów u NPC ? kompletnie nieprzemyślany pomysł
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #8
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Ludzie woleliby sprzedawać za średnią cenę niż dawać na targ... Z resztą jak mógłbyś zarobić na itemach kupując taniej a sprzedając drożej jak ich nie będzie???

  9. #9
    Aurrasing
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LookAtMyHorse Zobacz post
    Ludzie woleliby sprzedawać za średnią cenę niż dawać na targ... Z resztą jak mógłbyś zarobić na itemach kupując taniej a sprzedając drożej jak ich nie będzie???
    Właśnie tak się zarabia. Chciałeś chyba powiedzieć odwrotnie.

  10. #10
    Only one time
    Konto usunięte
    W takiej formie jestem na nie. Spowodowałoby to znaczącą inflację.
    Ewentualnie bym ten pomysł przemodelował na wersję se składem itemków, gdzie itemki się nie rozpływają a zostają zaksięgowane jak na aukcjach. Wtedy taki skup zamieniłby się w rupieciarnie, gdzie można znaleźć różne mniej wartościowe przedmioty.

    Wyobrażam sobie to w ten sposób:
    + npc skupuje za 65% średniej targowej
    + itemki są księgowane na okres miesiąca (potem przepadają)
    + za wejście do skupu pobiera się drobną opłatę (złoto lub, co wolę, żetony)
    + można kupić ile się chce
    + cena skupu wynosi 80% średniej targowej


    Co wy na to?
    Ostatnio edytowane przez Only one time ; 04-12-2012 o 22:49

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zbyt przekombinowane jakby to Tomi powiedział

  12. #12
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Ale po co ? Na co to wszystko?
    Nie chce Ci się zajmować handlem to Twój problem . Nie będzie tu raczej promowane lenistwo i wprowadzane zmiany tylko i wyłącznie dlatego żeby lenie też mogi coś zarobić.

  13. #13
    Ślimak
    Konto usunięte
    I to jest właśnie mój problem. Przez niego właśnie zrezygnowałem z gry. Przydał by się taki NPC, który by skupował niepotrzebne itemy za średnią cene targową. Jestem w 100% za, i nie widzę problemu sprzyjającemu wprowadzeniu tej opcji.

    Drugą opcją jest zrobienie czegoś takiego:

    1 W okienku Wartość nie wyskakiwała by jakaś śmieszna cena, tylko średnia cena targowa.
    2 Za Wartość (Po zmianie na lp.1) nadal by skupywali dawni NPC przedmioty (miksy, zdolności, uzbrojenie).

    W obu przypadkach jest jeden mały haczyk:

    Niektórych przedmiotów nikt na targu nie sprzedał - te przedmioty będą mieć nadal śmieszną cene (przy obu opcjach).

    __________________________________________________ __________________________________________________ ___________

    Dał bym ci reputa Gloin, ale sam jestem na minusie.

  14. #14
    Felix
    Konto usunięte
    Staracie się na siłę zrobić z gry szablon. Jest tak jak jest po to, żeby ruszyć głową i umieć się odnaleźć na wielu płaszczyznach.
    Takie uproszczenia prowadzą do zabijania klimatu gry, jak dla mnie zdecydowanie na nie.

  15. #15
    Ludzie, o czym wy w ogóle gadacie ? Zdajecie sobie chyba sprawę z tego, że nie byłoby was stać na eq ? że ceny z początku upka by się trzymały bardzo długo ? to nie ma dotyczyć tylko śmieci, bo tam może to by przeszło, wartość mają 1k, a na targu schodzą za 5k. Ale to jest w ogóle pomysł z kosmosu.
    I to jest właśnie mój problem. Przez niego właśnie zrezygnowałem z gry.
    straszne, na prawdę przerażacie mnie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •