Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Mikstury jak w mfo 2....

  1. #1
    Użytkownik Avatar Test man
    Dołączył
    13-09-2012
    Postów
    76

    Pomysł Mikstury jak w mfo 2....

    Chciałbym że jak są bossy grupowe np. banici to można używać o 3 więcej mikstur ( w mfo 2 jest 100 maksymalnie mixów i jak są bossy grupowe to mamy ich np. 200 czy 300... ) i chciałbym to wporowadzić

  2. #2
    Aurrasing
    Konto usunięte
    Powodzenia w wprowadzaniu.

  3. #3
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    Hohohohohohohoho, teraz to mnie rozwaliłeś, tam miksy są wprowadzone po tyle, aby akurat starczyło na bossa, tak samo tutaj, jeśli dobrze rozłożyłeś statystyki to mikstur powinno Ci wystarczyć na bossa. Wiadomo, że nie przejdzie, więc nawet nie będę pisał swoich spostrzeżeń na ten temat.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    3 mixy każdego rodzaju, leczenia ze zdolności, regeneracje i mixy odno, a tobie jeszcze mało???

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Bossy z mfo3 są tak ustawione, by starczyło tyle leczeń ile jest dostępnych. Walka z użyciem 100 mikstur trwałaby pół dnia. Nie zrażaj się jednak i nie rezygnuj z pisania dalszych propozycji!

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    61
    Co za pomysł. Tyle mixów? Trochę beznadziejne, nie uwazasz. Poza tym nie rób z mfo 3 mfo 2 ;/ Jak Ci tutaj nie pasuje gra ,to wróć do V2.

  7. #7
    Ślimak
    Konto usunięte
    Jestem na nie.

    I WYNOŚ SIĘ Z FORUM.

  8. #8
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lew Zobacz post
    Jestem na nie.

    I WYNOŚ SIĘ Z FORUM.
    Ogarnij się chłopczyku.

    A co do propozycji. Ludzie będą robić serafina na 10 lvlu -_- Jeżeli w walce przeciwko bossom możnaby było używać więcej potionów to bossy powinny dostać jakiś buffy.

  9. #9
    Poziom trudności jest dostosowany do obecnej ilości mikstur.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •